Kino Helios zaprasza na Kino Kobiet 13.01 i 15.01 w Rzeszowie

MB
Kino Kobiet - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Mayday". 13 stycznia (poniedziałek) – kino Helios Powstańców Warszawy. 15 stycznia (środa)- kino Helios Galeria Rzeszów.

Kino Kobiet - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami.
Tym razem zagramy film „Mayday".

13 stycznia (poniedziałek) – kino Helios Powstańców Warszawy.

15 stycznia (środa)- kino Helios Galeria Rzeszów.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU: Drogie Panie - styczeń to jeden z miesięcy zimowych, który kojarzy się zdecydowanie z kolorem białym. Dlatego na pokazie styczniowym ubieramy się na biało! Bądźcie kreatywne, jak tylko Wy potraficie!

Od godz. 17.30 zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach ciągle rośnie!

Dziewczyny, widzimy się 13 oraz 15 stycznia!


Chcesz wygrać zaproszenie? Weź udział w konkursie!

To bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty zasługujesz na nagrodę, na adres konkursy@nowiny24.pl

Na wasze e-maile czekamy do poniedziałku, 13 stycznia do godz. 12.00 W temacie maila wpisz Konkurs Helios. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem.

O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem. Nagrody będą do odbioru w kasie wybranego Kina Helios.

To nie koniec ekstremalnych mrozów

Wideo

Dodaj ogłoszenie