Klasa B Rzeszów. W historycznych derbach Hyżnego bez goli [ZDJĘCIA]

MTR, ARKO, KZ
Polonia Hyżne zremisowała w debrach z Halo Hyżne 0:0.
Polonia Hyżne zremisowała w debrach z Halo Hyżne 0:0. Krzysztof Kapica
Bezbramkowym remisem zakończyły się pierwsze w historii derby Hyżnego. - Uważam, że remis to sprawiedliwy rezultat. Zawodnikom grało się ciężko, ze względu na stan murawy - powiedział po meczu Rafał Bukała, kierownik Polonii.

Grupa 3

W końcówce derbów Hyżnego częściej do sytuacji dochodziło HALO, szczególnie groźnie było po akcjach Piotra Barana z prawego skrzydła. - Dużo walki z jednej i drugiej strony. Trochę zabrakło nam szczęścia w końcówce, ale jestem zadowolony z tego wyniku - skomentował Radosław Ziarno, trener HALO. Po końcowym gwizdku zawodników obu drużyn pożegnały brawa licznie zgromadzonej publiczności. Mistrzem jesieni został Jawor Krzemienica, który wygrał na własnym obiekcie z Głuchowianką Głuchów 4:0, notując tym samym dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Jawor do rozegrania ma jeszcze jedno zaległe spotkanie. Osiem goli obejrzeli kibice w Husowie i Tarnawce. Pogórze przegrało z Orłem Harta 3:5, natomiast Tarnawka wygrała z Markovią 5:3. Do przerwy gospodarze prowadzili pięcioma bramkami, Markovia po zmianie stron odpowiedziała trzemagolami.

Polonia Hyżne - HALO Hyżne 0:0;
Pogórze Husów - Orzeł Harta 3:5 (2:3) Krupiński, Kuźniar, Choma - Kuś dwie, Pępek, Paściak, samobójcza;

Arka Albigowa - Orzeł Wysoka 2:1 (1:1) A. Kuźniar 45-karny, B. Bartman 61 - Naworol 40;

Jawor Krzemienica - Głuchowianka Głuchów 4:0 (3:0) Surmacz 30, 35, samobójcza 43, Nowak 82;

LKS Tarnawka - Markovia Markowa 5:3 (5:0) G. Pawełek dwie, Socha trzy z karnych - D. Szpytma dwie, R. Krzysztyniak;

Rzemieślnik Strażów - Wola Rafałowska 0:1 (0:0) Sapek 65;

Pauza: Czarni Kraczkowa.

Grupa 4

Unia kończyła mecz w dziewięciu po czerwonych kartkach w 67 i 90 minucie. - „Motorem napędowym” zwycięstwa był Marcin Pietraszek - podsumował Paweł Pietraszek - kierownik Palkovii Palikówka.

MECZ ZALEGŁY:

Palkovia Palikówka - Unia Korniaktów 6:0 (3:0) M. Pietraszek 35, 62, 73, Bogdanowicz 28, K. Lech 41, D. Kuczma 70.

Grupa 5

Mistrzem jesieni został zespół LKS- u Podleszany. - Bardzo cieszymy się z tego wyniku, choć to dopiero połowa drogi. Dzieła musimy dokończyć wiosną - mówi trener Piotr Bahan. W Padwi Narodowej miejscowy Grunwald kończył mecz w „ósemkę” bowiem aż trzech zawodników dostało czerwone kartki.

Gryf Mielec - LKS Wierzchowiny 8:0 (4:0) Burghardt 9, 12, 37, 44, 51, Mierzwa 60, Zuzel 69, Cymbor 81;

Wisłoka Borowa - LKS Podleszany 1:2 (0:1) Furgała 86-karny - Zawierucha 25, Wilk 85;

LKS Babicha - Wiśnia Trzciana 2:0 (0:0) Mączyński 51, M. Niemasek 78;

Rzędzian Rzędzianowice - Sokół Malinie 5:1 (1:0) Miłoś 37, 50 Kasprzak 64 Mazur 75 Dziekan 84 - Grzelak 85;

Błysk Górki - Jutrzenka Ławnica 0:0;
LKS Żarówka - LKS Dębiaki 2:0;
Grunwald Padew Narodowa - Plon Kawęczyn 1:4 (1:2) Piątek 15 - Rzemiński 1, 90+1, A. Podłęcki 30-karny, G. Podłęcki 85.

Dlaczego miasto wspiera piłkarzy Stali Rzeszów?