Klasa A. Stalowa Wola: Wielkie emocje w grupie 1 w czasie meczu Wspólnoty z Kolejarzem. W Serbinowie padło 8 bramek.

karo, arko
Mecz w Stalach potrwał... 54 minuty
Mecz w Stalach potrwał... 54 minuty Archiwum
Piłkarze z Sebinowa w II połowie mogli podwyższyć na 3-0. Później wyjątkową skutecznością popisał się Karol Wójciak, który w 5 minut skompletował hat-tricka. Wspólnota zdołała jednak w doliczonym czasie gry po golu Rafała Kaźmierczaka doprowadzić do remisu.

Grupa 1
W derbach gminy Baranów Sandomierski, które obserwowało ponad dwustu kibiców zwyciężył Lasowiak. – Obydwie drużyny chciały wygrać, ale wszystko było zgodnie z zasadami fair play - podsumował mecz Stanisław Grdeń – kierownik Strzelca.

Wspólnota Serbinów – Kolejarz Knapy 4:4 (2:0)
Bramki: Zasuwa 10, Twórz 25, Farjan 85-karny, R. Kaźmierczak 90+4 – K. Wójciak 50, 52, 55, Lewicki 75.

Serbinów: I. Kaźmierczak – Ziemba, Kędzior, Dobrowolski, Twórz ż, Malarz (68 Dul), Furdyna, Zasuwa (73 Garboś), Kwiatkowski (85 Fatyga), Jarosz (65 R. Kaźmierczak ż), Farjan. Trener Jakub Koczot.

Knapy: Cichoń – Jata, A. Wójciak, Rachwał, Rzeźwicki, Węcowski ż, K. Wójciak, K. Polek, Durda (75 Płaneta), Kopeć, Lewicki (90 Myszka). Trener Kamil Polek.

Sędziował G. Wilk (Nowa Dęba). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
LZS Zbydniów - LZS Krzątka 0:1 (0:1)
Paduch 15;

OKS Wielowieś - OKS Mokrzyszów 4:1 (2:0) Brożyna 5, Ł. Stachowicz 20, Sitarski 65, K. Żarów 87 - D. Wolak 67;

San Wrzawy - KS Żupawa 1:2 (0:1) Lasota 75 - Duma 20, 55;

Sanna Zaklików - KS Czarni Lipa 3:2 (1:0) P. Pankowski 40, Kozłowski 50, R. Pankowski 75 - Karol Chamera 65, 67;

Strzelec Dąbrowica - KS Lasowiak Wola Baranowska 1:3 (1:1) T. Polek 8 – Babula 35, Marcin Lis 80, W. Lis 85;

Unia Skowierzyn - Jeziorak Chwałowice 0:5 (0:1) Oźga 30, 65, Nowiński 50-rzut wolny, M. Kurkiewicz 80, 82;

TS Transdźwig Stale - NZS Kępie Zaleszańskie 6:0 (3:0) Szlęk 12, 47, Janeczko 2, Walski 7, Dziuba 46, Jeczeń 54.

Mecz w Stalach zakończył się w 54 minucie. Po golu Kamila Jeczenia goście zeszli z boiska. Piłkarze Kępia Zaleszańskiego rozpoczęli mecz w dziesięciu.

Grupa 2

Jelna nadal nie do zatrzymania. Tym razem piłkarze pokonali zespół Sokoła Hucisko. Dwie bramki zaliczył Krzemiński. Druga w tabeli drużyna - Łowisko - traci do lidera już 5 punktów.

Jarocin - Wierzawice 1:3 (0:1)

Bramki: Drabik 59 - Patryk Fimiarz 26, 68, 79.

Jarocin: Węglarz, Drabik, Węgliński, Tęcza, Pliszka, Mila, Golec (62 Cichoń), Chudy, Byra (70 Pawłowski), Dyba, Socha.

Wierzawice: Fimiarz (90+2 Majkut), Gęślak (88 K. Czapla), Heliniak, Krzyżak, Pustelny, Sarzyński, Siuzdak, Wawrzaszek, Wiśniowski (85 R. Czapla), Żak ż (46 Niemczyk ż), Płoszaj (80 S. Heliniak).

Sędzia: Giżka.

Widzów: 105.

Azalia Brzóza Królewska - Rzeczyca Długa 0:0 (0:0)

Sokół Hucisko - Francesco Jelna 0:3 (0:1) Krzemiński 38, 86, Bielak 59;

Sarzyna - Łowisko 1:2 (0:2) Łuczak 85 - K. Gumieniak 29, K. Partyka 44;

Staromieszczanka Stare Miasto - Tanew Wólka Tanewska 0:2 (0:1) Pieróg 19, Kokoszka 70;

Podlesianka Podlesie - Podwolina 5:1 Dla gospodarzy strzelali: Sudoł 2, 60, Marciniak 70, Surdyka 75, Piędel 85;

Łęg Stany - Zarzecze 4:0 Dominik Rutyna, Andrzej Figura, Jakub Kozioł dwie;

Victoria Giedlarowa - Złotsan Kuryłówka 5:1 dla gości Bucior 30;