Klasa A - Krosno. W meczu dwóch Szarotek lepsza ta z Uherzec. Karpaty strzelały także po 90. minucie. Kowalski show w Osieku Jasielskim

Piłkarzom w ten weekend nie grało się za łatwo. Powodem upały
Piłkarzom w ten weekend nie grało się za łatwo. Powodem upały Archiwum
W Grupie 1 będący w trudnej sytuacji kadrowej Remix został zdekompletowany w Bukowsku. W grupie 2 Karpaty wysoko wygrały z Golcową, a dwie ostatnie bramki zawodnikom z Klimkówki udało się trafić w doliczonym czasie gry.

Grupa 1

Skuteczność nie była mocną stroną Victorii Pakoszówka, która w spotkaniu z Osławą miała sporo bramkowych okazji, ale żadnej nie wykorzystała. Drużyna z Zagórza też mogła strzelić więcej niż dwa gole, zmarnowała m.in. rzut karny.

Szarotka Nowosielce - Szarotka Uherce 1:2 (1:1)
Bramki:
Michura 35-wolny - Sochacki 19, Jakiel 82

Nowosielce: G. Kielar - Malik (70 Silarski), Wolański ż, Burczyk (40 Karpiński), Sobolak ż, Leń, Michura ż, Gac, Rakoczy, K. Kielar, Gorzkowski. Trener Szymon Gołda.

Uherce: Krupa - Zaniewicz ż, Borowiec (76 Kędzior), Pilecki, Hańczyk, Kuzicki, Solarski, Jakiel, Dobrowolski (60 Sokołowski), Sochacki, Delimat. Trener Bogdan Kwaśnik.

Sędziował Śmietana. Widzów 150.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Victoria Pakoszówka - Osława Zagórz 0:2 (0:1)
Hydzik 30, Wróbel 85;

Bukowianka Bukowsko - Remix Niebieszczany przerwany około 20 minuty przy stanie 5:0, gole: Zarzyka trzy, Swalarz, Łuszcz;

Lotniarz Bezmiechowa - LKS Płowce/Stróże Małe 3:3 (2:1) Gembuś 15, Kabala 17, Otta 90 - Sumara dwie, Pańko;

Sanbud Długie - Orzeł Bażanówka 0:0,
Sanovia Lesko - Górnik Strachocina 0:2 (0:1)
Daszyk, sam.;

LKS Zarszyn - Górnik Grabownica Starzeńska 1:3 (1:3) Pielech - Ryba 4, A. Górniak 35, S. Glazar 41.

Grupa 2

Pierwsza porażka zespołu z Haczowa – a wszystko za sprawą świetnie grającej Grabowianki, która z kompletem punktów zasiada na fotelu lidera.

Przewrotnie w Zmiennicy. Gospodarze po I połowie prowadzili 1:0, ale po zmianie stron, zmianie uległa też sytuacja. Goście strzelili trzy kolejne bramki i wygrywali już 3:1. Jednak w ostatnich 5 minutach regulaminowego czasu gry, dwa gole dla Płomienia po raz kolejny odmieniły losy tego spotkania, które ostatecznie zakończyło się remisem.

Iwonka Iwonicz – Iskra Iskrzynia 3:1 (1:0)
Bramki:
Nycz, Wais dwie - Ł. Pojnar.

Iwonka: Kielar - Szajna, Łuszcz, Rajchel (35 Kolasiński), Bączek - Satur (86 Wołczański), Farbaniec, Rajchel, Nycz (60 Krupa), Rogowski (65 Bołd) - Wais (88 Szajna).

Iskra: Szymyd – Lorens, Przybyłowski, Gębuś, Szopiak ż - Antosz, Haręzga (60 Shariy ż), M. Pojnar (45 Leś), Supel ż – Tomoń, Ł. Pojnar.

Sędziowali: Damian Szałajko oraz Wacław Bocoń i Łukasz Rygiel (Krosno).

Karpaty Klimkówka – LKS Golcowa 6:0 (3:0)
Waliszko 21, 32, 33, Puchalik 68 90+2, Pulnar 90+1,

Beskid Posada Górna - Lubatowa 3:0,
Wisłok Krościenko Wyżne - Cisy Jabłonica Polska 1:2 (1:1)
Prajsnar 30 – Frydrych 5, Włodarz 47,

Huragan Jasionka – LKS Lubatówka 3:1 (2:0) Kotłowski 38, 68, Kogut 40 - Głód 78,

Haczovia Haczów – Grabowianka Grabówka 0:2 Ryń, Myćka,

Płomień Zmiennica – LKS Wesoła 3:3 (1:0) Tesznar 25-karny, Dziedzic 85, 87 – Dyrak dwie, Ząbek.

Grupa 3

Orzeł Bieździedza nie miał sobie równych w Osieku Jasielskim i pewnie wygrał 4:0. Wszystkie gole dla zwycięzców zdobył Dominik Kowalski, który w bieżących rozgrywkach ma już na koncie 11 trafień.

- Do Osieka przyjeżdżają gwiazdy takie jak Sławomir czy Ich Troje, a tym razem pojawił się Dominik Kowalski – żartował Zdzisław Żmigrodzki, trener gości.

Gaudium Łężyny nie może się odnaleźć w nowym sezonie i znów pozostało bez punktów, ulegając Victorii Kobylany. Sobniów Jasło miał Hendzlów dwóch, którzy rozstrzygnęli sprawę meczu z Zamczyskiem Mrukowa; Marcin trafił w pierwszym kwadransie, a Paweł poprawił w końcówce.

Czardasz Osiek Jasielski – Orzeł Bieździedza 0:4 (0:3)
Bramki
: Kowalski 7-karny, 17, 19, 76-karny.

Czardasz: Leśniak - Stanek, Jakubczyk ż , Bolek (39 Wójcik), R.Frączek - Kiełbasa, Jasionowicz, Jodłowski, Gumienny - Gajoski (85 R.Jasionowicz)- Urban (61 D.Frączek). Trener Paweł Jasionowicz.

Orzeł: Jarecki - S.Sikora, Szajna ż (51 Świędrych), Szot, M.Wilisowski (87 Caputa) - Czapla (85 Śliż), Czerkowicz, Bronowicz, Czajka - Rachowicz - Kowalski (90+3 K.Wilisowski). Trener Zdzisław Żmigrodzki.

Sędziował Sławomir Rak (Jasło). Widzów 100.

Gaudium Łężyny – Victoria Kobylany 0:1 (0:1)
Wierdak 33;

Zamczysko Mrukowa – Sobniów Jasło 1:2 (1:1) Twardzik 43 – M.Hendzel 14, P.Hendzel 75;

Polonia Kopytowa – Sparta Osobnica 4:1 (2:0) Kułak 25, 87, Paluch 38, Szczur 78 – S.Bara 55;

Ostoja Kołaczyce – Orzeł Lubla 2:1 (1:1) Podgórski 43, Wojdyła 89 – S.Majewski 15-karny;

Huragan Zarzecze – Zorza Łęki Dukielskie 2:1 (1:1) Rajdek 30, Martowicz 72 - Ł.Śliwiński 41;

Wisłoka Błażkowa – Orzeł Faliszówka 1:2 (0:1) Szpak 68 – Wrona 3, A.Waliszko 82.