Klasa B Jarosław, Przeworsk, Przemyśl [WYNIKI, STRZELCY]

luks
Karolina Misztal
Spora niespodzianka w Nowosielcach, gdzie miejscowy Piast przegrał z Wisłoczanką mimo, że prowadził do przerwy.

Klasa B Jarosław 2

Tęcza pokonała na wyjeździe Sanovię a Iskra wygrała w Łazach, po golu w końcowych fragmentach meczu. Duńkowice natomiast ograły rywala zza miedzy, po bramce Patryka Michałowa. Szkło pewnie ograło Korzenicę, już do przerwy prowadząc 3:0.

WYNIKI: Łazowianka Łazy – Iskra Zabłotce 1:2 (0:1) Wolański 46 – Marek 40, 85;

Sanovia Michałówka – Tęcza Wysocko 0:2 (0:0) Rajtak 48, Białowąs 85;

LKS Duńkowice – Wisznia Nienowice 1:0 (0:0) Michałów 47;

awansem z 15 kolejki: Szkło Młyny – LKS Korzenica 3:1 (3:0) P. Trojnar 8, Zubrzycki 28, Drinko 41 – Winiarz 75;

pauza Przedmieście Jarosław. Agro Chotyniec i Unia Zaleska Wola wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki meczów z ich udziałem anulowane.

Klasa B Przeworsk

Żuraw po kiepskiej rundzie jesiennej wygrał po raz pierwszy na wyjeździe. Huragan odprawił z kwitkiem Błękitnych aplikując im po dwa gole w każdej z połów.

WYNIKI: Piast Nowosielce - Wisłoczanka Tryńcza 1:2 (1:0) Machniak 38 – Nowak 55-karny, Bury 60;

Huragan Rozbórz Długi - Błękitni Maćkówka 4:2 (2:1) dla gości: Paluch 45, Granda 63;

KS Manasterz - Żuraw Żurawiczki 1:2 (1:1) dla gości: Dziedzic 25, Jamroży 55;

Wisełka Siennów - Sobol Niżatyce zakończył się po zamknięciu strony; Sokół Sietesz - Lechia Pantalowice 3:0 vo (Lechia wycofała się z rozgrywek).

Pauza Sokół Studzian.

Klasa B Przemyśl

Po wczorajszej serii spotkań nie nastąpiły zmiany w ligowej tabeli. W spotkaniu na szczycie Cresovia Kalników pewnie pokonała Grom Wyszatyce.

WYNIKI: Cresovia Kalników – Grom Wyszatyce 4:1 (1:0) M. Kalawski 10, Huszczyn 56, Polony 84, Kornel Żoch 75 –Radochoński 68;

Rada Orzechowce – Jawor Nehrybka 2:1 (1:0) dla gospodarzy: K. Sidor 44, Hryniszyn 47;

Unia Fredropol – LKS Niziny 3:1 Duński 30, 57, Korniak 89 - Ł. Kazieczko;

Wesoła Zadąbrowie – Czarni Bolestraszyce 0:2 Zagulak dwie;

LKS AD-MOT Ujkowice - Leśnik Bircza 4:1 (2:0) K. Stachura 30, P. Stachura 40, 55, 65 - Lechowicz 90+2;