Klasa A Stalowa Wola. 8 goli padło w meczu Staromieszczanka Stare Miasto - Rotunda Krzeszów. Emocji nie zabrakło w Giedlarowej

puch, kara
archiwum
Wysokie wygrane drużyn z Rzeczycy Długiej i Lipy w grupie pierwszej. Z kolei w grupie drugiej emocji nie brakowało w meczu Giedlarowej z Jarocinem, bramka dająca zwycięstwo gościom padła dopiero w doliczonym czasie gry.

Grupa 1

Wysokie wygrane drużyn z Rzeczycy Długiej i Lipy. Pierwsza pokonała Unię Skowierzyn 9:0, druga zwyciężyła z piłkarzami z Żupawy 8:0. Zacięte spotkanie w Chwałowicach, gdzie od wicelidera z poprzedniego sezonu o bramkę lepszy okazał się beniaminek z Woli Rzeczyckiej. W I połowie goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, z których jedną, tuż przed przerwą, zamienili na gola. W Żabnie górą gospodarze, którym pierwszy raz celnie udało się strzelić już w 4 minucie, a ostatni - w doliczonym czasie gry.

Jeziorak Chwałowice – LZS Wola Rzeczycka 0:1 (0:1)

Bramka: Temporale 43.

Jeziorak: Jaworski – Kurkiewicz, Latawiec, Madej (82 M. Oskroba), Nowiński – A. Oskroba (46 Ziółkowski), M. Oźga ż, K. Oźga, P. Wydra - K. Wydra (79 P. Kurkiewicz), Górniak.

LZS: Pamuła – Sioda, Lenart ż, M. Stańkowski, P. Stańkowski ż – Puzio (75 Nieradka), Michał Chamot, Marcin Chamot ż, Ł. Chamot – K. Stańkowski, Temporale (85 Kuziora).

Sędziowali: Grzegorz Cichoń oraz Mariusz Antosz i Kazimierz Walski.

Pozostałe wyniki:
Unia Skowierzyn – Wichry Rzeczyca Długa 0:9 (0:3)
Butryn 11, 14, Markut 37, Dziura 49, Zając 52, Uberman 55, 76, Tofil 62, 82,

Czarni Lipa – KS Żupawa 8:0 (3:0) Chamera 15, 53, 64, Mach 25, 36, Plęs 61, Siembida 55, Goch 85,

LZS Żabno – Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 3:0 (1:0) Malinowski 4, Brymora 63, 90+3,

Wisan Skopanie – LZS Wola Baranowska 1:2 (0:0) Serafin 63 - Pluta 51, Babula 59,

OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Sanna Zaklików 3:1 (2:0) Wolak, Zasadni, Bałata – Trela 55,

San Wrzawy – LZS Krzątka 2:0 (0:0) Prarat 65, Lasota 75,

Strzelec Dąbrowica – OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1:6 (1:4) Tworek 25 - K. Lebida 2 M. Lebida 10, Kuciński 20, 50-wolny Brożyna 45, Sitarski 60.

Grupa 2

Remisowo zakończyły się pojedynki Staromieszczanki z Rotundą Krzeszów, Sarzyny z Podlesianką i Sójkowej z Brzózą Królewską. Od pewnych wygranych sezon rozpoczęły ekipy Zarzecza (3:0), Sanu Kłyżów (4:0) i Sparty Jeżowe (3:0).

Emocji nie brakowało w meczu Giedlarowej z Jarocinem, bramka dająca zwycięstwo gościom padła dopiero w doliczonym czasie gry. Sokół Hucisko ograł do zera Wólkę Tanewską po golach Płachciaka i Siuzdaka. Hat-trickiem w pierwszej kolejce popisał się Jakub Siek z Kłyżowa, dwa trafienia zanotował Banaś z Brzózy Królewskiej.

Staromieszczanka Stare Miasto – Rotunda Krzeszów 4:4 (1:2)

Bramki: Maciej Baj 45, 50, Marcin Baj 65, Marcin 'Kaju' Baj 74 – Radosław Fąfara 3, 14, 47, Mateusz Babij 82.

Stare Miasto: M. Leśko, W. Muskus, Rogala, Jędrzejowski, D. Duda (70 Kostek), Maciej Baj, Kalemba, Marcin Baj, Mitrowski, Sztaba (60 Szczęch), Marcin 'Kaju' Baj.

Krzeszów: Klekacz, Wodyński (60 Wnuk), Łysikowski, Skakuj, Szast, Szewc (37 Madej), Małek, Babij, Bosak, Fąfara, Wyszyński.

Sędzia: Kośmider. Widzów: 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Sarzyna – Podlesianka Podlesie 0:0;
Sokół Hucisko - Dolina-Tanew Wólka Tanewska 2:0 (1:0)
D. Płachciak, A. Siuzdak;

Zarzecze - Łęg Stany 3:0 (1:0) Zelek 9, Dul 58, Wójcik 85;

San Kłyżów - Azalia Wola Zarczycka 4:0 (1:0) J. Siek 9, 66, 85, B. Madej 85;

Retman Ulanów - Sparta Jeżowe 0:3 (0:3) Piędel, Kopeć, Sabat;

Czarni Sójkowa – Azalia Brzóza Królewska 3:3 (2:2) Szewc 6, Kobylarz 7, Żak 76 – Banaś dwie, Grabarz;

Victoria Giedlarowa – Jarocin 1:2 (1:1) Paweł Baj 19 – Pliszka 40, Pławiak 90+3.