Klasa B Jarosław. Zabójcza skuteczność Błyskawicy Rożniatów

arb, kostek, ck
Grzegorz Olkowski
W grupie Jarosław 1, Pogórze Rokietnica wysoko pokonało Fredro Surochów 6:2, dzięki czemu awansowało na piąte miejsce po rundzie jesiennej, jednak w tabeli jest wielki ścisk w środkowej części.

Jarosław 1

Zaległy mecz z 1. kolejki: Pogórze Rokietnica – Fredro Surochów 6:2 (2:1) Sykała dwie, Buksa dwie, Pelc, Wota – Karkosa dwie.

Jarosław 2

Korzenica okazała się zbyt wymagającym rywalem dla Łazowianki i odniosła okazałe zwycięstwo 5:1. Od pierwszych minut inicjatywa należała do gości, którzy przed przerwą zdołali zdobyć dwa gole. Po zmianie stron padła kontaktowa bramka, jednak później już tylko przyjezdni wpisywali się na listę strzelców.

Zaległy mecz 5. kolejki: Łazowianka Łazy – LKS Korzenica 1:5 (0:2) Drinko 52-karny – Kamień 30, Nawłoka 43, 55, Ryś 79, G. Kaczmar 88.

Przeworsk

Lider w zaległym meczu pokazał jak należy wykorzystywać stwarzane sobie sytuacje. Błyskawica wykorzystała praktycznie wszystko co sobie stworzyła aplikując zawodnikom z Żurawiczek aż dziewięć goli. Najwięcej bo cztery razy bramkarza Żurawi pokonał Łukasz Krajewski. Dzięki temu zwycięstwo piłkarze z Rożniatowa zdobyli komplet możliwych punktów w rundzie jesiennej.

Błyskawica Rożniatów - Żuraw Żurawiczki 9:1 (2:1) Ł. Krajewski cztery, D. Wilczek dwie, M. Wilczek, E. Kozio, Przewrocki - Wiecheć.

Lubaczów

Na koniec jesiennych zmagań rozegrano zaległy mecz Dąb – Leśnik. Gospodarze dwa razy byli na prowadzeniu, jednak pełną pulę zgarnęli przyjezdni, którzy w ostatnich minutach musieli grać w dziesiątkę. Zespół z Płazowa umocnił się na 2. miejscu w tabeli.

Dąb Cetula – Leśnik Płazów 3:6 (2:2) Bursztyka, Zagrobelny, Hapon – Bosiak dwie, Nieduża.