Klasa B Dębica. Lider nie zwalnia tempa

kz, sol
Tempa nie zwalnia LZS Mała. Lider tabeli grupy 1 urządził sobie na swoim boisku prawdziwą kanonadę aplikując Brzostowiance Brzostek aż siedem bramek.

Grupa 1

W trzeciej kolejce KS Bystrzyca wygrała trzeci mecz z rzędu. Tym razem pokonali 2:1 Basztą Zawada, która początek sezonu nie może zaliczyć do udanych. Póki co z dwiema porażkami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Szansę na pierwsze zwycięstwo miała Korona Góra Ropoczycka ale mimo prowadzenia, przegrała z Borkovią Borek Wielki.

Pierwsze zwycięstwo odniosła za to Kaskada II Kamionka, która po emocjonującym spotkaniu pokonała Piasta Wolica Piaskowa.

KS Bystrzyca - Baszta Zawada 2:1
Korona Góra Ropczycka - Borkovia Borek Wielki 1:2 (1:0)
Sikora 43 – Jakóbek 68 – głową, Drozd 74;
Kaskada II Kamionka - Piast Wolica Piaskowa 3:2 (1:1) dla gospodarzy: Świder 29, 58 70.
LZS Mała - Brzostowianka Brzostek 7:2

Grupa 2

Emocjonujące były derby gminy Czarna w Borowej, które gospodarze przez ponad połowę czasu grali w dziesięciu. Goście wykorzystali grę w przewadze i zdobyli zwycięskiego gola, ale i tak mieli dużo szczęścia, że wywieźli komplet punktów. W końcówce miejscowi zmarnowali karnego (słupek), a potem ostemplowali poprzeczkę.

Jeszcze w przerwie nadzieję na pierwsze punkty miała ekipa Skorpiona. Druga odsłona zakończyła się jednak katastrofą – Hetman zdobył sześć bramek i odwrócił losy meczu.

Po dwóch wygranych, porażkę poniosła Góra Motyczna. Przegrała w Dulczy Wielkiej, dla której jest to pierwsze zwycięstwo.

Orły Borowa – Dąb Żdżary 0:1 (0:0) D. Bieniasz 70;
Skorpion Wylów – Hetman Dąbrówka Wisłocka 2:7 (2:1) K. Jemioło, Ł. Pleban – Łapa trzy, Olejarz trzy, Kuzara;
Jamnica Dulcza Wielka – Góra Motyczna 3:1 (0:1) M. Giża 54, J. Wolak 73, M. Wolak 90+2 – Tęcza 33;
Kamieniarz II Golemki – Dąbrówka Stara Jastrząbka 2:3.