Klasa B Jarosław. Pierwsze zwycięstwo Iskry Zabłotce

arb, kostek, luks, ck
Paweł Lacheta
Dopiero w ostatniej kolejce kibice w Surochowie doczekali się zwycięstwa swoich ulubieńców, którzy pokonali Strumyk 4:2.

Jarosław 1

Zwycięstwa w hokejowych rozmiarach odniosły drużyny Wierzbnej i Cieszacina Wielkiego. Na fotelu lidera zimę spędzi drużyna Łęgu, która jest na najlepszej drodze, by powrócić w szeregi A klasowiczów.

WYNIKI: Fredro Surochów – Strumyk Hawłowice 4:2 (1:0) Wielis 30, 48, Karkosa 60, Gołda 75 – Domański 65, Grochoła 80;

Błękitni Rudołowice – Iskra Cieszacin Wielki 3:5 (3:4) R. Drzymała 5, 22, Kret 31 – Poprawa 8, 17, Środek 20, 38, 77-karny;

Łęg Łowce – Nafta-Gaz Jodłówka 6:1 (3:0) Domański 6, Sławiński 15, Siwuń 30, Gwóźdź 47-karny, Strawa 74, Marciak 79 – Olejarz 49-karny;

Przedmieście Jarosław – Tęcza Jankowice 1:3 (1:2) dla gości: Mołoń 6, Winiarski 24;

Błękitni Wierzbna – Pogórze Rokietnica 8:3 (5:1)
Pilch dwie, Babiarz dwie, Ostrzywilk-karny, Adamkiewicz, Cwynar, Nietrzeba – P. Pelc, Potoczny, Zaprzała;

Pauza Makovia Makowisko.

Jarosław 2

Po rundzie jesiennej niespodziewanie w fotelu lidera rozgości się drużyna Szkła, która ma nieznaczną przewagę nad drużynami Szówska i Laszek. Ci drudzy podzielili się punktami z Michałówką. Mecz w Duńkowicach zakończył się przedwcześnie po tym jak w 55. minucie dwóch piłkarzy miejscowych zgłosiło kontuzję i arbiter odgwizdał koniec z powodu zdekompletowania drużyny. Pierwsze, ale okazałe zwycięstwo odniosła drużyna Iskry, która rozbiła Unię 8:1.

WYNIKI: Agro Chotyniec – Wisznia Nienowice 3:0 (1:0) Ł. Ficek 30, Chernik 50, Dawid Stecyk 80;

KS Szówsko – LKS Korzenica 4:0 (2:0) Folwarczny 5, Balicki 17, Lichończak 57, K. Wysocki 75;

Hetman Laszki – Sanovia Michałówka 1:1 (0:0) K. Bawoł 61 – Podgórski 58;

Unia Zaleska Wola – Iskra Zabłotce 1:8 (1:2) Cypryło-karny – Grendus cztery, Marek trzy, P. Broda;

LKS Duńkowice – Szkło Młyny 0:9 (0:6) – mecz przerwany w 55. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; Zubrzycki 2, 30, 31, Ł. Kędzierski 18, 50, Ciukało 20, 48, Polianchych 32, Franków 53;

Pauza Łazowianka Łazy.

Przeworsk

Piłkarze z Rożniatowa mimo, że do przerwy przegrywali w Siennowie dwoma bramkami zgarnęli komplet punktów i pozostają drużyną bez straty choćby jednego punktu. Osiem bramek padło w Manasterzy, ale to goście cieszyli się aż siedem razy. Kolejne trzy punkty zaksięgowały drużyny goniące Błyskawicę: Gacovia i Piast. W derbowym meczu Błękitni pokonali Żurawia, który do lidera traci już dziesięć punktów.

WYNIKI: KS Manasterz - Lechia Pantalowice 1:7 (1:5) dla gości: Filip cztery, Fafara, Horojdko, Karpiak;

Huragan Rozbórz Długi - Piast Nowosielce 1:5 (1:3) dla gości: Wołowiec 2, Mucha 27, Kalamarz 37, 74, Paluch 83;

Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów 2:3 (2:0) Kuras, Przepłata – M. Wilczek trzy;

Wisłoczanka Tryńcza - Wojak Kramarzówka 4:1 (2:1) dla gospodarzy Kuźniar, Socha, Łukasiewicz, Misiło;

Błękitni Maćkówka - Żuraw Żurawiczki 2:1 (1:0) Sowa 18, P. Pacholarz 75 – Bereźnicki 59;

Gacovia Gać - Sokół Sietesz 4:1 (2:1) Szpiłyk 20-karny, Michalik 32, Czechowicz 66, 86 – Trojnar 12.

Przemyśl

Mistrzem jesieni została Gwiazda Maćkowice. Kolejne dwa premiowane awansem miejsca zajmują Fort Jaksmanice i Żurawianka Żurawica. Po przerwie zimowej czekają nas jeszcze emocje. Blisko czołówki jest Wesoła Zadąbrowie.

WYNIKI: LKS Niziny – Żurawianka Żurawica 0:1 (0:0) Mazur 72, 90;

Jawor Nehrybka – Rada Orzechowce 0:0;

Fort Jaksmanice – Wesoła Zadąbrowie 4:3 (4:2) Ścigaj 23, 30, Gołębiowski 33, Droń 40 – Trojnar 16, Świszcz 40, Karbowniczyn 85;

Cresovia Kalników – Błyskawica Łuczyce 3:1 (2:1) Senejkow 8, Polny 24, Zagulak 55 - Piasny 20;

Gwiazda Maćkowice – Unia Fredropol 2:1 (1:0) Buksa 35, 60 - Kazimierz 78;

Czarni Bolestraszyce – Leśnik Bircza 4:2 (3:2) Murawski 30, Krupa 42, Gerula 55, 60 - Wasyliszyn 10, Leszczawski 15.

Lubaczów

Zaległy mecz Dąb Cetula – Leśnik Płazów i tym razem nie doszedł do skutku – boisko po deszczu nie nadawało się do gry. Spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę.