Klasa B Jarosław. Piast Nowosielce zaskoczył Błękitnych Maćkówka

arb, kostek, ck, luks
Sławomir Kowalski
Piłkarze z Nowosielec zaskoczyli Błękitnych w pierwszych minutach meczu i po pół godzinie było po spotkaniu, a goście cieszyli się z trzech zdobytych bramek.

Jarosław 1

Tęcza po dwóch golach Balabukha prowadziła do przerwy w Cieszacinie Wielkim. Po zmianie stron miejscowi wzięli się do odrabiania strat i po dwóch trafieniach Dańczury doprowadzili do remisu. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Nafta-Gaz, która pokonała Przedmieście 2:1. Pierwszą stratę punktów zanotował Łęg, który zremisował w Surochowie.

WYNIKI: Nafta-Gaz Jodłówka - Przedmieście Jarosław 2:1 (1:0) dla gospodarzy: Olszański 30, Przepłata 70;

Fredro Surochów – Łęg Łowce 0:0;

Iskra Cieszacin Wielki – Tęcza Jankowice 2:2 (0:2) Dańczura 52, 67-karny – Balabukh 23, 41;

Błękitni Rudołowice - Makovia Makowisko 3:0 (0:0) J. Gilarski 55, R. Drzymała 79, M. Fugiel 88;

Strumyk Hawłowice - Pogórze Rokietnica 1:1 (0:1) Domański 55 - Buksa 10;

Pauza Błękitni Wierzbna.

Jarosław 2

Trzy pojedynki zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami faworytów. Najwyżej, bo 8:1 wygrało Agro. Hokejowym remisem zakończył się pojedynek w Korzenicy, gdzie miejscowi w samej końcówce urwali punkt w starciu z Michałówką.

WYNIKI: Iskra Zabłotce – Hetman Laszki 0:6 (0:3) Bawoł 30, 43, Szymański 33, Wolański 49, Krawiec 70, 82-karny;

KS Szówsko – Łazowianka Łazy 7:1 (3:0) Balicki 2, Głowacz 30, Szczomrzyk 35, K. Wysocki 48, R. Wysocki 55, Żołyniak 75, Lichończak 80, Winiarski 82 – Drinko 65;

LKS Korzenica – Sanovia Michałówka 3:3 (1:1) Piesiak 35, 89, Gargała 61-karny – Podgórski 37, 65, Jarmuła 78;

Wisznia Nienowice – Szkło Młyny 0:2 (0:1) Solarczyk 35, Ł. Kędzierski 60;

Agro Chotyniec – Unia Zaleska Wola 8:1 (6:0) dla gospodarzy: J. Ficek 11, 38, samobójcza 12, Monczak 20, 45, A. Konieczny 40, 77, Kowałyk 55;

Pauza LKS Duńkowice.

Przeworsk

Lider skromnie wygrał w Pantalowicach, zaś dwaj spadkowicze Żuraw i Wisełka również uporali się z rywalami. Bez porażki jest także Błyskawica, która rozbiła Wojaka na jego boisku.

WYNIKI: Lechia Pantalowice - Gacovia Gać 0:1 (0:0) Czechowicz 66;

Wisełka Siennów - Huragan Rozbórz Długi 3:0 (1:0) Kuras 13, Przepałata 46, samob. 68;

Wisłoczanka Tryńcza - KS Manasterz 4:1 (2:0) Łukasiewicz, Jakubiec dwie, A. Stęchły - Kuryło;

Błękitni Maćkówka - Piast Nowosielce 0:3 (0:3) Mucha 2, Kalamarz 11, Wołowiec 30;

Żuraw Żurawiczki - Sokół Sietesz 2:1 (1:0) Wiśniowski 26, Wiecheć 50 – Cieleń 70-karny;

Wojak Kramarzówka - Błyskawica Rożniatów 1:6 (1:5) dla gości: D. Wilczek dwie, M. Wilczek, Ł. Krajewski, Szeliga, Kozio (karny).

Przemyśl

Prawdziwy dreszczowiec przeżyli kibice w Żurawicy. Jeszcze kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry Żurawinka wygrywała Fortem Jaksmanice, aby ostatecznie zremisować 2:2. Punkt przyjezdnym zapewnił Miłosz Urban.

WYNIKI: Cresovia Kalników – Jawor Nehrybka 1:0 (1:0) Zagulak 31;

Gwiazda Maćkowice – LKS Niziny 3:0 (2:0) Buksa dwie, Stadnik;

Czarni Bolestraszyce – Rada Orzechowce 2:2 (1:1) Bielech 37, Gierula 50 – Szydłowski 33, Hryniszyn 60;

Leśnik Bircza – Wesoła Zadąbrowie 0:3 (0:1) Trojnar trzy;

Unia Fredropol – Gwiazda Łuczyce 3:1 (1:1) dla gospodarzy Duński, A. Bal, Kazimierz;

Żurawianka Żurawica – Fort Jaksmanice 2:1 (0:1) samobójcza 83, P. Partyka 86 – Gołębiowski 28, Urban 90.

Lubaczów

Zjednoczeni na mecz z Leśnikiem Płazów wyszli zaledwie w ósemkę. W czasie gry odrobinę uzupełnili braki kadrowe, ale w 47. minucie ulegli dalszemu zdekompletowaniu i zawody zostały przerwane przy stanie 0:5. Swoje spotkania wyraźnie wygrały drużyny Czerwonych i Roztocza, które z kompletem punktów liderują w tabeli. Z pierwszego zwycięstwa cieszyli się w Zalesiu.

WYNIKI: Czerwoni Cewków – LKS Mołodycz 6:0 (4:0) Rogalski dwie, Witko, Mrówka, Rokosz, Jabłoński;

Piast Antoniki – Roztocze Ruda Różaniecka 1:5 (0:3) M. Kornaga 70-karny – Szwajka 14, 48, Urbaniak 18, 65, K. Ważny 34-karny;

Zjednoczeni Zabiała/Stare Sioło – Leśnik Płazów przerwany przy stanie 0:5 (0:5) Niedużak 20, 42, Bosiak 15, Mirosław Mazur 30, Putkowski 33;

Błękitni Zalesie – Walter Opaka 2:1 (2:0) Marcin Kuźniar 9, 35 – Szwec 70. Pauzował Dąb Cetula.