Klasa A Dębica WYNIKI, klasa A Dębica grupa 1 WYNIKI, A Dębica grupa 2 WYNIKI, dębicka klasa A: Kilka hokejowych wyników [ZDJĘCIA]

sol
W meczu grupy 1 dębickiej klasy A Gród Będziemyśl odwrócił losy spotkania w drugiej połowie i pokonał Sokół Krzywa 4:3.

Grupa 1

Widmo porażki przez chwilę zaglądnęło w oczy piłkarzom lidera, kiedy dwa szybkie ciosy zadał im Damian Wanat. Gospodarze nie dowieźli jednak wyniku do końca. Najwięcej goli zobaczyli kibice w Nockowej, gdzie Olimpia grając od 28 min. w przewadze pokonała Plon.

Victoria Ocieka – Strażak Lubzina 3:2 (1:2)

Bramki: Napora 34-k., K. Opiela 56, Kusowski 57 – Góra 43, 44.

Ocieka: Strzępek - J. Nędza, M. Miazga, Ochab, Napora, Kusowski (Furtak 75), M. Opiela, Matysek, Tułecki (Zabiega 89), Kobos ż (P. Miazga 84), K. Opiela (Myszkowski 87). Trener Robert Raś.

Lubzina: Bielatowicz ż - Węgrzynowicz, S. Kurgan, Alberski (60 Kołodziej), Rybski ż, G. Kipa, Wanat ż (46 J. Godek), P. Godek (75 D. Tokarz), K. Kamiński, Hebda (75 T. Kipa), Góra. Trener Janusz Kaczówka.

Sędziował Opiela (Dębica).

POZOSTAŁE WYNIKI: Huragan Przedbórz – Progres Kawęczyn 1:3 (1:2) Cetnarski – Przybyło dwie, A. Malisiewicz (k.);

Olimpia Nockowa - Plon Klęczany 6:3 (3:2) Patro 18-sam., 53-sam., Przybek 29-k., 37, Kiszczuk 80, Szeliga 87 – Długosz 34, 50, Drozd 44;

Inter Gnojnica – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:3 (2:1) Bieś trzy, B. Posłuszny, Łagowski – Dryja, Pietkiewicz, Marcin Wojnarowski młodszy;

Gród Będziemyśl – Sokół Krzywa 4:3 (2:3) dla Grodu: Michalski dwie z karnych, Wiater dwie; Łopuchowa – Płomień Zagorzyce 2:3 (0:0) D. Wanat 50, 55 – Sz. Ochał 58, Charchut 60, Ł. Chudyba 70;

Błękitni II Ropczyce – Strzelec Frysztak 0:3 (wo).

Grupa 2

W Zasowie, w meczu drużyn z czuba tabeli, padł jedyny remis kolejki.

Z takiego rozstrzygnięcia cieszą się rywale. Głowaczowa umocniła się dzięki temu na pozycji lidera, chociaż łatwo z Pustkowem nie miała. Po dobrym początku w zaledwie kilka minut roztrwoniła dwubramkowe prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą odzyskała je po strzale Filipa Bielańskiego.

Z pierwszego od 8 października, a drugiego w sezonie zwycięstwa cieszyli się w Korzeniowie. W derbach gminy Żyraków Borowiec okazał się o bramkę lepszy od Nagoszyna.

Borowiec Straszęcin – Nagoszyn 2:1 (1:0)

Bramki: Sambora 6, Kluk 57-k. – Mazur 83.

Straszęcin: K. Giermata – Panek, Drąg, Grych, Kluk, Szydło (55 S. Giermata ż), Kutrzuba (76 Buczyński), Krzyżak (82 Cygan ż), T. Giermata (75 Poproch), Janas (73 Ciurkot), Sambora (80 Szymalski). Trener Michał Kutrzuba.

Nagoszyn: S. Grzyb – Mirosław Kędzior, Róg, Szerszeń, M. Węgrzyn, Sąsiadek (75 N. Grzyb), K. Łanucha (73 Osocha), Marczyk, Michał Kędzior, Moraniec, Mazur. Trener Łukasz Ćwik.

Sędziował G. Wrona (Kolbuszowa).

POZOSTAŁE WYNIKI: Czarnovia Czarna – Żyraków 1:0 (1:0) Kubisztal 15;

Zasów-Mokre – Łęki Górne 2:2 (1:1) Szlachetka, Ryczek – Jurczyński, Tabor;

Dragon Korzeniów – Stasiówka 3:2 (1:1) Piłat, sam., Jaszcz – K. Malinowski, Mądro (k.);

Głowaczowa – Pustków 3:2 (3:2) sam., B. Knych (k.), F. Bielański – Gawryś, Kosiba;

Bodzos – Wisłoka II Dębica 0:3 (wo);