Klasa B Stalowa Wola. Na stadionie w Cyganach padło aż 7 goli, w tym 6 dla gospodarzy [WYNIKI]

puch, kara
archiwum
W grupie 3 emocji nie brakowało w meczu Wólczanki Wólka Grodziska z Łukową. Bramka dająca zwycięstwo gościom padła minutę przed końcem podstawowego czasu gry.

Grupa 1

Już w 3 minucie piłkarze Kolejarza otworzyli wynik w Zakrzowie, a jeszcze przed zmianą stron prowadzili 2:1. W II połowie gospodarzom udało się jednak zdobyć wyrównującą bramkę i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Na stadionie w Cyganach padło aż 7 goli, w tym 6 dla gospodarzy.

WYNIKI:
Łęg Kopcie – Koniczynka Ocice 1:2 dla gości: Kołodziej dwie,

Junior Zakrzów – Kolejarz Knapy 2:2 (1:2) M. Szlęzak 25, Pieczyrak 60 – Rachwał 3, Polek 35,

Płomień Chmielów – WKS Zabrnie 1:3 (1:0) dla gości: Ivakhnenko 54, Tys 70, Kułaga 80,

KS Cygany – LZS Furmany 6:1,

LKS Tarnowska Wola – Płomień Trześń 2:1 (1:0) Bil 35, 88 - Mędrykowski 80,

LZS Jadachy – Iskra Sobów 3:4 (2:2) dla gospodarzy: Zbyrad trzy.

Grupa 2

Stalowa Wola rozbiła Kurzynę 5:1, dwie bramki zdobył Grabowski. Ceramika Harasiuki nie miała problemów z Lotnikiem Turbia i wygrała pewnie po golach Młynarskiego, Matuszaka i Chudego.

WYNIKI:
Orzeł Glinianka - Kępie Zaleszańskie 1:0 (0:0) M. Piwko;

Ceramika Harasiuki - Lotnik Turbia 3:0 (2:0) M. Młynarski 24, O. Matuszak 37, G. Chudy 68;

Zbydniów - Kotowa Wola 1:2 (0:2) M. Ryba 71 - Cz. Szuba, J. Kopeć;

Milenium Bieliny - Jaruga Bieliniec mecz nie odbył się;

Kurzyna - Stalowa Wola 1:5 (0:3) T. Pieróg 85-karny - A. Banaczyk 4, D. Pawlik 26, A. Rogowski 38, K. Grabowski 47, 59;

Podwolina - Huragan Zdziechowice 3:0 (2:0) Łątka dwie, Klusek.

Pauza: Majdan Zbydniowski.

Grupa 3

Emocji nie brakowało w meczu Wólczanki Wólka Grodziska z Łukową. Bramka dająca zwycięstwo gościom padła minutę przed końcem podstawowego czasu gry. Przędzel rozbił Górno 5:0, cztery bramki zdobył Łukasz Kluk.

WYNIKI:
Jodła Przychojec - Grabniak Hucisko 4:2 (1:1) Zagaja 22, 54, F. Sarzyński 65-karny, Dorocicz 78 - P. Partyka 2, P. Kotuła 90-karny;

Wólczanka Wólka Grodziska - Łukowa 3:4 (1:3) M. Kulpa 15, T. Leja 57, Ł. Fleszar 67 - K. Rajski 3, K. Dec 10, K. Baj 30, K. Kuchyt 89;

Złotsan Kuryłówka - Orzeł Biedaczów 0:1 (0:1) K. Brudniak 41;

Przędzel - Górnovia Górno 5:0 (1:0) Ł. Kluk 20, 50, 60, 76, D. Warchoł 65;

San Wierzawice - Advit Łętownia 0:2 (0:0) K. Kruczkowski 55, 85;

Jutrzenka Kopki - Kłyż Tarnogóra 2:5 (1:3) dla gości strzelali: Andrzej Smoła trzy, D. Bogdan, R. Smoła;

Majdan Łętowski - Orzeł Rudnik 1:2 (0:1) D. Woźniak 51 - Maciaszek 10, Szymonik 71.