Klasa A Stalowa Wola. Francesco Jelna z kolejną porażką w rundzie wiosennej - Łowisko odrobiło już stratę w tabeli

arko, kara
W grupie 1 warto zwrócić uwagę na dyspozycję drużyny z Mokrzyszowa, która wygrała trzeci mecz z rzędu i wskoczyła na podium. Piłkarze tej drużyny w rundzie wiosennej przegrali tylko z Kolejarzem.

Grupa 1

- Mamy kłopoty kadrowe spowodowane kontuzjami, stąd nasza słabsza dyspozycja, ale następny mecz zamierzamy wygrać – podsumował przegraną Strzelca – Stanisław Grdeń – kierownik drużyny.

KS Lasowiak Wola Baranowska – OKS Wielowieś 1:0 (1:0)

Bramka: Białek 19.

Wola Baranowska: N. Polek – Hyla (46 Trzaska), Niedziałek, Pluta, Durda (65 Piotrowski), Michał Lis, Marcin Lis, W. Lis ż, Korczyński, Jarosz (80 Burdzel), Białek (82 Uzar). Trener Grzegorz Ruła.

Wielowieś: Korczyński – Szwedo (75 Surmański), Baran, M. Żarów, Banasiak (15 Wolak), Sieroń ż, Kutyła, Jadaś, K. Żarów ż, D. Stachowicz, Ł. Stachowicz. Trener Józef Banaś.

Sędziował Ł. Kijak (Stalowa Wola). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Jeziorak Chwałowice - Strzelec Dąbrowica 4:1 (2:0)
R. Suszek 28, 60, K. Oźga 25, K. Wydra 80 - T. Polek 90;

KS Czarni Lipa - OKS Mokrzyszów 1:2 (1:1) Tryka 38 - Leptacz 15, Sobieraj 59;

KS Żupawa - Unia Skowierzyn 3:2 (2:1) Duma 37, 48, Mytyk 34 - Zając 9, Przedpełski 75;

LZS Krzątka - TS Transdźwig Stale 0:4 (0:2) Stybel 17, 68, J. Rzepiela 4, Kabata 64;

NZS Kępie Zaleszańskie - Sanna Zaklików 2:1 (1:0) K. Loch 15-karny, D. Kurkiewicz 85 - Odrzywolski 60;

San Wrzawy - UKS Wspólnota Serbinów 10:1 (3:1) Lasota 10, 50, 61, H. Filipiak 1, 90+2, J. Fietko 70, 72, samobójcza 80, P. Czernikowski 84, A. Idec 90 - Kazimierczak 10;

pauzował Kolejarz Knapy.

Grupa 2

Francesco Jelna przegrało kolejne spotkanie w rundzie wiosennej, tym razem uległo Azalii Brzóza Królewska 2:3. Potknięcie to wykorzystało Łowisko - pewnie wygrało mecz z Wólką Tanewską (4:0) - i odrobiło straty w tabeli.

Obecnie drużyny mają po 58 punktów. Walka o awans będzie więc niesamowicie emocjonująca. Giedlarowa pokonała Zarzecze 3:1. Dwa trafienia zanotował Półtorak. Wierzawice zremisowały z Łęgiem Stany 1:1. Pierwszą bramkę kibice zobaczyli w 4 minucie. Wyrównujące trafienie również padło w pierwszej połowie. W drugiej żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Sokół Hucisko nie dał szans Podwolinie i pokonał ją po dwóch bramkach Kołodzieja i jednej Płachciaka. Podlesianka Podlesie wygrała u siebie z Jarocinem 3:2. Wszystkie gole padły w pierwszej części spotkania. Ostatni w tabeli Złotsan Kuryłówka musiał, po zaciętej walce, uznać wyższość Sarzyny. Goście do przerwy prowadzili 2:0. Potem gospodarze zaczęli odrabiać straty i zrobiło się remisowo. Wynik meczu ustalił Paszek w 65 minucie.

Zarzecze - Victoria Giedlarowa 1:3 (1:1)

Bramki: K. Maczuga 27-karny - D. Półtorak 33, 50, Paweł Baj 71.

Zarzecze: Kobylarz, Kazio (46 Szuba), Dudek, Zelek, Zadworny ż, Stój, Sadowicz (80 Pardyak), Dul, Szpyra, Maczuga, Wójcik.

Giedlarowa: W. Baj, Majkut, Czapla (73 Pliś), Majczak, Patryk Baj, Daź, Kamiński (65 Paweł Baj), Kwoka, Mędrek, Półtorak (83 Śniosek), Rydzik.

Sędzia: Chmura. Widzów: 120.

Francesco Jelna - Azalia Brzóza Królewska 2:3 (1:2)
B. Miazga 19, P. Miazga 87 - Stopyra 26, 80, Banaś 35;

Wierzawice - Łęg Stany 1:1 (1:1) P. Fimiarz 4 - P. Kozioł 38;

Złotsan Kuryłówka - Sarzyna 2:3 (0:2) K. Pyż, P. Mazurkiewicz - A. Piekło 12, R. Zebzda 32, G. Paszek 65;

Łowisko - Tanew Wólka Tanewska 4:0 (2:0) S. Gumieniak 5, Kolano 32, S. Rembisz 68, K. Partyka 75;

Rzeczyca Długa - Staromieszczanka Stare Miasto 2:3 (0:2) Zygmunt Marcin 60, Kamil Drzewi 85 - Marcin Baj dwie, Maciej Baj;

Podwolina - Sokół Hucisko 0:3 (0:1) Kołodziej dwie, D. Płachciak;

Podlesianka Podlesie - Jarocin 3:2 (3:2) dla gospodarzy: J. Marciniak 10, D. Story 30-karny, K. Sapuła 40.

Trener Izolatora: Cieszymy się, że mamy Patryka [WIDEO]