Klasa B Jarosław, klasa B Przemyśl, klasa B Przeworsk [WYNIKI]

arb, kostek, luksZaktualizowano

Klasa B Jarosław

Liderami po pierwszej kolejce Łęg oraz Ostrovia, które swoje pojedynki wygrały zdecydowanie, po 5:1. Makovia prowadziła do przerwy 2:0 w Rokietnicy, lecz nie potrafiła dowieźć zwycięstwa do końca, gdyż druga połowa należała do miejscowych. Dopiero po godzinie gry rozwiązał się worek z golami w Dobkowicach, gdzie Dąb pokonał Łazowiankę 4:0.

WYNIKI: Tęcza Wysocko – Wisznia Nienowice 3:0 (2:0) Białowąs 18, 27, Janiec 87;

Pogórze Rokietnica – Makovia Makowisko 2:2 (0:2) Buksa 68, Pelc 79-karny – Pysiak 27, Marcel Surmiak 45;

Ostrovia Wola Buchowska – LKS Duńkowice 5:1 (4:0) Sawa 1, Pelc 30, Czeszyk 35, Gielarowiec 42, Sternik 65 – Puzio 75;

Dąb Dobkowice – Łazowianka Łazy 4:0 (0:0) Lorynowicz 62, P. Lonc 69, 73, Rokicki 81;

Łęg Łowce – LKS Korzenica 5:1 (2:0) Siwuń 11, 69, Domański 27, Sławiński 55-karny, Strawa 90 – D. Gargała 82;

Dąb Cetula – Sanovia Michałówka 1:2 (1:2) Arian 28 – D. Łagoda 23, 38;

KS Koniaczów – Błękitni Rudołowice 3:0 (2:0) Wysocki, Kapuściński, Kruba.

Klasa B Przemyśl

Pierwsza kolejka przyniosła nam sporo goli. Najwięcej, bo osiem padło w Trójczycach, gdzie miejscowa Korona pokonała Wesołą Zadąbrowie. W przemyskiej B klasie witamy Iskrę Załotce i Strażaka Sośnicę. Obie ekipy pozytywnie zaczęły rzogrywki.

WYNIKI: Korona Trójczyce - Wesoła Zadąbrowie 4:3 (2:0) dla gości: Chynkaliuk, Kurzec, Świdrak;

Artmax Pikulice - Iskra Zabłotce 3:4 (1:2) dla gości: Marek 5, M. Broda 36, 70, Grendus 52;

LKS AD-MOT Ujkowice – LKS Niziny 5:2 (2:1) Baczek trzy, A. Włoch dwie – A. Pelc, Ł. Kazieczko;

Strażak Sośnica – Czarni Bolestraszyce 4:1 (3:0) P. Iwaneczko, D. Mrozek dwie Klaczkowski - Bodzioch;

Rada Orzechowce – Korona Olszany 4:1 (2:0) Sidor 10, 42, 46, D. Miara 14 – Raczkowski 83;

mecz Leśnik Bircza - Błyskawica Łuczyce 18 września; pauza Jawor Nehrybka.

Klasa B Przeworsk

Od porażki nowe rozgrywki zaczął Sokół Studzian, przegrywając z Wisłoczanką. Osiem goli padło w Rozborzu Długim, a kompletu punktów cieszyli się gospodarze. Jagiełła do przerwy nie potrafiła złamać Błękitnych, ale w drugiej połowie zdobyła trzy bramki. W Niżatycach kibice bramek nie obejrzeli, a drużyny podzieliły się punktami.

WYNIKI: Huragan Rozbórz Długi – Strumyk Hawłowice 5:3;

Sokół Studzian - Wisłoczanka Tryńcza 2:5 (2:3) Słoma 18, 31 – Kozioł 23, Kowalczyk 38, Bury 39, Misiag 65, Kuzniar 73;

Sobol Niżatyce – Błękitni Wierzbna 0:0;

Zorza Jagiełła - Błękitni Maćkówka 3:0 (2:0) Rupar 58, Hanejko 60, Pietruś 75;

Start Mirocin – Gap II Zarzecze 1:2.

KS Kisielów – Nafta-Gaz Jodłówka 3:1 (0:0) dla gospodarzy: Magoń dwie, Hajduk. Pauza Żuraw Żurawiczki.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020