Klasa B Jarosław. Skuteczny finisz Pogórza Rokietnica. Orkan Zapałów wygrywa w Antonikach [ZDJĘCIA]

arb, ck, luks, kostek
Wisznia Nienowice – Sanovia Michałówka 4:0 (0:0).
Wisznia Nienowice – Sanovia Michałówka 4:0 (0:0). Łukasz Solski
Nie zabrakło emocji w meczach Klasy B. Liderująca Tęcza już po pół godziny gry prowadziła z Ostrovią 3:0 i zapowiadało się na pogrom miejscowych, lecz po zmianie stron gospodarze się przebudzili, jednak stać ich było tylko na dwa trafienia.

Grupa B1 Jarosław

Komplet punktów zainkasowało Pogórze, jednak gole zdobyło dopiero w ostatnich dziesięciu minutach.

WYNIKI MECZÓW:
KS Koniaczów – Makovia Makowisko 1:3 (0:2)
Komenda 90 – Nienajadło 14, Wojtowicz 36, Długoń 58;

Ostrovia Wola Buchowska – Tęcza Jankowice 2:3 (0:3) Goń 50, Borys 70 - Pietryna 4, 9, Dylewski 27;

Strumyk Hawłowice – Pogórze Rokietnica 1:3 (1:0) Grochoła 32 – P. Pelc 80-karny, Taratuła 85, 90;

Fredro Surochów – Nafta-Gaz Jodłówka 1:0 (0:0) Kwoka 70-karny;

Błękitni Rudołowice – Błękitni Wierzbna 2:0 (1:0) Mikłasz 10, Blok 60.

Grupa B2 Jarosław

Sąsiedzkie derby dla Wisznii, która nie dała szans Sanovii, strzelając jej po przerwie cztery gole. Korzenica w krótkim odstępie zdobyła dwa gole, jednak nie była w stanie doprowadzić do remisu w starciu ze Szkłem.

WYNIK MECZÓW:
Agro Chotyniec – Łazowianka Łazy 3:2 (2:0)
Daniel Stecyk 10, Ł. Ficek 35, 46 – Stopyra 60, Drinko 70;

Wisznia Nienowice – Sanovia Michałówka 4:0 (0:0) Metz 51, 62, Piwowar 81, W. Łuc 87;

Przedmieście Jarosław – Iskra Zabłotce 2:1 (1:1) dla gości: Bąk 15;

LKS Korzenica – Szkło Młyny 2:3 (0:1) Nawłoka 65, 67 – Boczulski 10, Fedyk 47, Białowąs 60;

Unia Zaleska Wola – LKS Duńkowice 0:8 – mecz zakończony po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania drużyny Unii – Bielka 3-karny, Serafin 14, Węgrzyniak 18, 22, 30, Stopa 36, 42, Iglantowicz 41;

Pauza Tęcza Wysocko.

Grupa lubaczowska

W szlagierowym pojedynku Piast wyraźnie przegrał z Orkanem. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Dąb Cetula. Tylko jeden gol padł w pojedynku Zalew – Roztocze; do siatki trafił piłkarz gospodarzy Bogusław Leja. W fatalnej sytuacji kadrowej w dalszym ciągu są Zjednoczeni. W niedzielę w Zalesiu zostali zdekompletowani i sędzia musiał przedwcześnie zakończyć zawody.

Zalew Stary Lubliniec – Roztocze Ruda Różaniecka 1:0 (0:0)
Leja 60;

Błękitni Zalesie – Zjednoczeni Zabiała/Stare Sioło mecz przerwany w 47. min przy stanie 2:0 (2:0) Marcin Kuźniar 8, Komenda 24;

Walter Opaka – Ursus Dachnów 2:3 (2:1) Szwed 4, Kucharski 15 – Brzyski 25, Krywko 59, Kurek 88;

Piast Antoniki – Orkan Zapałów 0:4 (0:3) Pelc 37, 64, Dańczuk 9, Broda 30;

Dąb Cetula – LKS Mołodycz 2:1 (1:1) Wieliczko 11-karny, 47 – Arian 39.

Grupa przemyska

Leśnik Bircza przegrał z Unią Fredropol 0:3 i spadł z pozycji wicelidera na czwartą pozycję. Zwycięstwo Gromu Wyszatyce nad LKS-em Niziny i Rady Orzechowce na Czarnymi Bolestraszyce sprawiło, że obie ekipy przesunęły się w górę tabeli. Dwa „oczka” podskoczył LKS AD-MOT Ujkowice, który rozgromił Wesołą Zadąbrowie 5:1.

Leśnik Bircza – Unia Fredropol 0:3 (0:3)
A. Bal 8, S. Madziar 26, Czarnota 28;

Błyskawica Łuczyce – Cresovia Kalników 2:4 (1:3) dla gości: Kolwalów dwie, Sydorów, Bufan;

LKS Niziny – Grom Wyszatyce 0:3 (0:1) Kozik, Szczęsny, Lis;

Czarni Bolestraszyce – Rada Orzechowce 1:2 (1:1) Radochoński - Piasecki dwie;

LKS AD-MOT Ujkowice – Wesoła Zadąbrowie 5:1 (1:0) K. Stachura trzy, P. Stachura dwie – K. Świszcz.

Grupa przeworska

Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Żurawiczkach. Obie drużyny zdobyły w sumie siedem goli, ale to goście cieszyli się po końcowym gwizdku z kompletu oczek. Siedem goli również padło w Manasterzu, ale tutaj w odróżnieniu od Żurawiczek, pełną pulę zainkasowali gospodarze. Błękitni nie bez trudu ograli Sokół Sietesz. W pojedynku spadkowiczów górą Sobol Niżatyce.

Żuraw Żurawiczki - Piast Nowosielce 3:4 (1:2)
Kukla 20 R. Wiecheć 60 Bieniasz 85 – Lis 10, 63, Paluch 45, Jamroży 68-samob;

Sokół Studzian - Sobol Niżatyce 0:4 (0:0) Gruz, Drabik, Wajda, Kłos;

Wisłoczanka Tryńcza - Wisełka Siennów 1:3 (1:1) Musiał 14 – D. Kuras, G. Kuras, Gawłowski;

Błękitni Maćkówka - Sokół Sietesz 2:1 (0:0) dla gości Trojnar;

KS Manasterz - Huragan Rozbórz Długi 4:3.