Klasa B Stalowa Wola. Harasiuki i Grabniak Hucisko pewnie wygrały swoje mecze

red
Siedem bramek padło w Zakrzowie, gdzie miejscowi pokonali LZS Furmany 5:2. Wszystkie celne strzały zostały oddane w pierwszej połowie.

Klasa B Stalowa Wola 1

Drużyna z Tarnowskiej Woli do przerwy prowadziła z KS-em Cygany 1:0, żeby ostatecznie przegrać 2:1. W spotkaniu dwóch Płomieni o jedną bramkę lepsza okazała się drużyna z Trześni.

WYNIKI: Iskra Sobów – KS Strażak Przyszów 0:2 (0:0) Kruk, Lebioda;

Łęg Kopcie – Koniczynka Ocice 3:1 (1:0) Rębisz, Pasek, Kasica - Gajda 56;

Płomień Trześń – Płomień Chmielów 2:1 (2:0) dla gości: Tomczyk 80;

LZS Wola Tarnowska – KS Cygany 1:2 (1:0) Wdowiak 39 – Durlak 47, Łącz 74;

Junior Zakrzów – LZS Furmany 5:2 (5:2) dla gości: Rękas, B. Turbiarz.

Klasa B Stalowa Wola 2

Turbia rozbiła Pilchów 13:0. Rewelacyjny mecz rozegrał Michał Oczak - pokonał bramkarza rywali aż pięć razy, festiwal strzelecki rozpoczął już w ósmej minucie! Świetnie pokazał się też Tokarski z ekipy Stalowej Woli - również pięć razy trafił do bramki przeciwników.

WYNIKI: Czarni Sójkowa - Huragan Zdziechowice 5:1 (2:0) dla gospodarzy: Kobylarz 32, 71, 76, Chamot 44, Młynarski 64;

Turbia - Jagiełło Pilchów 13:0 (6:0) Banaczyk 4, 45, Małek 6, 88, Michał Oczak 8, 35, 57, 65, 75, Tutak 40, Mączka 50, Bełżak 80, 85;

Stalowa Wola - Jaruga Bieliniec 8:1 (4:1) Dla gospodarzy strzelali: Tokarski pięć, Grzebi dwie, Proc;

Kotowa Wola - Majdan Zbydniowski 10:3 (4:1) Chwieja trzy, Radawiec trzy, J. Kopeć dwie, R. Kopeć dwie - Chwiej 17, Garbacz 85, Kowal 90;

Orzeł Glinianka - Kurzyna 3:0 (1:0) Piwko, Smutek, Piskorowski;

Milenium Bieliny - Wola Rzeczycka 2:12 dla gości strzelali: Stańkowski pięć, Temporale dwie, Kuziora dwie, Granowicz dwie, Pamuła.

Klasa B Stalowa Wola3

Remisowo było w Tarnogórze i Przychojcu. Dobrze zaprezentowali się Kulik i Waliłko - po dwa razy pokonywali bramkarza Orła Rudnik.

WYNIKI: Kłyż Tarnogóra - Jutrzenka Kopki 2:2 (1:1) Grabowski 45, Smoła 70 - A. Melnik dwie;

Jodła Przychojec - Wólczanka Wólka Grodziska 2:2 Raźnikiewicz, Zagaja - Leja, Nowak;

Orzeł Biedaczów - Grabniak Hucisko 2:4 (1:3) Dla gości: P. Kotuła 1-karny, J. Partyka 10, P. Partyka 20, Kruk 70;

Tanew Harasiuki - Orzeł Rudnik 5:2 (3:2) Grzegorz Kulik dwie, Waliłko dwie, Chudy - Konior 15, Chapuła 23;

Jutrzenka Dębno - Majdan Łętowski 1:3 (0:2) Dla gości: Marek Klocek, Wojciech Kula;

Polonia Przędzel - Łukowa 0:1 (0:1) Mieleszko 22;

Advit Łętownia - Azalia Wola Zarczycka 2:3 (2:1) Szczerbaty, Piędel - Krudysz, Florek, Kida.