Klasa A Stalowa Wola. Transdźwig Stale bezkonkurencyjny w meczu na szczycie

red
Dwa mecze kolejki zakończyły się bezbramkowymi remisami. Pewnie, bez straty gola, wygrały swoje spotkania zespoły z Zarzecza, Jelnej, Rzeczycy Długiej i Łowiska. Ciekawie było w Sarzynie, gdzie padło aż 12 bramek.

Klasa A Stalowa Wola 1

- Do 64 minuty był to bardzo wyrównany mecz. Zadecydowała nasza skuteczność, pewna gra formacji obronnej oraz przygotowanie fizyczne, mieliśmy po prostu więcej sił w końcówce meczu – podsumował mecz drużyn z czołówki – Jacek Gortych – kierownik Transdźwigu Stale.

Piłkarze Sanu rozpoczęli mecz w ośmiu, dopiero po kilkunastu minutach grali w pełnym składzie.

Przemysław Myszka - zawodnik Unii Skowierzyn, z czterdziestu metrów przelobował bramkarza Kępia Zaleszańskiego.
Kolejarz rozpoczął mecz w dziesięciu, następnie jeszcze przed przerwą Kamil Polek – kapitan drużyny z Knap otrzymał czerwoną kartkę za niekulturalne zachowanie wobec sędziego.

OKS Wielowieś - TS Transdźwig Stale 0:6 (0:1)

Bramki: Stąporski 64, 71, 76, Kabata 25, 85, Jeczeń 74.

Wielowieś: Bożek – D. Stachowicz, Sitarski, M. Żarów, Serwan (70 Kutyła), Brożyna ż, Jabłoński, Micał (46 Szwedo), K. Żarów, Kuciński, Ł. Stachowicz ż. Trener Józef Banaś.

Stale: Jajko – Janeczko (78 Saja), Stala, Leptacz ż, Dziuba, J. Rzepiela, R. Rzepiela (83 Pyszczek), Szlęk, Kabata, Stąporski (81 Stybel), Jeczeń (74 Walski). Trener Adam Mażysz.

Sędziował Łój (Przędzel). Widzów 150.

WYNIKI:** KS Lasowiak Wola Baranowska - UKS Wspólnota Serbinów 2:2 (2:1)** Marcin Lis 2, Mrzygłód 27 – M. Farjan 30, Ł. Furdyna 80;

KS Czarni Lipa - Kolejarz Knapy 4:0 (2:0) Konrad Chamera 33, 67, 73, Dąbek 20; LZS Krzątka - San Wrzawy 3:0 (1:0) Paduch 43, Kańka 60, M. Konefał 78;

NZS Kępie Zaleszańskie - Unia Skowierzyn 3:4 (3:1) D. Kurkiewicz 8, Loch 20, A. Idec 40 - Jaroń 30, Myszka 48, P. Zając 53, Chmiel 62;

Sanna Zaklików - Strzelec Dąbrowica 3:4 (2:3) Skoczyński 42-karny, 67-karny, Kozłowski 25 - R. Marek 26, 31, T. Polek 23, Byczek 85;

Jeziorak Chwałowice - KS Żupawa 6:0 (1:0) Mateusz Kurkiewicz trzy, Oźga, Hołody, Bartochowski;

OKS Mokrzyszów - LZS Zbydniów 12:0 (5:0) Malicki dwie, Szwed dwie, Sobieraj dwie, Lubowicki dwie, T. Wolak dwie, Wódz, Zasadni.

Klasa A Stalowa Wola 2

Sarzyna - Azalia Brzóza Królewska 8:4 (5:2)

Bramki: Kusiak 8, 29, 68, Gnatek 18, 38, 50, Łuczak 44, Bieńkowski 78 - Stopyra 4, J. Iwanicki 15, Kazak 72, 81.
Sarzyna: Zebzda (86 Kruk), Kulec, Bieńkowski (82 M. Paszek), Gnatek, Kusiak, E. Łuczak, A. Łuczak, T. Paszek, Wołoch (80 Kusy), Zieliński, Żuraw (G. Paszek).

Brzóza Królewska: Bączek, Wach, Banaś (70 Chamot), Buszta, Iwanicki, Janowicz, W. Klimek, D. Klimek, Kuczek (55 Kazak), Stopyra (80 Stępień), Szczepanik.
Sędzia: Jaskot.

Widzów: 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: Zarzecze - Podlesianka Podlesie 2:0 (0:0) Kozyra 65, Dul 75;

Francesco Jelna - Podwolina 4:0 (4:0) B. Miazga, Bielak, P. Miazga, Leśko;

Rzeczyca Długa - Jarocin 5:0 (2:0) K. Markut 2, M. Markut 32, M. Zygmunt 55, Kusiński 74, 89;

Łowisko - Wierzawice 8:0 (4:0) Gumieniak 15, Radomski 22, 55, Tomasz Olko 33, 78, Fornal 40, Kolano 58, 60;

Staromieszczanka Stare Miasto - Victoria Giedlarowa 0:0;

Tanew Wólka Tanewska - Łęg Stany 0:0;

Złotsan Kuryłówka - Sokół Hucisko 1:3 (0:0) Bucior 70 - Tomaka 60, Kołodziej 62, 75.