Klasa A Stalowa Wola. San Wrzawy wygrał w meczu za „sześć punktów” z Kolejarzem Knapy w grupie 1 [RELACJE, WYNIKI]

arko, karaZaktualizowano
W grupie 1 drużyna z Wrzaw ambitnie walczy o utrzymanie; o losach meczu zadecydował gol Michała Fietko.

Grupa 1

- W 70 minucie piłka po strzale Pawła Mączki odbiła się od poprzeczki i niestety nie przekroczyła linii bramkowej, rywale byli bardziej zadowoleni z remisu. Pewnie gdyby któryś z naszych zawodników będąc faulowanym w polu karnym zamiast strzelać - upadłby na murawę to mielibyśmy chociaż karnego – podsumował mecz Artur Zając, prezes Unii.

Unia Skowierzyn – LZS Krzątka 2:2 (2:1)

Bramki: P. Zając 5, Myszka 23 - Adamczuk 13, R. Kopeć 55.

Skowierzyn: Paprocki – J. Jurek, Babula, Janiec, Bijak, A. Zając (60 Mączka), K. Jurek, Dul (75 Szmid), Tworek (29 M. Jurek 75 Paterek), Myszka, P. Zając. Trener Artur Kielarski.

Krzątka: Głód – M. Podsiadnik, D. Konefał, Panek, K. Kopeć (60 A. Konefał), Wołosz (60 Wyka), Paduch, R. Kopeć (75 T. Konefał), M. Konefał, Jagoda, Adamczuk. Trener Krzysztof Wyka.

Sędziował Sawicki (Tarnobrzeg). Widzów 80.

POZOSTAŁE WYNIKI:
KS Żupawa - KS Czarni Lipa 0:3 (0:2)
K. Chamera 7, 34, Plęs 90;

OKS Wielowieś - Sanna Zaklików 2:4 (2:2) Wartoń 25, Kuciński 36 - Skoczyński 6-rzut wolny, 34-głową, D. Czajka 50, K. Koczwara 62;

San Wrzawy - Kolejarz Knapy 4:3 (3:1) B. Panek 20, 43, samobójcza 12, M. Fietko 75 – S. Pasek 18, M. Polek 60, D. Polek 67;

Strzelec Dąbrowica - NZS Kępie Zaleszańskie 2:0 (1:0) Polek 35, Byczek 72;

TS Transdźwig Stale - OKS Mokrzyszów 4:0 (1:0) Stąporski 37, Jeczeń 54, Kabata 64, Stępień 90;

UKS Wspólnota Serbinów - Jeziorak Chwałowice 1:4 (1:4) Farjan 15-karny - K. Oźga 30, 40, Górniak 3, Ziółkowski 20;

pauzował KS Lasowiak Wola Baranowska.

Grupa 2

Jelna przegrała mecz z Jarocinem i ma teraz tyle samo punktów co Łowisko i przy tym o jeden rozegrany mecz więcej. (Mecz Łowiska w ostatniej kolejce nie odbył się ze względu na warunki pogodowe). Walka o pierwszą pozycję będzie więc toczyć się do samego końca. Podlesianka zdobyła cenne punkty z Wierzawicami. Dla gości honorowe trafienie zdobył Patryk Fimiarz.

Victoria Giedlarowa przegrywała z Wólką Tanewską 0:1 do 85 minuty. Zaraz potem gola na remis zdobył Wojtyna, a bramkę dającą prowadzenie strzelił Z. Mędrek minutę przed końcem podstawowego czasu gry. Staromieszczanka poradziła sobie z Sarzyną, choć goście nie odpuszczali i walczyli, szczególnie w drugiej połowie.

Azalia Brzóza Królewska - Złotsan Kuryłówka 5:1 (3:1)

Bramki: Banaś 16, Stopyra 32, Iwanicki 44-karny, Ostrowski 46, Janowicz 55 - Ćwikła 12.

Brzóza Królewska: Potaczała (60 Buszta), Szczepanik (65 Jabłoński), W. Klimek, Cisło, Janowicz, D. Klimek, Ostrowski (78 Kuczek), Grabarz, Stopyra, Iwanicki, Banaś (58 Chamot).

Kuryłówka: Łucznik, Mucha, Szczęch, Pracoń, Pyż, Pietrycha, Bucior, Sierżęga, Paryniak, Ćwikła, Magiera.

Sędzia: Łokaj. Widzów: 100.

Podwolina - Łowisko 1:2 (1:2)
M. Lichy 12 - K. Gumieniak 40, S. Gumieniak 43;

Podlesianka Podlesie - Wierzawice 3:1 (1:1) G. Piędel 10, D. Story 70-karny, M. Kowalski 85 - P. Fimiarz 44;

Jarocin - Francesco Jelna 2:1 (1:1) D. Cichoń 40, G. Chudy 76 - B. Miazga 33;

Victoria Giedlarowa - Tanew Wólka Tanewska 2:1 (0:0) D. Wojtyna 85, Z. Mędrek 89 - Pieróg-karny 51;

Staromieszczanka Stare Miasto - Sarzyna 4:2 (2:0) Maciej Baj 30, Marcin Baj 45, G. Szczęch 70, Kalemba 82 - R. Wołoch, D. Bieńkowski.

Mecz Łęg Stany - Rzeczyca Długa został przełożony na 5 czerwca.

Mecz Sokół Hucisko - Zarzecze został przełożony na 12 czerwca.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze