Klasa B Stalowa Wola: Stracili 10 goli i zeszli z boiska

kwit, micz
Napastnik KS-u Cygany - Grzegorz Łącz (pierwszy z lewej) – w pierwszej połowie zdobył w Hadykówce dwie bramki. Nie zagrał całego meczu, bo o godzinie 15 sędziował mecz w Dąbrowicy. Marcin Jastrzębski
Aż trzy dwucyfrówki zanotowano w ostatniej kolejce klasy B Stalowa Wola. Serbinów wygrał 13:0, a Trześń 10:0, z tym, że ten drugi mecz nie został dokończony. W grupie drugiej 10 goli strzeliła Kurzyna.

Grupa 1

Nietypowym wynikiem, jak dla piłki nożnej, zakończyło się spotkanie Wspólnoty Serbinów z Płomieniem Chmielów. Gospodarze już do przerwy prowadzili 7:0, a ostatecznie wygrali 13:0. Na pogrom zanosiło się również w Trześni, gdzie miejscowy Płomień prowadził z Wydrzą 10:0, ale w 40. minucie goście odmówili kontynuowania meczu i zeszli do szatni. W piątek wyjaśni się, jaki wynik zostanie zatwierdzony.

LZS Żabno – LZS Tarnowska Wola 3:1 (0:0) Pędzioł 60, Brymora 63, Mikoś 78 – Wdowiak 56;

Wspólnota Serbinów – Płomień Chmielów 13:0 (7:0) Furdyna cztery, Ryznar dwie, Zasuwa dwie, Farian, Kwiatkowski, Marzec, Garboś, Skrzypek;

Ceramika Hadykówka – KS Cygany 0:5;

Junior Zakrzów – LZS Krzątka 4:3 (1:0) Łukawski, Bonach, Kopał dwie – Jagoda 49, Adamczyk 79, Wołosz 93-karny;

Błękitni Komorów – Łęg Kopcie 1:2 (0:1) dla gości Rębisz dwie;

Strażak Przyszów – Iskra Sobów 0:4 (0:2) Kulczycki 20, Mrozik 40, Kisielewski 55 i 70;

Płomień Trześń – LZS Wydrza 10:0 mecz zakończył się w 40. minucie, bo goście odmówili gry

Grupa 2

Piłkarze z Jarocina stracili pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach niespodziewanie przegrywając na własnej murawie z zespołem z Turbi. Potknięcie lidera wykorzystała Wola Rzeczycka, która wspoczyła na pierwsze miejsce w tabeli po wygranej w Radomyślu. Wysoką formę strzelecką zaprezentowała Kurzyna, która nie dała szans Bielinom.

Huragan Zdziechowice - San Rozwadów 1:4 (0:2) samobójcza 63 - K. Kacza 2, 61, Dudek 42, 58;

Sanna Zaklików - Jaruga Bieliniec 6:0 (4:0) Pankowski 15, 55, Kozłowski 23, 35, Czajka 40, 75;

Radosan Radomyśl - Wola Rzeczycka 0:1 (0:1) samobójcza 43;

Jagiełło Pilchów - Orzeł Glinianka 1:1 (0:0) F. Grabowski 62 - Moskot 55;

Majdan Zbydniowski - Truck Kotowa Wola 1:4 (1:1) Mokrzycki 30 - Kopeć 16, 80, A, Idec 49, Drozd 81 z karnego;

Kurzyna - Milenium Bieliny 10:0 (4:0) Smutek 5, Wołoszyn 15, Kołcz 32, Safran 42, 44 ,47, 52, Siembida 71, 78, Frączek 82;

Jarocin - Turbia 3:5 (1:1) Pławiak 42, 80, Tarka 70 - Marzec 15, 55, 68, Bełzak 62, Struzik 74.

Grupa 3

Piłkarze Victorii wciąż są niepokonani na ligowych murawach, tym razem odprawiając z kwitkiem spadkowicza z Sójkowej. Po ubiegłotygodniowej wpadce podniosła się drużyna z Rudnika, która wysoko ograła Tarnogórę. Trzy bramki Patryka Finiarza pomogły drużynie Sanu efektownie pokonać nieobliczalną ekipę z Majdanu Łętowskiego.

Polonia Przędzel - Wólczanka Wólka Grodziska 1:2 (0:1) D. Śnios 75 z karnego - Peszek 38, Grzywnacz 55;

Victoria Giedlarowa - Czarni Sójkowa 2:0 (0:0) Kamiński 62, Baliga 74;

Łukowa - Grabniak Hucisko 2:1 (0:0) Rajski 60 z karnego, Mieleszko 90+2 - Grab 70;

Majdan Łętowski - San Wierzawice 1:4 (1:2) Kusik 39 - Finiarz 2, 41, 85, samobójcza 50;

Orzeł Rudnik - Kłyż Tarnogóra 5:0 (2:0) Kluk 20, 35, samobójcza 52, Szymonik 72, Bizior 85;

Orzeł Biedaczów - Jodła Przychojec 2:0 (0:0) Jagustyn 65, Bosak 78;

Jutrzenka Kopki - Łętownia 3:7 (1:4) Maczuga 41, Pasiak 72, Kostyra 83 - Szczerbaty trzy, Baran dwie, Kozyra, Kolano.