Klasa B Jarosław. Klasa B Przemyśl, Klasa B Przeworsk [WYNIKI, RELACJE]

kostek, luks, arb
Oliwer Kubus
W grupie Jarosław 1 najwięcej, bo siedem goli padło w Przedmieściu, gdzie miejscowi ulegli Makovii 3:4, tracąc decydjącą bramkę w samej końcówce po golu samobójczym.

Klasa B Jarosław 1

WYNIKI: Nafta-Gaz Jodłówka – Iskra Cieszacin Wielki 0:5 (0:0) Ficek 51, 69, Poprawa 53, Dańczura 65, Środek 72;

Fredro Surochów – Pogórze Rokietnica 1:3 (1:2) Wojdyło 4 – Potoczny 35, Buksa 44, Lonc 60-karny;

Błękitni Wierzbna – Tęcza Jankowice 4:1 (0:0) Kupiak 60, 75, Maziarz 80, 86 – Jakubik 84;

Przedmieście Jarosław – Makovia Makowisko 3:4 (1:2) Dubaj 4, Janusz 52, Wagowski 80 – Nienajadło 6, Duliban 41, 65, Kowal 88-samobójcza;

Błękitni Rudołowice – Strumyk Hawłowice 3:1 (0:1) Biegus dwie, Gołąb – Grochoła 32;

Pauza Łęg Łowce.

Klasa B Jarosław 2

Lider przegrwał do przerwy 0:1 w Chotyńcu, jednak ostatecznie zdołał odnieść zwycięstwo 2:1. Goniące go Szówsko i Laszki pewnie zainkasowały po trzy „oczka”.

WYNIKI: Iskra Zabłotce – LKS Korzenica 0:2 (0:1) Winiarz 35, Piesiak 70;

KS Szówsko – Wisznia Nienowice 3:0 (0:0) Folwarczny 60, Szczomrzyk 70, 76;

Agro Chotyniec – Szkło Młyny 1:2 (1:0) dla gości: Zubrzycki 53, Ł. Kędzierski 75;

Hetman Laszki – Łazowianka Łazy 4:0 (2:0) Król 15, Szpunar 30, 50, M. Czerwiński 75;

LKS Duńkowice – Sanovia Michałówka 0:3 vo. – nie odbył się, gospodarze wycofali się z rozgrywek; pauza Unia Zaleska Wola.

Klasa B Przeworsk

Lider z Rożniatowa do przerwy wyraźnie przegrywał, jednak po zmianie stron zmobilizował się i zainkasował komplet punktów. Gacovia również pierwsza straciła gola i podobnie jak Błyskawica w drugiej połowie przechyliła szalę zwycięstwa na swoja korzyść.

WYNIKI: Lechia Pantalowice - Żuraw Żurawiczki 1:3 (1:1) dla gości: M. Dziedzic 20, 48, Gujda 82;

Wisłoczanka Tryńcza - Błyskawica Rożniatów 3:4 (3:0) dla gości: M. Wilczek trzy,

Kisała; Wisełka Siennów – Sokół Sietesz 3:2 (2:0) Przepłata, Slonina, Cichy – Sitek, Ogryzek;

Gacovia Gać – Piast Nowosielce 3:1 (0:1) Balawender 54, 85, Dzimira 90+2 – Wołowiec 7;

Huragan Rozbórz Długi – KS Manasterz 7:1 (3:0) dla gospodarzy: Usowski trzy, Kolasa trzy, Mikłasz.

Pauza Błękitni Maćkówka. Wojak Kramarzówka wycofał się z rozgrywek.

Klasa B Przemyśl

Gwiazda Maćkowice zremisowała niespodziewanie z ostatnią w tabeli Błyskawicą Łuczyce. To pierwszy w sezonie podział punktów byłego już lidera. Na pierwsze miejsce wskoczył Fort Jaksmanice, który rozgromił Radę Orzechowce 4:0.

WYNIKI: Żurawianka Żurawica – Leśnik Bircza 2:0 (1:0) Kamler 15, Mazur 48;

Czarni Bolestraszyce – Unia Fredropol 1:3 (0:1) dla gości: Sowa 44, 58, S. Madziar 78;

Gwiazda Maćkowice – Błyskawica Łuczyce 2:2 (1:1) dla gospodarzy: Jasiewicz 40, 75,

Cresovia Kalników – Wesoła Zadąbrowie 1:3 (1:0) Senejkow 3 – Kędziołka 65, Karbowniczyn 89, K. Świszc 90;

Fort Jaksmanice - Rada Orzechowce 4:0 (1:0) Gołębiowski 28, 61, Stadnik 72, Droń 81;

Jawor Nehrybka – LKS Niziny 0:2.