Klasa O, A, B Jarosław. Narol rozstrzygnął mecz w 4 minuty [ZDJĘCIA]

red
Wisłok Świętoniowa (czerwono-czarne stroje) wysoko pokonał Błękitnych Maćkówka.
Wisłok Świętoniowa (czerwono-czarne stroje) wysoko pokonał Błękitnych Maćkówka. Grzegorz Kostka
W klasie O Jarosław Czuwaj przegrał kolejny mecz i na dobre zadomowił się na ostatnim miejscu w tabeli. Wice lider z Radymna stracił dwa punkty, remisując z Orłami.

Klasa O Jarosław

LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 3:0 (3:0)

Bramki: Modny 3, Grodecki 10, Mariash 21.

Skołoszów: Buczkowski - Franków, Czerwiński, Fudali, Grodecki ż (78 Gładysz) - Broda ż (85 Kuryj), Maik, D. Wojtowicz, Zarębiński ż (73 P. Wojtowicz), Mariash - Modny. Trener: Piotr Błażkowski

Lubaczów: Chekalov - Zając, Paweł Hawrylak, Kamień (Tasior), Grabowski - Basznianin, Szczybyło, Sęga (Piotr Hawrylak), Roman (Dawidowicz), Krzemiński (Polucha) - Hojdak. Trener: Valerij Sokolenko

Sędziował Płoskoń (Przeworsk). Widzów 150.

Lider sprawę kompletu punktów załatwił bardzo szybko, bo już po 20 minutach miał na koncie trzy strzelone bramki i praktycznie rozstrzygnięty mecz. W drugiej połowie gospodarze grając spokojnie, kontrolując mecz, dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka.

POZOSTAŁE WYNIKI: Morawsko – Pawłosiów przełożony; Radymno – Orły 0:0; Stubno – Lisie Jamy 3:2 (2:0) Harłacz 32, Pempuś 36, K. Mikulec 50-karny – Czerski 57, 62; Piwoda – Pruchnik 2:1 (1:1) Krajewski, Pindak – M. Mikłasz; Szówsko – Czuwaj 3:1 (1:1) Brud 16, Kruk 70, Brodowicz 90+3 - Zajac 45+1; Święte – Ostrów 1:1 (0:1) Piwowar 48 - Broszko 15; Gniewczyna – Gorzyce przeł. na 6 października; Torki – Urzejowice 0:1 (0:0) Bochnak 49.

Klasa A Jarosław

Drużyna Fredry wygrała drugi kolejny mecz. Pierwszej porażki doznał Dąb. Przedmieście Jarosław w początkowym kwadransie mocno zaatakowało Delin, miało kilka bramkowych okazji, z których wykorzystało jedną. Z czasem inicjatywę przejęli piłkarze z Muniny i to oni wygrali ten mecz. Okazałe zwycięstwo odniósł LKS Manasterz. Na razie najbardziej bramkostrzelny w lidze jest Wiraż Chłopice.

WYNIKI: Młyny - Laszki 1:5 Trojnar - Pik, Gonciarz, Halwa, Szymański, Kuta; Tuchla - Chłopice 2:8 (1:7) Chanas, A. Słotwiński - Jakubik dwie, Kalemba dwie, Stępień, Zagrodnik, Łukasiewicz, Pieszko; Węgierka - Dobkowice 2:1 (0:0) Lizak 50, 79 - Lorenowicz 90+4; Wietlin - Kidałowice 1:0 (0:0) Bis 89; Rokietnica - Manasterz 1:9 (1:4) dla gości: Purcha 17, 30, Hrysio 33, 88, Galas 56, 65, Mazur 31, Figiel 55, Florek 81; Przedmieście - Munina 2:4 (1:2) dla gości: Drozdowicz 23, 55, 85, Kasprzak 28; Surochów - Łowce 4:0 (3:0) Mazur dwie, Surmiak, Pysiak. Mecz Pełkinie - Nienowice został przełożony.

Klasa A Przeworsk

Żuraw w minionym tygodniu zmienił trenera. Zmiana ta przyniosła efekt w postaci pierwszego zwycięstwa w lidze. Żuraw sprawę trzech punktów załatwił w pierwszej połowie. Ciągle bez punktów pozostaje Ostrovia. Rożniatów bez większych problemów ograł Zorzę. Bardzo ładnym golem popisał się Radosław Strączek gracz Gorliczanki, który trafił z 25 metrów w Krzeczowicach. Bardzo ciekawy mecz w Majdanie, w sumie padło jedenaście bramek, a zwycięstwo goście zapewnili sobie w doliczonym czasie gry. Równie ciekawie było w Rozborzu z tym, że goście mieli zdecydowanie więcej powodów do radości, strzelili aż dziewięć goli.

WYNIKI: Rożniatów – Jagiełła 3:1 (2:0) Szeliga 14, Podgórski 43, Domka 48 - Rachfał 89; Żurawiczki - Wola Buchowska 4:1 (4:0) Kubas 17, Przewrocki 22, 25, Wiecheć 34 – Pelc 54; Majdan – Babice 5:6 (2:2) dla gości: A. Pawłowski cztery, Ł. Pawłowski, Buchowski; Rozbórz – Siennów 2:9 (1:3) dla gospodarzy: Stańko, Goń; Krzeczowice – Gorliczyna 1:5 (1:2) Mazurek 14 - Strączek 24, Kojder 32-karny, 53, Bober 78, Kyciński 85; Grzęska – Wierzbna 7:0 (4:0) Piątek 8, 28, Solarz 15, 19, Pieniązek 60, 66, Domka 62; Nowosielce – Łopuszka przeł. na 11 listopada.

Klasa A Przemyśl

Spadkowicz z okręgówki Motor Grochowce pokonał Żurawiankę, która ciągle jest bez ligowego zwycięstwa. Motor prowadził już 3:0, ale pozwolił sobie strzelić dwa gole i musiał do końcowego gwizdka martwić się o komplet punktów. Dziesięć bramek zdobyli piłkarze Biało-Czerwonych Kaszyce, z czego osiem do przerwy. Siedem bramek zdobyli zawodnicy z Nakła. W Jaksmanicach drużyny zgodnie zdobyły po dwa gole. Pogórze i Gwiazda z wyjazdów wywiozły komplet punktów. Trójczyce jedną bramką pokonały Kalników.

WYNIKI: Kosienice – Krówniki 5:2 (4:1) dla gospodarzy: Kuzioła trzy, N. Bobko, F. Buczyński; Nakło - Bircza 7:0; Trójczyce – Kalników 2:1; Fredropol – Maćkowice 1:3; Jaksmanice – Hurko 2:2; Huwniki – Dubiecko 0:2 (0:1) Kaczmarz 30, Kamiński 72; Kaszyce – Sośnica 10:0 (8:0) Kuziemski 5, 80, Cyran 14, Stasiła 23, Wielgosz 25, 33, Grabowski 36, 45-karny, 47, Piejko 37; Grochowce – Żurawica 3:2 (1:0) Jakubiec 24, Orzechowski 54, 66 – Bajwoluk 69, Biały 80.

Klasa A Lubaczów

Zdrój wysoko ograł ekipę z Wólki Krowickiej, takim samym wynikiem w Rudzie Różanieckiej wygrali Graniczni Krowica. Ruda wciąż pozostaje bez punktów, jako jedyna drużyna w stawce. Imponuje beniaminek ze Starego Lublińca, który dotrzymuje kroku czołówce – tym razem Zalew pokonał na wyjeździe Victorię Stary Dzików. Zryw Młodów spotkanie z Korzenicą rozegrał w Dachnowie.

WYNIKI: Ruda Różaniecka – Krowica 1:6; Zapałów – Wielkie Oczy 0:5 (0:1) Sikora, Sopel dwie, Głuszczak (z karnego), samobójcza; Oleszyce – Cieszanów 3:3; Młodów – Korzenica 3:0 Kalita, Wójciak dwie; Stary Dzików – Stary Lubliniec 2:4 (1:1) dla gości: B. Pata dwie, G. Szynal, P. Bielecki; Futory – Cewków 1:1; Horyniec-Zdrój – Wólka Krowicka 6:1 (3:0) A. Hass dwie, J. Burda, K. Bułas, samobójcza, M. Szaganiec, – G. Furgała.

Klasa B Jarosław

Tęcza Jankowice na razie jest nie do zatrzymania, a jej snajper wyborowy, Krystian Szkulski, w niedzielę zdobył aż 6 bramek. W 2 połowie meczu Tęcza Wysocko - Dąb gospodarze strzelili trzy gole w ciągu 10 minut, wyszli na prowadzenie 4:2, ale w końcówce opadli z sił i ambitnie walcząca drużyna z Cetuli doprowadziła do remisu. W starciu zespołów z sąsiednich miejscowości Sanovia minimalnie lepsza od Duńkowic.

WYNIKI: Jankowice - Rudołowice 8:0 (6:0) Szkulski 12, 20, 32, 40, 69, 88, Łagoda 8, 43; Zabłotce - Łazy 2:1 (0:1) K. Zubrzycki, Dubanik (wolny) - Wojciechowski; Wysocko - Cetula 4:4 (1:2) Wielgos 12, Cichocki 51, Janiec 56, Woźnica 61 - Wójcik dwie, Wieliczko, Polnik; Michałówka - Duńkowice 2:1 (0:0) Szyngiera 55, Czerepak 87 - Ciukało 70. Mecz Makowisko - Tuczempy przełożono na 7 listopada. Pauza: Zadąbrowie.

Klasa B Przeworsk

Wisłok nie miał litości dla Błękitnych i zaaplikował im sześć bramek, równo po trzy w każdej połowie. W Mirocinie Start pokonał Huragan, który do tej kolejki był na trzecim miejscu.

Wyniki Jodłówka – Niżatyce 7:1 (2:0) dla gospodarzy: Dragan dwie, Przepłata, Kiper dwie, Kiwacki, Stanik; Mirocin - Rozbórz Długi 3:1 dla gospodarzy: Hołub, Trojnar, Pawlik; Gać – Manasterz 1:6 (0:2) Czechowicz - Pieniążek dwie, Jamróz, J. Majewski, Kuryło, Kaweński; Kisielów – Zarzecze 3:2 (2:0) dla gospodarzy: Zając dwie, Kiper; Tryńcza – Hawłowice 0:3 P. Woźnica dwie, Domański; Świętoniowa – Maćkówka 6:1 (3:0) Mirek 18, 56, Mroszczyk 23, 49, Lasek 44, Birek 52 - Sacała 82.

Klasa B Przemyśl

Kolejne zwycięstwo zanotowały rezerwy przemyskiej Polonii. Tym razem piłkarze z Przemyśla komplet oczek wywieźli z Medyki. Walawianka prowadziła do przerwy dwoma bramkami i meczu nie wygrała. W Batyczach drużyny zdobyły po cztery bramki.

WYNIKI: Walawa – Ujkowice 2:3 (2:0) dla gospodarzy: Kościk 15, Chwasta 25; Medyka - Polonia II 2:4; Bolestraszyce – Pikulice 6:1; Batycze – Olszany 4:4; Orzechowce – Nehrybka 2:1 (1:0) Sobejko, samob - Semko. Pauza Niziny.

Klasa B Lubaczów

W meczu pomiędzy Narolem a Leśnikiem Płazów przez długo utrzymywał się wynik 1:0 dla drużyny Leśnika, goście po przerwie długo nie potrafili pokonać bramkarza gości aż do 73 minuty. Następne dwie bramki padły w przeciągu czterech minut i Narol prowadził 3:1, jednak to nie był koniec emocji, bo gospodarze walczyli i udało im się zdobyć jeszcze bramkę kontaktową, jednak nic ona nie dała i Narol cieszy się z kompletu punktów. LKS Mołodycz depcze po piętach Narolowi i pewnie wygrywa z Błękitnymi Zalesie 4:1.

WYNIKI: Płazów – Narol 2:3 (1:0) Cyran 28, Gębala 79 – Nisztuk 73, 77, Marynicz 75; Miękisz Nowy – Oleszyce 3:2; Wola Wielka – Opaka 6:1; LKS Błękitni Zalesie – Mołodycz 1:4; Basznia Dolna – Antoniki 4:1. Pauza: Unia Łukawiec