Klasa A 2 Krosno: W meczu na szczycie piłkarze z Krościenka strzelili tylko jednego gola, ale to wystarczyło na drużynę z Jabłonicy

Po 6 goli padło w Komborni i Zmiennicy
Po 6 goli padło w Komborni i Zmiennicy Archiwum
Efektownym trafieniem w tym spotkaniu popisał się Konrad Uliasz, zapewniając tym samym swojej drużynie 3 punkty. Wicelider z Grabówki zremisował natomiast z Burzą Rogi. Goście prowadzili aż do 75 minuty, kiedy to Grabowiance udało się wykorzystać rzut karny i doprowadzić do podziału punktów.

Worek bramek w Zmiennicy rozwiązał się po przerwie. Miejscowi po I połowie prowadzili z Beskidem 1:0, a po zmianie stron dołożyli im jeszcze pięć celnych trafień. Niespodziankę swoim kibicom sprawili piłkarze z Haczowa, którzy w meczu do jednej bramki pokonali Iskrę Iskrzynię.

Wyniki:
Cisy Jabłonica Polska – GKS Wisłok Krościenko Wyżne 0:1 (0:0)
Uliasz,

Karpaty Klimkówka - LKS Wesoła 0:1 (0:1) Lubas 30,

Płomień Zmiennica – Beskid Posada Górna 6:0 (1:0) Pelczar 35, Dziedzic 48, M. Tesznar 53, Prajsnar 75, T. Tesznar 83 85,

Iskra Iskrzynia – LKS Hczovia Haczów 0:2 (0:1) Królicki 20, Ladziński 78,

LKS Dwór Kombornia – Brzozovia Brzozów 2:4.
Grabowianka Grabówka – Burza rogi 1:1 (0:1)