Klasa B Rzeszów. Diament Pstrągowa i Grunwald Połomia zaaplikowali rywalom po 10 bramek

arko, mił
Przed meczem drużyn KS Biała - Rudnianka Rudna Wielka zawodnicy i działacze obu drużyn odśpiewali Hymn Narodowy, upamiętniając 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Sabina Pinkowska
Na sam koniec rundy w grupie 2 mieliśmy hit w postaci pojedynku Novi Nosówka - Grom Mogielnica.

Grupa 1

- Szkoda, że punkty u siebie zdobyliśmy tylko w pierwszym i ostatnim meczu rundy – podsumował zawody w Mrowli – Paweł Kubicz – stoper Mrowlanki. Warto dodać, że drużyna z Mrowli zremisowała z zespołami (ŁKS, Orzeł), które walczą o awans. Na ławkach trenerskich spotkali się koledzy ze studiów. Po stronie Mrowli - Hubert Różański, a ze strony Orła - Dariusz Ślemp.

Drużyna ŁKS-u zadedykowała zwycięstwo Radosławowi Wosiowi, który doznał kontuzji kolana.

- Chciałem podziękować rywalom za dokończenie meczu w sportowy sposób, za to, że grali do końca; tym wynikiem ustanowiliśmy rekord klubowego najwyższego zwycięstwa – przekazał nam Adam Bukała – trener Staroniwy.
W 43 minucie Kamil Paśko - zawodnik Dębu Dąbrowa ukarany został czerwoną kartką (druga żółta).

RKS przerwał zwycięską passę Trzcianki. Drużyna z Rzeszowa jako pierwsza w grupie zabrała punkty liderowi!

WYNIKI: Dąb Dąbrowa - Stobierna/Krzywe 2:1 (1:1) J. Żurek 10, K. Wilk 55 - Drupka 16;

KS Biała - Rudnianka Rudna Wielka 1:3 (1:2) H. Cypryś 43 - Kozdęba 35, 70, Kornaga 25;

ŁKS Łukawiec - Junak Rzeszów 7:2 (4:2) M. Witek 3, 54, Stec 5, Grata 11, Bożek 12, P. Woś 74, Chyłek 79 - Krupa 38, Winiarz 42;

Mrowlanka Mrowla - Orzeł Wysoka Głogowska 0:0;
Rudzik Rudna Mała - KP Zabajka 3:0 (1:0)
Gąsior 22, 65, Kukulski 60;

Staroniwa Rzeszów - Świlczanka Świlcza 13:0 (2:0) A. Bukała 18, 65, 78, 85, Buż 79, 82, 84, Tomczyk 61, 62, Baran 67, 68, Patyna 10, Potok 71.

RKS Rzeszów - Trzcianka Trzciana 1:1 (1:0) Fornal 35 - Katiuk 70.

Grupa 2

Na sam koniec rundy mieliśmy hit w postaci pojedynku Novi Nosówka - Grom Mogielnica. To goście w drugiej połowie przechyli szalę na swoją korzyść i dzięki temu wrócili na miejsce gwarantujące awans. Stało się również dzięki Huraganowi Kozłówek, który po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisował z Albatrosem Szufnarowa.

Mocno czołówki trzyma się Diament Pstrągowa, który rozgromił Płomyk Lutoryż. Postrzelał sobie również Grunwald Połomia.

WYNIKI: Albatros Szufnarowa – Huragan Kozłówek 3:3 (1:1) Jamróg 40, 50, Niewiarowski 72 – Perłowski 22, Mikuszewski 58, 67;

Diament Pstrągowa – Płomyk Lutoryż 10:1 (4:0) Jamróg cztery, Pilch, Szela, Wiater, Szczepan, Kozak, Czarnik - Domino; Novi

Nosówka – Grom Mogielnica 0:2 (0:0) Bartkiewicz 64, Vatsyak 76;

KS Godowa – Grunwald II Rzeszów 1:2 (0:2) Delikat (karny) - Michalski, Pietnoczka;

Grunwald Połomia – Orły Pstrągówka 10:0 (6:0) samobójcza 7, Sitek 25, Piękoś 30, 43, Kozioł 30, 33, 73, Legutko 52, Barć 75, 88;

Sokół Grodzisko – Start Lubenia 2:2 (0:0) Durek 60, 75 - Rybka 50, Ruszała 88. Pauzowała Korona Dobrzechów.

Grupa 4

- W 90 minucie spotkania goście mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak ich zawodnik uderzył z czterech metrów nad poprzeczką, a my po następnej akcji cieszyliśmy się ze zdobytego gola. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę w rundzie jesiennej – przekazał Maciej Biały – prezes Sitowianki Budy Łańcuckie.

WYNIK: Sitowianka Budy Łańcuckie - Głuchowianka Głuchów 2:1 (0:0) M. Biały 80, K. Bartnik 90+2 - Ruda 65.

Pamiątki złożone ku czci Vichaia Srivaddhanaprabhy uprzątnięte sprzed stadionu Leicester City. Stanie tam pomnik tragicznie zmarłego właściciela klubu