Klasa B Dębica. Stasiówka dostała lanie od Dąbrówki Stara Jastrząbka

red.
Archiwum
W grupie 2 szokującym wynikiem skończył się mecz w Stasiówce. Wicelider, który we wcześniejszych meczach stracił w sumie zaledwie dwie bramki, został aż osiem razy trafiony przez Dąbrówkę.

Grupa 1

Zaledwie dziesięć minut wystarczyło piłkarzom Olimpii, aby odrobić aż czterobramkową stratę w meczu z Interem i uratować punkt. Z takiego rezultatu cieszą się w… Paszczynie. Lider pewnie wygrał z Grodem Będziemyśl, a dzięki podziałowi punktów w meczu w Nockowej zwiększył swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami i zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni na kolejkę przed zakończeniem pierwszej części sezonu.

WYNIKI:

Lechia II Sędziszów Małopolski – Korona Góra Ropczycka 6:1 (2:0) Siewierski dwie, Dziura, Ćwiczak, Rudy, Rak – Krzysztof Zieliński;

Paszczyniak Paszczyna – Gród Będziemyśl 3:0 (1:0) Chamera 25, Podjasek 52, Pyskaty 65;

Olimpia Nockowa – Inter Gnojnica 4:4 (0:3) J. Pazdan 60, 64, Mateusz Pazdan 67, Szeliga 69 – M. Bieś 38, 40, Frydło 18, A. Stec 49;

Plon Klęczany – Chemik II Pustków 3:4;

Pauzowały Brzeźnica, Bystrzyca.

Grupa 2

Wreszcie zapunktowali piłkarze Apolla, którzy wysoko pokonali ekipę z Korzeniowa. Ciekawym widowiskiem były derby w Dulczy Wielkiej, gdzie padło osiem bramek, a drużyny podzieliły się punktami.

WYNIKI:

Jamnica Dulcza Wielka – Hetman Dąbrówka Wisłocka 4:4 (4:3) J. Wolak dwie, Wątroba, Michał Giża – A. Stec trzy, G. Szydło;

Apollo Dulcza Mała – Dragon Korzeniów 4:1 (3:1) Kużdżał 37, 84, Wolak 19, Garncarz 43 – Rej 7;

Orły Borowa – Brzostowianka Brzostek 1:0 (0:0) Waśko 70;

Łęki Górne – Dąb Żdżary 4:1 (2:1) Kula dwie, Kubisztal, Kot - Knych;

Stasiówka – Dąbrówka Stara Jastrząbka 3:8 (2:6) dla gospodarzy: Matłok, Siop, Mądro.

Pauzowała Baszta Zawada.

Przerwany mecz poprzedniej kolejki Hetman – Apollo został zweryfikowany jako walkower 3:0.