Klasa B Jarosław, klasa B Przemyśl, klasa B Przeworsk, klasa B Lubaczów [WYNIKI, ZDJĘCIA]

arb, kostek, luks, ck
W grupie Jarosław 2 Szkło rozbiło Unię 11:3, mimo że pierwsi na listę strzelców wpisali się gospodarze.

Klasa B Jarosław 1

Łęg niespodziewanie przegrywał po kwadransie 0:2. Tuż przed przerwą i chwilę po przerwie dwa gole strzelił Domański, następnie Tomasz Gilarski i lider zdołał wygrać 5:2. Takim samym rezultatem zakończył się mecz we Wierzbnej, gdzie miejscowi pokonali Rudołowice. Wysokiej porażki doznała Makovia, która przegrała 1:6 z Jankowicami.

WYNIKI: Łęg Łowce – Pogórze Rokietnica 5:2 (1:2) Domański 45, 46, T. Gilarski 63, 70, Siwuń 90 – Buksa 8, Pelc 15;

Makovia Makowisko – Tęcza Jankowice 1:6 (0:3) Nienajadło 55 – Balabukh 23, Jakubik 25, 30, Tkaczyk 65, Winiarski 86, 89;

Błękitni Wierzbna - Błękitni Rudołowice 5:2 (3:0) dla gospodarzy: Liszewski 11, Kupiak 17, 26, Pilch 56, 70;

Fredro Surochów – Nafta-Gaz Jodłówka 2:3 (0:2) Wielis 53, Duda 79 – samobójcza 35, Olejarz 42, 65;

Przedmieście Jarosław – Iskra Cieszacin Wielki 2:4 (1:2) Janusz 43, Kublas 80 – Ficek 7, Środek 32, Poprawa 63, Mac 74.

Klasa B Jarosław 2

Szkło rozbiło Unię 11:3, mimo że pierwsi na listę strzelców wpisali się gospodarze. Łupem bramkowym podzieliło się czterech piłkarzy. Łazowianka do przerwy prowadziła z Sanovią 1:0, ale po zmianie połów skutecznością popisali się goście i wygrali 4:2.

WYNIKI: Unia Zaleska Wola – Szkło Młyny 3:11 (1:4) Cypryło 10, Czyż 71, Firczuk 83 – Noga 30, 32, 60, Małańczak 36, 72, 80, Zajezierski 44, 70, 73, Baran 48, 55;

Łazowianka Łazy – Sanovia Michałówka 2:4 (1:0) Drinko 37, 75 – Jarmuła 52, 54, Chudek 58, A. Buczkowski 78;

Agro Chotyniec – Iskra Zabłotce 1:1 (0:0) dla gospodarzy: Daniel Stecyk 60-karny;

Hetman Laszki – LKS Korzenica 1:1 (1:1)
Barylak 45 – D. Garała 40.

Klasa B Przeworsk

Tydzień temu awans zapewnił sobie lider z Rożniatowa, w bieżącej kolejce mimo remisu na własnym stadionie awans zapewniła sobie również Gacovia Gratulujemy!. Lider rozegrał tylko 10 minut, zespół z Manasterza opuścił boisko po stracie drugiego gola. Piast rozstrzelał Sokoła.

WYNIKI: Wisłoczanka Tryńcza - Lechia Pantalowice 4:2 (1:1) Kuśnierz 5, Siemieniak 57, Piróg 66, Matyja 68 – Smoliński 26, Bielka 80;

Wisełka Siennów - Błękitni Maćkówka 2:2 (1:2) Kuras, Piekarz - Słysz, Głąb;

Gacovia Gać - Żuraw Żurawiczki 1:1 (1:0) Stańko 9 – M. Dziedzic 89;

KS Manasterz - Błyskawica Rożniatów 0:3 vo (drużyna gospodarzy w 10 min. Przy stanie 0:2 zeszła z boiska;

Piast Nowosielce - Sokół Sietesz 4:0 (1:0) Mucha 20, 55, Lis 60, Mach 67.

Pauza Huragan Rozbórz Długi. Wojak Kramarzówka wycofał się z rozgrywek.

Klasa B Przemyśl

Trzy kolejki przed końcem sezonu żaden zespół nie może być pewny awans do klasy A. Ważne spotkanie u siebie przegrała Gwiazda Maćkowice, które musiała uznać wyższość Żurawianki Żurawica.

WYNIKI: Fort Jaksmanice – Leśnik Bircza 8:1 (2:0) Wojdyło 10, Gołębiowski 13, 60, 74, Ścigaj 44, K. Domaradzki 53, B. Domaradzki 73, Koralewicz 76;

Jawor Nehrybka – Unia Fredropol 2:6 (0:4) Kowal 73, Fąfara 78 - Pająk 5, Arkadiusz Bem 20, 22, 42, 48, Nienadowski 76;

Gwiazda Maćkowice – Żurawianka Żurawica 2:3 (0:1) dla gości Kohut 10, Górniak 69, Bajwoluk 75;

Cresovia Kalników – Czarni Bolestraszyce 10:1;

LKS Niziny – Błyskawica Łuczyce 3:0 (1:0)
Adrian Pelc dwie, Kościk;

Rada Orzechowce – Wesoła Zadąbrowie 1:4 (1:1) T. Sidor 2 – K. Świszcz dwie, Chynkaliuk dwie.

Klasa B Lubaczów

Hokejowy rezultat padł w Rudzie Różanieckiej, gdzie odmłodzone Roztocze wygrało z Leśnikiem. Z Opaki trzy punkty wywiózł Piast Antoniki i wciąż ma szansę skończyć sezon na drugim premiowanym awansem miejscu. Najbliżej tego nadal są jednak piłkarze z Płazowa. Pierwsze miejsce na koniec zapewnili sobie Czerwoni.

WYNIKI: Roztocze Ruda Różaniecka – Leśnik Płazów 7:4 (3:2) K. Rozner dwie, Gałas dwie, Łysiak dwie, Farion – Sigłowy dwie, Ważny, Mariusz Mazur (karny);

LKS Mołodycz – Zjednoczeni Zabiała/Stare Sioło 2:2 (1:1) Kiełbasa 12, Purcha 68 – T. Kubiszyn 35, Pelc 82;

Walter Opaka – Piast Antoniki 2:4 (1:2) Chmiel 10, Walczak 60 – Sar 40, 75, Załuski 17-karny, Szafran 70;

Dąb Cetula – Czerwoni Cewków 0:2 (0:0) Witko 80-karny, Mrówka 84. Pauzowali Błękitni Zalesie.