Klasa A Stalowa Wola. Dramatyczna końcówka w Skopaniu [WYNIKI]

mawa, mił
Beniaminek z Łukowej sięgnął po historyczną, pierwszą wygraną w klasie A. Duże emocje w Skopaniu.

Grupa 1

W A-klasowych derbach Tarnobrzega osiem goli i wygrana Wielowsi. Duże emocje w Skopaniu. Wisan odniósł drugie zwycięstwo w sezonie po golach w doliczonym czasie, choć przeważał przez całą drugą połowę, ale nadział się też na dwie kontry.

W Żupawie wynik 1:4 ustalono już do przerwy. Oba zespoły zmarnowały w tym meczu po rzucie karnym. Podobnie jak tydzień temu hattricka strzelił Marcin Zygmunt.

Wisan Skopanie - Koniczynka Ocice 3:1 (1:1)
Bramki:
Kubisztal 17, Kubiak 90, Furdyna 90+2-karny – Gajda 37.

Skopanie: Kryszpin - Leśniak, Kędziora, Furdyna ż, Jarosz - Kubisztal  (88 Zgórski), Serafin, M. Hynowski (76 Trzeciak), A. Nowak (78 Dryka), Sawicki (61 W. Nowak) – Kubiak.  Trener Janusz Hynowski.

Koniczynka: Turek – Łukawski, Szczepanek ż, A. Kołodziej, Fąfara – Sadok, Kozłowski, Lesiak (78 Kalinka), Cebula – J. Kołodziej (46 Mazur), Gajda. Trener Mariusz Łukawski.

Sędziował: I. Samołyk (Gorzyce). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Zakrzów - Wrzawy 3:2 (1:1)
Żyła 35, Ślęzak 82, Bonach 85 – Fietko 2, Panek 75;

Serbinów - Wielowieś 3:5 (2:1) Kędzior, Farian, Prarat – Ł. Stachowicz dwie, Kuciński, Mrozik, Brożyna;

Wola Rzeczycka – Żabno 2:1 Stańkowski dwie (dla Woli)

Zaklików – Rozwadów 2:3 D. Pawlik dwie (jedna z karnego), Proc (dla gości);

Żupawa - Rzeczyca Długa 1:4 (1:4) Idec 6 - Marcin Zygmunt 34, 38, 43, Drzewi 7;

Dąbrowica – Skowierzyn 4:3 (4:0) Polek trzy, Hałka – Brzeski dwie, B. Wolak;

Wola Baranowska - Mokrzyszów 3:1

Pauza: Krzątka.

Grupa 2

Beniaminek z Łukowej sięgnął po historyczną, pierwszą wygraną w klasie A. Do dużej niespodzianki, jak nie nawet sensacji, doszło w Wólce Tanewskiej, gdzie miejscowa Tanew rozbiła Rotundę Krzeszów, która dotychczas miała komplet punktów.

– Wyszły nasze braki kadrowe – mówi Damian Skakuj, trener przegranych.

Sprawy nie pokpił za to Retman Ulanów, ograł na wyjeździe Staromieszczankę i ma na swoim koncie same zwycięstwa.

WYNIKI:
Stare Miasto – Ulanów 1:3 (1:1)
Mitrowski 12 – Kobylarz 27, 70, Wiejak 58;

Łukowa – Przędzel 2:1 (1:0) Kusiak dwie - D. Warchoł;

Wólka Tanewska – Krzeszów 7:1 (3:0) Góreczny trzy, Pieróg trzy, Wołoszyn – Wnuk;

Stany – Jarocin 2:2 (1:1) Żak 20, Kozioł 60 – Seroka, Pławiak;

Harasiuki – Kłyżów 0:7 (0:2) Cichoń dwie, Mroczek, Madej, Pięta, Rajner, Brak;

Sójkowa – Brzóza Królewska 0:0;

Sarzyna – Hucisko 2:2 (1:1) dla gości: Kołodziej dwie;

Giedlarowa – Jeżowe 2:4 (2:3) Półtorak dwie - Cichoń trzy, Chudzik (karny).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0