Klasa B Stalowa Wola. Do niespodzianki doszło w Chmielowie, gdzie miejscowy Płomień tylko zremisował z ostatnim w tabeli Juniorem Zakrzów

micz, kara
Bardzo ciekawie wyglądał mecz w Sobowie. Tamtejsza Iskra długo utrzymywała korzystny rezultat z Tarnowską Wolą, ale goście kapitalnie zagrali w ostatnich 10 minutach. Wtedy LKS zdobył 3 bramki i ostatecznie wygrał 4:2.

Grupa 1

Do niespodzianki doszło w Chmielowie, gdzie miejscowy Płomień tylko zremisował z ostatnim w tabeli Juniorem Zakrzów.

WYNIKI:
Płomień Chmielów – Koniczynka Ocice 0:3 (0:1)
Kołodziej dwie, Maciągowski;

LZS Furmany – Strażak Przyszów 0:1 (0:1) Wolak 35;

Płomień Trześń – Junior Zakrzów 1:1 (1:0) Kodyra 30 – Bonach;

Iskra Sobów – LKS Tarnowska Wola 2:4 (1:1) Wdowiak 17, 80, Tomczyk 83, Robuta 87;

LZS Żabno – KS Cygany 3:0 (0:0) Jędrzejewski 63, Malinowski 72, Brymora 84-karny.

Pauza Łęg Kopcie.

Grupa 2

Zawodnicy Majdanu Zbydniowskiego pokazali, że warto walczyć do końca. Po pierwszej połowie przegrywali 1:3 i nic nie wskazywało na to, że uda się im odrobić straty. Nie poddali się jednak. W 55 minucie gospodarze pomogli strzelając samobója. Wyrównującą bramkę strzelił Latawiec, Kozioł podwyższył w 85 minucie, a Paterek ustalił wynik meczu w ostatnich sekundach podstawowego czasu gry (5:3). Kurzyna pokonała Huragan Zdziechowice 3:1. Dobre spotkanie zanotował Kołcz - strzelec dwóch bramek.

Orzeł Glinianka po zaciętym spotkaniu ograł Turbię 2:1. Dwa gole zdobył Naprawa. Wola Rzeczycka ograła Pilchów 6:2. Aż 3 zawodników strzeliło po dwa gole; dla gospodarzy K. Stańkowski i K. Temporale, dla gości Sojecki.

WYNIKI:
Kurzyna - Huragan Zdziechowice 3:1 (1:1)
K. Kołcz dwie, M. Butryn - P. Gorczyca 20;

Orzeł Glinianka - Turbia 2:1 (1:0) M. Naprawa dwie - Michał Oczak 58;

Milenium Bieliny - Majdan Zbydniowski 3:5 (3:1) M. Dąbal 15, S. Giecko 25, 33 - Latawiec 22, 60, samobójcza 55, Kozioł 85, Paterek 90;

Stalowa Wola - Sójkowa 1:2 (1:1) R. Proc 28 - Kołodziej 42, Bakalarczyk 90;

Wola Rzeczycka - Jagiełło Pilchów 6:2 (2:0) Kamil Stańkowski 3, 61, K. Temporale 50, 88, P. Stańkowski 32, D. Story 73 - Sojecki 55, 65;

Jaruga Bieliniec pauzowała.
ZALEGŁE: Stalowa Wola - Majdan Zbydniowski 9:2 (1:0)
Tokarski 22, 86, 88, Rykowski 47, Paterek 62, 66, Kacza 65, 81, Proc 75 - P. Drzymała 49, J. Ogonowski 78.

Grupa 3

Lider tabeli trzyma poziom i pewnie wygrywa z Jodłą Przychojec. Dwoma trafieniami popisał się A. Sobota. Grabniak Hucisko rozprawił się z Wólką Grodziska 7:1. Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Dobrą formą wykazał się Jacek Partyka ( 3 gole) i Paweł Kotuła (2 trafienia). Dla gości honorową bramkę zdobył Kozubek. Ostatni w tabeli Majdan Łętowski ograł 5:1 przedostatnią Jutrzenkę Kopki. Dwa razy na liście strzelców zapisał się Tomasz Rząd. Zacięte starcie mogli oglądać kibice w meczu Orła Rudnik z Łukową, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej zaczęli dominować goście i wygrali 6:2. Dla Orła dwie bramki strzelił Chapuła. Dwa razy dla przyjezdnych trafiali Romański i Kuchyt. Advit Łętownia lepszy od Harasiuków. P. Baran dwa razy pokonał bramkarza rywali.

WYNIKI:
Azalia Wola Zarczycka - Jodła Przychojec 5:0 (2:0)
G. Sobota 7, M. Flis 32, A. Sobota 69, 73, Szczepański 75;

Grabniak Hucisko - Wólczanka Wólka Grodziska 7:1 (0:0) Jacek Partyka trzy, Paweł Kotuła dwie, P. Partyka, Sz. Kruk - Kozubek 47;

Kłyż Tarnogóra - Polonia Przędzel 4:1 (1:1) dla gości D. Guściora w 20 minucie;

Jutrzenka Kopki - Majdan Łętowski 1:5 (1:2) samobójcza 30 - D. Tupaj 5, W. Kula 35, K. Kusik 62, Tomasz Rząd 75, 77;

Orzeł Rudnik - Łukowa 2:6 (2:3) K. Chapuła dwie - K. Kuchyt 9, 75, M. Romański 16, 67, K. Rajski 38, M. Baj 52;

Advit Łętownia - Tanew Harasiuki 4:1 (1:0) P. Baran 35, 66, M. Kuraś 55, D. Szczerbaty 67 - D. Ćwiek 58;