Klasa B Jarosław. Błyskawica nie miała litości w Sieteszy [WYNIKI B JAROSŁAW, B LUBACZÓW, B PRZEMYŚL, B PRZEWORSK] 13.05.2018

arb, mtr, luks, kostek
Liderowi po zwycięstwie w Sieteszy brakuje jednego punktu do historycznego awansu. Szkło zdołało uporać się z Sanovią i w dalszym ciągu liczy się w grze o awans. Do przerwy żadna bramka nie padła, a po zmianie stron Baran szybko dał prowadzenie Młynom a pod koniec wynik ustalił Noga.

Jarosław I

W pojedynku czołowych drużyn górą zespół Iskry, który zdołał wygrać w Łowcach 4:2, rewanżując się za porażkę na własnych stadionie jesienią 2:5.

Pogórze objęło prowadzenie, lecz Tęcza błyskawicznie wyrównała a następnie zadała jeszcze kilka ciosów przed przerwą, ostatecznie wygrywając 5:1.

Makovia pewnie ograła Strumyka, dzięki czterem trafieniom Sebastiana Nienajadły.

Przedmieście Jarosław - Fredro Surochów 3:1 (1:1) Janusz 5, Wagowski 87, 90+2 - Wojdyło 27;

Błękitni Wierzbna - Nafta-Gaz Jodłówka 6:0 (4:0) Kupiak 2, 10, 18, 40, Wilk 50, Cwynar 85;

Makovia Makowisko - Strumyk Hawłowice 4:1 (1:0) Nienajadło 17, 50, 54, 86-karny - J. Mielniczek 59;

Tęcza Jankowice - Pogórze Rokietnica 5:1 (4:1) Winiarski 18, 37, Łazarowicz 25, Jakubik 27, samobójcza 73 - Buksa 17;

Łęg Łowce – Iskra Cieszacin Wielki 2:4 (1:2) Gwóźdź 39-karny, Domański 86 - Środek 37, Stachowicz 42, Ficek 78, Pajda 85.

pauza Błękitni Rudołowice.

Jarosław II

Łazowianka do przerwy dzielnie sobie radziła w starciu z Wisznią, prowadziła 2:1 po dwóch trafieniach Drinko. Po zmianie stron gole zdobywali jednak tylko przyjezdni, wygrywając ostatecznie 2:6.

Unia jako pierwsza zdołała trafić do siatki, lecz później bardzo często trafiali piłkarze Korzenicy, którzy pewnie wygrali 8:2.

Łazowianka Łazy - Wisznia Nienowice 2:6 (2:1) Drinko 10, 35 - Wielgos 30, Krochmal 50, 85-karny, J. Łuc 57, J. Majka 60, 70;

Unia Zaleska Wola - LKS Korzenica 2:8 (1:4) dla gości: R. Serafin 15, 25, 60, Nawłoka 20, 80, Wiśniewski 35-karny, Waszczeniuk 55, Karaszewski 70;

awansem 6 maja Hetman Laszki - Agro Chotyniec 6:0 (3:0) Szpunar 7, B. Kuta 22, Krawiec 25-karny, Król 52, Podgórski 60, 90;

LKS Duńkowice - Iskra Zabłotce 0:3 vo.;
Sanovia Michałówka – Szkło Młyny 0:2 (0:0)
Baran 47, Noga 89.

pauza KS Szówsko.

A Lubaczów

Dość niespodziewanie Start Lisie Jamy uległ u siebie z Błękitnymi Futory 0:2. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, a w drugiej części spotkania dwa trafienia dla przyjezdnych zanotował 21-letni Ukrainiec, Yurii Datsko.

Wicelider z Krowicy wygrał na wyjeździe z Huraganem Basznia Dolna 2:0. Graniczni wyszli na prowadzenie już w 4. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Paweł Chomyszyn. W doliczonym czasie gry bramkę na 2:0 zdobył Andrzej Kopciuch i przyjezdni mogli cieszyć się z wywalczenia trzech punktów.

Start Lisie Jamy – Błękitni Futory 0:2 (0:0) Datsko 55, 70;

Huragan Basznia Dolna – Graniczni Krowica 0:2 (0:1) P. Chomyszyn 4-karny, A. Kopciuch 90+3;

Czarni Oleszyce – Unia Łukawiec 4:3 (1:2) Derylak, Hypiak, Młodowiec dwie – K. Sopel 4, Hanuta 34, 55;

Rolnik Wólka Krowicka – Victoria Stary Dzików 4:1 dla gospodarzy: Pukas, Hanus, Kornaga, Puchała;

Gwiazda Wielkie Oczy – Zalew Stary Lubliniec 3:1 (1:1) Bałabuch, Sęga II-karny, Cyran – G. Szynal 35;

Ursus Dachnów – Zryw Młodów 3:1 (2:0) Mularczyk, Gancarz, Zagaja – K. Antonik-karny;

Juwenia Cieszanów – Zdrój Horyniec 1:0 (0:0).

Przemyśl

Fort Jaksmanice złapał zadyszkę i przegrał drugi raz z rzędu. Do walki o awans włączyła się Wesoła Zadąbrowie i Unia Fredropol. Do końca sezonu pozostało pięć kolejek.

Jawor Nehrybka – Czarni Bolestraszyce 0:1 (0:1) K. Szczęsny 26;

Fort Jaksmanice – Gwiazda Maćkowice 0:1 (0:1) Kulikowski 90;

Wesoła Zadąbrowie – Błyskawica Łuczyce 8:1 (4:0) Trojnar 6, 38, 58, Hynkaliuk 22, 40, 56, M. Świszcz 22, K. Świszcz 68 – Gołębiowski 70;

Cresovia Kalinków – Żurawianka Żurawica 1:3 (0:2) dla gości: Biały 36, Kamler 43, Mazur 67;

Rada Orzechowce – Unia Fredropol 3:4 dla gospodarzy: Szydłowski 43, Kot 54, Mach 65;

LKS Niziny – Leśnik Bircza 1:2.

Przeworsk

Gacovia komplet punktów zapewniła sobie po przerwie. Z walki o awans nie zrezygnowała Wisełka, która uporała się z Lechią. Najbardziej wyrównany mecz rozegrano w Rozborzu Długim, gdzie miejscowy Huragan pokonał Błękitnych.

KS Manasterz - Żuraw Żurawiczki 1:4 (0:1) Zięzio 78 - Guśtak17, Laska 65-karny, Wiśniowski 70, Chrobak 83;

Wisełka Siennów - Lechia Pantalowice 5:2 (3:0) dla gospodarzy: Szeliga, Kuras dwie, Dryniak, Cichy;

Gacovia Gać - Wisłoczanka Tryńcza 2:0 (0:0) Dzimira 46, Czechowiz 78;

Huragan Rozbórz Długi - Błękitni Maćkówka 3:2 (3:1) dla gości Gujda dwie;

Sokół Sietesz - Błyskawica Rożniatów 0:5 (0:2).

Pauza Piast Nowosielce. Wojak Kramarzówka wycofał się z rozgrywek.