Klasa B Jarosław, klasa B Przemyśl, klasa B Przeworsk, klasa B Lubaczów [WYNIKI]

arb, kostek, micz, luks
Dariusz Błoch

Klasa A Jarosław

Tęcza wysoko pokonała liderujące Makowisko 4:0. Po tej kolejce na czele trzy drużyny, które mają po 26 „oczek”. Okazałe zwycięstwo odniosła Cetula, wygrywając 6:1 z Duńkowicami. Derbowy mecz dla Dobkowic, dzięki trzem trafieniom Rokickiego.

WYNIKI: Dąb Dobkowice – Łęg Łowce 3:0 (2:0) Rokicki 20, 44 87-karny;

Dąb Cetula – LKS Duńkowice 6:1 (3:1) dla gospodarzy: H. Wójcik 3-karny, 52, 55, Wieliczko 12, 60, Zagrobelny 35;

Błękitni Rudołowice – Wisznia Nienowice 0:2 (0:0) Duda 55, J. Łuc 70;

KS Koniaczów – Sanovia Michałówka 0:2 (0:1) A. Buczkowski 19, Stopa 73;

Tęcza Wysocko – Makovia Makowisko 4:0 (2:0) Cichocki 18, Janiec 40-karny, Białowąs 85, 90;

Pogórze Rokietnica – Łazowianka Łazy 5:0 – w 30. minucie sędzia zakończył mecz – drużyna gości zdekompletowana – Pelc dwie, Buksa, Pawłowski, Skop;

Ostrovia Wola Buchowska – LKS Korzenica 1:0 (1:0) M. Sawa 23.

Klasa A Przemyśl

Jawor Nehrybka pewnie pokonał na wyjeździe Radę Orzechowce 6:0 i przesunął się na pozycję wicelidera ligi. "Oczko" wyżej przesunął się Leśnik Bircza, który pokonał Iskrę Zabłotce. Ósmej porażki doznali piłkarze Czarnych Bolestraszyce i spadli na ostatnią pozycję.

WYNIKI: Rada Orzechowce – Jawor Nehrybka 0:6 (0:2) D. Chrapek 62, Głuszko 34, Podkalicki 89, Kuryś 23, 64, 68;

Leśnik Bircza – Iskra Zabłotce 1:0;

Korona Trójczyce - LKS Niziny 0:0;

Artmax Pikulice - Czarni Bolestraszyce 3:1 (0:1) W. Woźnica, D. Domin, B. Grodecki – K. Radochoński;

LKS ADMOT Ujkowice – Korona Olszany 4:0 (2:0) K. Stachura 5, 20, P. Stachura 55, Rowiński 90;

pauza Strażak Sośnica, Wesoła Zadąbrowie.

Klasa A Przeworsk

Lider z Jagiełły nie ma litości dla nikogo, tym razem z bagażem dziesięciu goli odprawił Huragan. W meczu na szczycie Żuraw pokonał Błękitnych a zwycięska bramka padła w drugiej połowie po strzale z rzutu wolnego. Na czwarte miejsce awansował Sobol po zwycięstwie nad Jodłówką.

WYNIKI: Zorza Jagiełła - Huragan Rozbórz Długi 10:1 (6:0) Hanejko 2, 19, 64, B. Rupar 7, 16, 89 Luch 37, Szwarczak 44, Grygar 56, Drzystek 60 – Kolasa 76;

Żuraw Żurawiczki - Błękitni Wierzbna 1:0 (0:0) Kruk 70-wolny;

Sobol Niżatyce - Nafta-Gaz Jodłówka 4:0 (1:0) P. Cygan, G. Cygan, Gruz, Czopor;

Strumyk Hawłowice - Wisłoczanka Tryńcza 2:1;

KS Kisielów - Sokół Studzian 3:0 (3:0) Wlazło, Posiak, Magoń;

Start Mirocin - Błękitni Maćkówka 1:2 (0:0) samob 90 - Granda 50, 75. Pauza Gap II Zarzecze.

Klasa A Lubaczów

Rundę jesienną na pozycji lidera piłkarze Piasta Antoniki, którzy wygrali na wyjeździe z Błękitnymi Zalesie 3:0. Warto jednak dodać, że wszystkie bramki padły w ostatnich 20 minutach meczu. Bardzo wyrównany był mecz pomiędzy Unią Łukawiec a Huraganem Basznia Dolna. Decydujący gol dla Unii padł w 90. minucie meczu.

WYNIKI: Błękitni Zalesie – Piast Antoniki 0:3 (0:0) Antonik 73, Cyburt 75, Załuski 81;

Legia Oleszyce – LKS Mołodycz 2:5 (1:2) Mozol, Nieckarz - Chamik dwie, Zagrobelny, Szmajczak;

LKS Miękisz Nowy – Walter Opaka 2:0 (2:0) Bawoł, Kuta;

Unia Łukawiec – Huragan Basznia Dolna 4:3 (3:0) Lada 26 –karny i 45-karny, Powroźnik 38, Czerniak 90 – Nepelski 60 i 68, Gutkowski 85;

LKS Zabiała-Stare Sioło – Tanew Wola Wielka 0:4;

Roztocze Ruda Różaniecka - Zalew Stary Lubliniec 1:1 (1:1) Urbaniak - Pata.