Klasa A Jarosław, Przeworsk, Przemyśl, Lubaczów [WYNIKI]

arb, mtr, kostek, luksZaktualizowano
Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Klasa A Jarosław

Zawodnicy Tuchli zremisowali z Piwodą 1:1, choć wynik końcowy mógł być korzystny dla obu drużyn, goście bowiem nie wykorzystali rzutu karnego a miejscowi dogodnych okazji. Okazałe zwycięstwo odnieśli Błękitni, którzy ograli PRO-100 6:1. Podział punktów w Kidałowicach, gdzie gospodarze mierzyli się z Szówskiem. Manasterz nie dał szans Łowcom, ogrywając je 4:0.

Korona Tuchla – Santos Piwoda 1:1 (0:0)

Bramki: Halwa 58 – Pindak 80.

Korona: Czemerda – Stelmach, D. Hirny, K. Hirny, G. Huk, Podgórski (60 Panek), Fedan, Chanas, G. Hirny, H. Huk, Halwa. Trener Grzegorz Hirny.

Santos:
Węglarz – Wysocki, Gawura, Nawłoka, Wojciechowski, Dawid Skrzypek, Dominik Skrzypek, P. Pindak, R. Skrzypek (82 Półtorak), Opic, M. Pindak. Trener Stanisław Kowalik.

Sędziował Włoch (Jarosław). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Victoria Kidałowice – KS Szówsko 1:1 (0:0) Rapita 90+3 – Bałabuch 80;

Błękitni Pełkinie – PRO-100 Wietlin 6:1 (3:0) M. Pawełek 8, Grunt 10, K. Bednarz 45-samobójcza, T. Ilasz 61, 67, Żelazny 68 – Bosak 70;

LKS Manasterz – Łęg Łowce 4:0 (2:0) Purcha 20, Hapon 25, Mazur 55, Polak 65;

Wiraż Chłopice – KS Węgierka 2:1;

Czarni Pawłosiów – Dąb Dobkowice;

Delin Munina – Iskra Cieszacin Wielki 3:0;

Strażak Sośnica – Hetman Laszki 0:1.

Klasa A Przeworsk

Promyk wygrał w Rożniatowie z Błyskawicą i przeskoczył sobotniego rywala w ligowej tabeli. Pierwszego gola dla Promyka zdobył 15 letni Dawid Nykiel, strzałem w samo okienko. Zorza pewna już awansu z Mirocinem troszkę przemeblowała skład i musiała się sporo napocić aby odnieść końcowe zwycięstwo.

Zorza Zarzecze - Start Mirocin 3:2 (1:0)

Bramki: Majkutowski 24, R. Rząsa 61, Stecko 85 – Pruchnicki 53, Mazur 63.

Zarzecze: Pajda – Barszczak, Krzanowski, Majkutowski, Mikołajek – Nowosiad (65 Paweł Szczepański), R. Rząsa, Sierżęga, Stecko, Kudła - Baryła. Trener Bogusław Sierżęga.

Mirocin: Sołoma – Mazur ż, M. Kisiel, Saban, Żyła – Jedynak, W. Kisiel (64 Jurkiewicz), Brzyski, Morąg, Pruchnicki ż - Kuras. Trener Łukasz Hołub.

Sędziował Cynk (Jarosław). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Błyskawica Rożniatów - Promyk Urzejowice 1:4 (1:1) Nykiel 21, D. Wąsacz 55, Dziedzic 60, Mroczka 85 - Krajewski 25;

GKS Majdan - Gorliczanka Gorliczyna 2:0 (0:0) Czopik 65, Pernat 80;

UNUM Babice - San Gorzyce 2:1 (2:1) dla gospodarzy: Łapisz, Ł. Pawłowski I;

Błyskawica Rozbórz - Cresovia Krzeczowice 0:8 (0:5) Mazurek 10, Zając 13, 37, Zioęba 27, Motyka 32, Mokrzycki 48, 81, Bury 67-karny;

Zorza Jagiełła - Alabaster Łopuszka Wielka 2:5 (1:2) Drzystek, Pietruś – Jędryka, Dziedzic, Futoma dwie, Pleśniak;

Gacovia Gać - Wisłok Świętoniowa 3:0 vo. (Wisłok wycofał się z rozgrywek)

Klasa A Przemyśl

W Medyce mecz na remis. Bizon podzielił się punktami z Wiarem Krówniki. Dla gospodarzy to siódmy remis w sezonie a szósty na swoim stadionie. Ważne zwycięstwo nad Tęczą Kosienice odniosła Korona Olszany, która teoretycznie nie jest zagrożona spadkiem, ale ostateczną liczbę zespołów, która pożegna się z A klasą poznamy po sezonie.

Niespodziewanie do walki o awans włączyło się Pogórze Dubiecko. Zespół ten traci do lidera z Orłów dwa punkty. Zwycięzcę ligi wyłoni więc ostatnia kolejka w sezonie.

WYNIKI: Bizon Medyka - Wiar Krówniki 2:2 (2:1) M. Adamski 16, Cwynar 44 - Szkulski, Czekański;

Korona Olszany – Tęcza Kosienice 1:0 (1:0) Chuchra 60;

Pogórze Dubiecko – GKS Orły 2:1 (2:0)
Przemysław Kaczmarz 27, Szybiak 41: Olech 85;

Orzeł Torki – Korona Trójczyce 6:0 Wiątek dwie, Gierczak, Tłumak dwie, M. Gawron;

Fenix Leszno – Fort Sicher Jaksmanice 2:5 (1:2) Gołębiowski 35, Małecki 67 - Ścigaj trzy, Urban, Koralewicz;

LKS Nakło – Żurawianka Żurawica 0:0;

LKS Batycze – Gwiazda Maćkowice 2:3 (2:0) Gałuszka 16, Głogowski 26 – Dratwa 43, 80, Kulikowski 66;

mecz Artmax Pikulice – Wiar Huwniki 0:7 (0:3) Brajczewski 8, Kielar 40, 41, Podbilski 55, Stadnik 68, Ł. Gierczak 73, Mościszko 89 rozegrano 1 maja.

Klasa A Lubaczów

Start Lisie Jamy prowadził po 30 minutach z Błękitnymi Futory już 6:0. Goście zdecydowali się nie kontynuować dalej gry i mecz został przerwany. 35 minut trwał mecz w Narolu, gdzie Roztocze wygrywało z Victorią Stary Dzików już 7:0. Mecz został przerwany z powodu zdekompletowania składu gości. Czerwoni Cewków ograli na wyjeździe Zryw Młodów, a decydujące trafienie na początku spotkania zanotował Fabian Nieckarz.

ZRYW MŁODÓW – CZERWONI CEWKÓW 0:1 (0:1)

Bramka: F. Nieckarz 10.

Zryw: Antosz – Kobiałka, Antonik, D. Młodziński, Karol Szmagara, Kamil Szmagara, K. Młodziński, Kwaśnik, Mielnik, Cisek (87 Puk), Kuziemski.

Czerwoni: Pawlik – Leńczuk ż, Sobków, P. Nieckarz, Sołtys, Granisz, Jabłoński (80 D. Czarny), Lis, F. Nieckarz, Rokosz, P. Czarny.

POZOSTAŁE WYNIKI: Start Lisie Jamy – Błękitni Futory 6:0 R. Klufas dwie, Tobiasz Sęga dwie, M. Wyrwa, P. Szwed – przerwany w 30. minucie, goście zrezygnowali z dalszej gry.

Rozegrano awansem Graniczni Krowica – Leśnik Płazów 6:3 (2:3) P. Chomyszyn 14, 24, 79, 90, A. Furgała 83, P. Pruchnik 90+2 – P. Bundyra 2, P. Ważny 3, D. Putkowski 44;

Zdrój Horyniec – Rolnik Wólka Krowicka 2:3 (0:1) P. Jabłoński, S. Rogowski-karny – R. Furgała 37, Ł. Sęga 80, G. Furgała 90+2;

Roztocze Narol – Victoria Stary Dzików 7:0 M. Gałka cztery, M. Mazurkiewicz, P. Wawryca, F. Gmiterek – mecz trwał 35 minut, przerwany z powodu zdekompletowania składu gości;

Czarni Oleszyce – Unia Łukawiec 4:2 (1:1) Derylak dwie, Traczyk, Pracało – M. Czerniak, D. Krzyszkowski;

Huragan Basznia Dolna – Juwenia Cieszanów 1:2 (1:0) J. Gutkowski 2-karny – P. Jarosiewicz 49, G. Wróbel 80.