Klasa A 1 Krosno: Juventus Poraż wykorzystał atut własnego boiska i powiększył o trzy punkty swój dotychczasowy dorobek.

sec
W pierwszej grupie krośnieńskiej klasy A padł tylko jeden remis
W pierwszej grupie krośnieńskiej klasy A padł tylko jeden remis Archiwum
Wygrana nie przyszła jednak łatwo gospodarzom. Przyjezdni tanio skóry nie zamierzali oddawać, stawiając opór od pierwszych minut. Bezbramkowy remis do przerwy oddawał zatem wyrównany przebieg spotkania.

Drugą połowę lepiej otworzyli miejscowi. Łukasz Pilch przymierzył z szesnastki i piłka wylądowała w bramce Pisarowiec. Goście jednak potwierdzili swoje aspiracje w tym meczu i natychmiast ruszyli do odrabiania strat. Cel osiągnęli szybko i ponownie wszystko wróciło do punktu wyjścia, a faworyta potyczki nadal nie sposób było wskazać.

Okazało się jednak, że swój dzień miał Łukasz Pilch, który niebawem po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem skutecznie uderzył po długim rogi, wyprowadzając po raz drugi tego dnia swój zespół na prowadzenie. Gospodarze drugiej szansy nie zmarnowali i utrzymali już przewagę.

WYNIKI:
Victoria Pakoszówka – Bukowianka Bukowsko 2:1,
Juventus Poraż – LKS Pisarowce 2:1 (0:0)
dla gospodarzy: Ł. Pilch 46, 60,

Górnik Grabownica – Szarotka Uherce 2:0 (1:0) J. Górniak 22, M. Irzyk 64,

Orzeł Bażanówka – Remix Niebieszczany 4:0 (1:0) Kowalczyk 35, F. Pańko 60, 70, 79,

Cosmos Nowotaniec – LKS Zarszyn 2:1 (0:0) Dotkowski 69-karny, Lenio 90+4 – Romerowicz 90-karny,

Szarotka Nowosielce – Sanovia Lesko 2:2,
Lotniarz Bezmiechowa – Sanbud Długie 1:6 (0:2)
dla gości: Pilszak trzy, Filar, Kucharski, Bieleń.