Klasa A Jarosław, Przeworsk, Przemyśl, Lubaczów [WYNIKI, STRZELCY]

arb, kostek, luks, ck, mtr

Klasa A Jarosław

Niesamowitą skutecznością w ostatniej kolejce popisały się drużyny. Łącznie padło aż 54 bramki na siedmiu stadionach, co daje średnią niemal ośmiu goli na mecz. Najwięcej, bo jedenaście bramek padło w Cieszacinie Wielkim, gdzie miejscowi przegrali z Victorią 2:9, oraz w Dobkowicach, gdzie Dąb uległ Koronie 3:8.

Łęg Łowce - Czarni Pawłosiów 3:6 (1:4)

Bramki: Poliszak 24, Walerianowicz 50, A. Gilarski 72 – Kasperski 7, 22, Bobowicz 29, Skupień 35, Przybyła 65-samobójcza, Balabukh 70.

Łęg: Adamarek – Domański, A. Gilarski, B. Gilarski, Gwóźdź (30 Trelka), Poliszak, Przybyła, Siwoń, Strawa, Trybulski, Walerianowicz. Trener Paweł Gral.

Czarni: Bobowicz (46 Kubasik) – Skupień, Skowron, Rychtyk (46 Lizak), Wilk, Walczak, Skrzypek, Pawełek (60 Wańkowicz), Kłopot, Kasperski, Balabukh. Trener Roman Wawrzynkiewicz.

Widzów 70.

Pozostałe wyniki:
Iskra Cieszacin Wielki – Victoria Kidałowice 2:9 (1:3)
Pajda 29, Podgórski 73 – Łukasiewicz 5, 54, 78, Kossak 24, 76, 87, Winiarski 38, 79, Pajda 51-samobójcza;

KS Szówsko – LKS Manasterz 3:1 (0:0) Lichończak 50, 60, Noga 85 – Domin 78;

Santos Piwoda – Wiraż Chłopice 4:2 (2:1) Nawłoka 18, Gawura 36, Broda 54, P. Pindak 90 – Balicki 30, Pobuta 74;

KS Węgierka – Błękitni Pełkinie 3:4 (2:4) Duda 33, A. Wojdyła 40, Gilarski 48 – T. Ilasz 21, M. Pawełek 28, 36, Żelazny 41;

Hetman Laszki – Delin Munina 6:0 (3:0) D. Stecyk trzy, K. Halwa dwie, B. Kuta;

Dąb Dobkowice – Korona Tuchla 3:8 (2:1) Rokicki 13, P. Lonc 27, Burdzy 69 – Ł. Halwa 10, 76, 77, 90, G. Hirny 47, Fedan 55, 66, A. Kuta 63;

PRO-100 Wietlin – Strażak Sośnica 2:4 (1:1) Bosak 33, Mushak 78 – D. Mrozek 17, Klaczkowski 52, Matwijczak 56, Iwaneczko 88.

Klasa A Przeworsk

Na zakończenie ligi San uporał się z Majdanem zdobywając dwie bramki w pięc minut. W Krzeczowicach wynik ustalono w pierwszej połowie. Obie drużyny zdobyły po jednym golu. W Łopuszce miejscowy Alabaster ograł Błyskawice i wskoczył na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

San Gorzyce - GKS Majdan 2:0 (0:0)

Bramki: Kiełbasa 64, Damian Misiło 68.

Gorzyce: Stęchły – Sawa (55 Jagodziński), Środek (70 Fleszar), Damian Misiło, Bober (70 Dawid Misiło) – Gargas (55 Kiełbasa), Jagieła, Matusz, J. Misiło, Myłek – Słysz ż (63 Czeszyk). Trener Paweł Srodek.

Majdan: Sadlej – Wróbel, Mazurek, Halejcio, Czopik – Dubel, Goch, Lachawiec, Pernat – Studzienny, Urbanik. Trener: Piotr Czopik.
Sędziował: Pszonak (Jarosław). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Cresovia Krzeczowice - UNUM Babice 1:1 (1:1) Pakuła 26 – Staszkiewicz 10;

Alabaster Łopuszka Wielka - Błyskawica Rozbórz 2:0 (2:0) Trzyna 39, M. Futoma 41;

Gacovia Gać - Błyskawica Rożniatów 7:3 (2:2) dla gospodarzy: Czechowicz dwie, Ulm,an dwie, Szpytma dwie;

Promyk Urzejowice - Zorza Jagiełła 3:1 (1:0) dla gospodarzy: Wąsacz, Orzechowski, Mroczka;

Gorliczanka Gorliczyna - Zorza Zarzecze 3:1 (1:0) dla gości Stecko;

Start Mirocin - Wisłok Świętoniowa 3:0 vo. (Wisłok wycofał się z rozgrywek).

Klasa A Przemyśl

W ostatniej kolejce sezonu LKS Nakło sprawił niespodziankę i pokonał wyżej notowaną Gwiazdę Maćkowice 4:3. Meczem z Fenixem Leszno przygodę z Żurawianką zakończył jej trener Roman Zaleski. Nie odbyło się spotkanie w Jaksmanicach, gdzie po ulwie boisko nie nadawało się do gry.

GKS Orły pokonał Batycze 4:2 i zapewnił sobie awans do okręgówki.

Żurawianka Żurawica – Fenix Leszno 2:2 (0:2)

Bramki: K. Bajwoluk 77, 80 – K. Grodecki 7, Ł. Głuszko 42.

Żurawianka:
Pstrąg – Górniak (46 Majcher), Dmitrzyk, A. Bajwoluk żk, K. Bajwoluk żk, G. Beer, Biały, Gawłowski, Kamler żk (60 A. Beer), Majcher (46 Kucharski), Zabłocki. Trener Roman Zaleski.

Fenix:
D. Baran – Kapłon (46 M. Gołębiowski), Małecki (46 P. Zimoń), Stachniak, Taras (46 K. Gołębiowski), Głuszko, Noga, K. Zimoń, K. Grodecki, H. Grodecki żk, P. Baran. Trener Tomasz Andrejko.

POZOSTAŁE WYNIKI: Gwiazda Maćkowice – LKS Nakło 3:4 (3:2) Kulikowski trzy – Kierepka trzy, Krystian Ponieważ;

Fort Sicher Jaksmanice - Bizon Medyka nie odbył się, bo deszcz zalał boisko;

GKS Orły - LKS Batycze 4:2 (2:1) Nykiel 34, Olech 44, Łuc 79, Paluszek 83 - Gniatek 15, Baran 70;

Wiar Krówniki – Korona Olszany 3:0;

Tęcza Kosienice – Orzeł Torki 2:1 Nyk, Kuzioła - Chrobak;

Korona Trójczyce – Artmax Pikulice 0:2 Andruszczyszyn dwie;

Wiar Huwniki - Pogórze Dubiecko 4:2 Kielar, Giergont, K. Gierczak II, K. Gierczak III - Przemysław Kaczmarz dwie.

Klasa A Lubaczów

Zdrój Horyniec na zakończenie sezonu wysoko ograł na wyjeździe niżej notowaną Victorię Stary Dzików. Już do przerwy przyjezdni strzelili pięć goli, choć to Victoria jako pierwsza wyszła na prowadzenie – po dograniu z prawej strony, precyzyjnie na bramkę uderzył Grzegorz Nieckarz. Po chwili Zdrój przeprowadził kontrę i było 1:1. Od tej pory zaczęła się dominacja gości. W drugiej połowie Victoria starała się odrobić straty, ale gol Mazurkiewicza z 62. minuty już ostatecznie podciął skrzydła gospodarzom.

Victoria Stary Dzików – Zdrój Horyniec 3:6 (1:5)

Bramki: Nieckarz 4, 88, T. Ozimek 55 – Gryszczyk 7, 28, Urban 14, Rogowski 21, Mazurkiewicz 40, 62.

Victoria: Sopel – Brzyski, Horajski, Jabłoński, B. Ozimek, Żulewicz, Wyrwa, Cybulski, Terembuła, T. Ozimek, Nieckarz.

Zdrój: R. Puzio – Wawrzaszek (46 Maksymiec), Fedorczak (46 Nazarko), Pleskacz, Jabłoński (46 Bułas), Pukas, Rogowski, Urban, Mazurkiewicz (67 Ł. Puzio), Nepelski (67 Ulicki), Gryszczyk.

POZOSTAŁE WYNIKI: Czerwoni Cewków – Roztocze Narol 0:4 (0:3) Wawryca 15, 23, Gałka 34, Banaś 70;

Unia Łukawiec – Zryw Młodów 0:0;

Rolnik Wólka Krowicka – Huragan Basznia Dolna 3:2 (1:1) G. Furgała 35, R. Furgała 70, M. Kubiszyn 90 – Kalinowski 22, Nepelski 62;

Juwenia Cieszanów – Start Lisie Jamy 3:1 (2:0) R. Broź 32, M. Mazurek 37, G. Wróbel 82 – T. Sęga 87;

Błękitni Futory – Graniczni Krowica 0:3 M. Janiszewski, A. Furgała, M. Chomyszyn – Błękitni zeszli z boiska po 25 minutach gry;

Leśnik Płazów – Czarni Oleszyce 2:2;

Zaległy mecz: Czerwoni Cewków – Start Lisie Jamy 2:3 (0:2) Sobków 68, Rokosz 82 – Szwed 16, Sitarz 20, Furgała 49;