Klasa O, A, B Jarosław. Ciężka przeprawa LKS Skołoszów z Huraganem Gniewczyna [WYNIKI, STRZELCY]

red
LKS Skołoszow ciągle z kompletem oczek, derby gminy Kańczugi dla Cresovii Krzeczowice.

Klasa O Jarosław

Lider ze Skołoszowa zdobył dwa gole w doliczonym czasie gry, dzięki czemu zgarnął komplet punktów w pojedynku z Huraganem.

Płomień Morawsko – Roztocze Narol 6:1 (1:1)

Bramki: M. Pajda 1, 57, 59, 68, Gmiterek 58-samob., Stokłosa 72 – Zdybek 40.

Morawsko: Stawarz ż – Niemczak, Stokłos, Ł. Pajda, Szuflita – Sawa (77 Grabias), Dylewski, M. Pajda, Pilch - Mazur, Draus (70 Gołąb). Trener: Jarosław Kos.

Narol: Vogelgezang – Sidor, Zdybek, Krupa ż, Banaś – Gałka, Gmiterek (72 Ważny), Jędruszczak (61 Bywa), Mazurkiewicz – Krawczyk. Trener: Bartosz Stefanik.

Sędziował M. Kogut (Przemyśl). Widzów 100.

Płomień problemy z Roztoczem miał tylko w pierwszej połowie, choć strzelanie bramek rozpoczął już w 1 minucie. W drugiej połowie kolejne trzy bramki dołożył Marek Pajda i stało się jasne, że zwycięstwo przypadnie gospodarzom.

POZOSTAŁE WYNIKI: **Młodów – Leszno 1:3 (1:3)** Madej – Ł. Głuszko, J. Głuszko, Stachniak;

Grochowce – Radymno 0:1 (0:1) Luft 40-wolny;

Orły – Zarzecze 5:2 (4:0) Bratkowski 5, Tokarz 14, Jucha 39, Pempuś 41, Stec 54 – Szmuc 60, 75;

Kańczuga – Szówsko 5:0 (4:0) R. Cieleń 28, Ostrzywilk 29, 43, Kielich 34, 72;

Gniewczyna – Skołoszów 2:4 (1:1) B. Słysz 42, J. Słysz 83 - Modny 39, 90+4, Pilawa 55-karny, Banaś 90+3;

Czuwaj – Kaszyce 4:2 (1:1) Świst 25, D. Pałys 66, 90+2, Furtyk 87 – Lasek dwie;

Pawłosiów – Święte 1:2 (1:1) Wańkowicz 8 – Lach 45, Kobrzyński 70.

Klasa A Jarosław

Efektowne zwycięstwo odniósł Wiraż Chłopice, który pokonał 7:1 ostatnie w tabeli Przedmieście Jarosław. Kolejne trzy oczka dopisały też Kidałowice, wygrywając z Wietlinem. Lider z Piwody wciąż niepokonany, w pojedynku z Manasterzem dwa trafienia wystarczyły, żeby wrócić do domu z kompletem punktów. Dużo emocji było w starciu Błękitnych Pełkinie z Hetmanem Laszki. Górą przyjezdni, którzy wygrali 4:3 i wyprzedzili w tabeli Błękitnych, mając tyle samo punktów na koncie.

WYNIKI: Przedm. Jarosław - Chłopice 1:7 dla gości: Środek, Łukasiewicz Artur dwie, Malinowski, Kalemba, Pieszko, Łukasiewicz Hubert;

Kidałowice - Wietlin 3:0 Rogowski, Winiarski, Mikuła;

Munina – Jankowice 0:2 (0:0) Lis, Zielonka;

Manasterz – Piwoda 0:2;

Pełkinie – Laszki 3:4 dla gości: Halwa dwie, Kobylarz, Junik;

Nienowice – Młyny 3:2;

Węgierka – Surochów 0:8 (0:3) Mazur dwie, Surmiak trzy, Gloc 1, Karkosa 1, samóbjcza;

Rokietnica – Tuchla 1:3.

Klasa A Przeworsk

Derbowe spotkanie w Krzeczowicach zakończyły się sukcesem Cresovii. Potknięcie lidera wykorzystał Promyk i Błyskawica, zrównując się punktami z Alabastrem.

WYNIKI: Jagiełła – Nowosielce 4:1 (3:0) Pietruś 21, 23, 52, 90+5 – Lemiech 75;

Babice – Gorliczyna 1:6 dla gości: Gujda, Kowal, Kyciński dwie, Urban, Samob.;

Majdan Sieniawski – Rozbórz 2:2 (2:0) Gardzielik 40, Pernat 43 – Gołąb 50, Tarociński 75;

Grzęska – Rożniatów 2:6 (1:3) Domka 18, 78 - M. Wilczek 23-karny, 54, 81-karny, D. Wilczek 24, Kisała 38, Magoń 61;

Łopuszka Wielka – Krzeczowice 2:3 (1:1) samob 2, Trzyna 80 - Mazurek 10, Tyka 64, Mokrzycki 75;

Wierzbna - Cieszacin Wielki 3:1 (1:1) dla gospodarzy: Ostrzywilk, Zieliński, Pilch;

Siennów – Urzejowice 1:2 (1:2) Boratyn 20-karny - Drabik 1, Wąsacz 25.

Klasa A Przemyśl

Strażak Sośnica pokonał 3:2 Gwiazdę Maćkowice po zaciętym i emocjonującym spotkaniu. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Kamil Klaczkowski. Wyjazdową wygraną zaliczyli piłkarze LKS-u Batycze, którzy pokonali Żurawiankę Żurawica 5:2. Do grona drużyn ze zwycięstwami na boisku rywala dołączył też Wiar Huwnik, wygrywając z Tęczą Kosienice. Z wygranymi również lider, Wiar Krówniki oraz Fort Sicher Jaksmanice.

Klasa A Lubaczów

Litości dla Piasta Antoniki nie miał Zdrój Horyniec, który wygrał aż 7:0. Takim samym rezultatem Lisie Jamy ograły drużynę z Zapałowa. Osiem bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na meczu Victorii z Leśnikiem. Drugiego gola w sezonie straciła Gwiazda Wielkie Oczy, ale i tak swój mecz wygrała wysoko.

WYNIKI: Oleszyce – Wólka Krowicka 2:0 (0:0) Kowal, Sałek;

Wielkie Oczy – Cewków 5:1 (2:1) dla gospodarzy: Piotr Hawrylak trzy, Hołobud, strzelec nieznany;

Krowica – Łukawiec 5:2;

Stary Dzików – Płazów 5:3 dla gości: P. Bundyra, Sikora-karny, D. Bundyra;

Zapałów – Lisie Jamy 0:7 (0:1) Sz. Furgała trzy, K. Nieckarz dwie, R. Klufas dwie;

Horyniec – Antoniki 7:0 (3:0) Małecki, Rogowski, Gryszczyk, Urban dwie, Pukas, Chekalov;

Cieszanów – Futory 2:5.

Pauza Ruda Różaniecka.

Klasa B Jarosław

Bardzo ciekawie było w starciu Makovii Makowsko z Dębem Dobkowice – gospodarze postawili wysoko poprzeczkę faworytowi do awansu i w zasadzie do ostatnich chwil ważyły się losy zwycięstwa. Ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami i taki wynik wydaje się być sprawiedliwy. Wysoką wygraną zaliczyła Tęcza Wysock, pokonując 5:0 Łazowiankę Łazy.

WYNIKI: Łowce – Michałówka 4:1 (3:0) dla gospodarzy: Gilarski 5, Skrzypek 10, Domański 14;

Koniaczów – Cetula 1:2;

Duńkowice – Rudołowice 0:3;

Makowisko – Dobkowice 2:2 (1:1) Nienajadło 5, Pysiak 84 - Wota, Hołyszko 85;

Wysock – Łazy 5:0 (3:0) Janiec 23, 81, Cichocki 31, Białowąs 36, Wielgos 69.

Klasa B Przeworsk

W meczu na szczycie w Niżatycach niepokonany do tej kolejki Sobol, przegrał z Ostrovią. Obie bramki dla gości padły poprze rwie. Pierwsze zwycięstwo odniosła Maćkówka.

Klasa B Przemyśl

Leśnik Bircza urządził sobie ostre strzelanie na boisku w Bolestraszycach, zdobywając aż osiem goli. Walawianka i Rada wygrały po 4:1 z ta różnicą, że Rada zwycięstwo zaksięgowała na boisku rywala.

WYNIKI: Walawa – Pikulice 4:1 (2:0) dla gospodarzy Chwasta, Wilczek dwie, Łoś;

Nehrybka – Orzechowce 1:4 (0:2) dla gości: Sidor dwie, Rybak, Kuryś;

Olszany – Zabłotce 3:2; Bolestraszyce – Bircza 1:8;

Trójczyce – Zadąbrowie przeł. na 25 października.

Pauza Niziny.

Klasa B Lubaczów

Popis strzelecki urządzili sobie piłkarze z Baszni Dolnej oraz Starego Lublińca, którzy strzelili łącznie 11 bramek. Ciekawie było w spotkaniu LKS-u Mołodycz z Walter Opaką. Gospodarze przegrywali do przerwy 0:1, ale po zmianie stron nabrali wiatru w żagle i zwyciężyli w całym spotkaniu 4:1. Drużyna gości z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw przed przerwą.

WYNIKI: Basznia Dolna – Zalesie 6:0 (4:0) Gutkowski 7, Metelski trzy, samobójcza 42, Pukas 85;

Mołodycz – Opaka 4:1 (0:1) Przepłata dwie, Chamik, Kiełbasa - Szwed;

Stary Lubl. - Zabiała-Stare Sioło 5:0 (2:0) Pata dwie, Syryło dwie, Leja;

Legia Oleszyce - Wola Wielka 1:2;

Miękisz Nowy – Korzenica 3:2 (1:0) dla gospodarzy: Warański, Olejarz, Kuta.