Klasa O, A, B Jarosław. Siedemnaście minut meczu w Morawsku [WYNIKI]

red

Klasa O Jarosław

Ciekawy mecz oglądnęli kibice w Stubnie. Oba zespoły pokazały fajna dla oka piłkę. Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Wpierw trafili goście. Granica wyrównała tuż po przerwie po strzale Rafała Nogi.

Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1:1 (1:1)

Bramki: Noga 44 – Basznianin 12.

Stubno: Wierzbicki – J. Styś, Jaroch, Ozibko ż, Kowal - Łychacz, K. Mikulec, Gawron, Ficek (86 Wróbel) - A. Styś, Noga. Trener: Waldemar Jaroch.

Lubaczów: Chekalov - Kamień, Wójtowicz, Zając, Bogacz - Tasior, Sikora (86 Hulak), Cisek – Hawrylak (89 Batycki), Hojdak, Basznianin. Trener: Valerij Sokolenko.

Sędziował Kluz (Przeworsk). Widzów: 100

POZOSTAŁE MECZE: Morawsko – Święte 3:0 vo, drużyna gości została zdekompletowana przy stanie 1:0; Grochowce - Orły 2:3 (0:3) Bednarz 55, Jakubiec 70 - Tokarz 26, Dudek 35, Bratkowski 39; Gorzyce – Czuwaj 4:2 (1:1) Myłek 10, 66, Sawa 57, Kapusta 87 - Seryło 16, Pałys 89; Młodów - Pawłosiów 0:5 (0:4) Czyż trzy, Zawada, Rychtyk; Radymno – Szówsko 1:2 (0:1) K. Luft 69 - Bałanda 29-karny, 72; Gniewczyna – Ostrów 3:2 (2:2) Ł. Wojtas, J. Słysz, samob. - Oronowicz, Domszy; Leszno – Kaszyce 0:0.

Klasa A Jarosław

Na kolejkę przed końcem sezonu wiadomo już, że z ligi spadnie Tęcza. Przesądziła o tym jej porażka w Wietlinie. W meczu Węgierka - Delin wszystkie 6 bramek padło w pierwszej połowie. W dość piknikowej atmosferze toczył się pojedynek Victoria - Wisznia. Goście grali „gołą” jedenastką, niewiele szerszą kadrę mieli gospodarze i to oni rozstrzygnęli ten mecz na swoją korzyść.

WYNIKI: Kidałowice - Nienowice 3:2 (2:2) Bichajło 21, Fedor 25, Łasocha 88-karny - Majka 4, 43; Tuchla - Piwoda 3:4 (1:3) dla gości: G. Broda dwie, P. Pindak dwie; Pełkinie - Rokietnica 6:1 (1:0) Gliniany trzy, Kubrak dwie, Babiś - Pawłowski 46-karny; Surochów - Chłopice 3:5 (0:3) Długoń 62, Surmiak 73, Olchowy 80 - Łukasiewicz dwie, Adamarek, Pieszko, Brodowicz; Wietlin - Jankowice 3:1 (1:0) dla gości: Łagoda 50; Laszki - Młyny 5:2 (4:0) Ł. Halwa dwie, K. Halwa, Kobylarz, Bawoł - Grabski 65, Kędzierski 80; Manasterz - Przedmieście 1:3 (1:0) Pucyło 27 - W. Litwin 70, 89, Strenczak 70-karny; Węgierka - Munina 2:4 (2:4) A. Wojdyła 9, Kurasz 42 - Drozdowicz 1, 6, Blok 12, Iglantowicz 45. Mecz z 30. kolejki Nienowice - Wegierka (na boisku 3:2) zweryfikowano jako 3:0 wo.

Klasa A Przemyśl

San Hureczko rozgromił u siebie Bizona Medyka 7:2, a wszystkie bramki zdobył Sebastian Marciniak. Cresovia Kalników rozbiła Grom Wyszatyce 11:0. Strażak Sośnica ograł Żurawiankę Żurawica po golach Kamila Klaczkowskiego. Wiar Krówniki wywalczył trzy punkty pokonując niżej notowany LKS Ujkowice 3:2.

WYNIKI: Sośnica - Żurawica 2:1 (2:0) Kamil Klaczkowski 25, 27 - K. Majcher 70; Ujkowice - Krówniki 2:3 (1:1) A. Włoch 8, K. Stachura 78 - J. Stec 24, D. Gołębiowski 80, K. Szkulski 87; Hureczko - Medyka 7:2 (3:1) dla gospodarzy: Sebastian Marciniak siedem; Huwniki - Nakło-Starzawa 0:2 (0:0) Karol Wasiewicz dwie; Wyszatyce - Kalników 0:11 Mateusz Kalawski trzy, Mateusz Hajduk dwie, Bartosz Konieczny dwie, Dawid Pelc dwie, Marek, Łuka; Dubiecko - Torki 1:4 (1:2) Kijanka 25 - Hubert Baran 5, 63, Tlumak 9, M. Tomaszewski 50; Kosienice - Batycze 3:1 (0:0) dla gospodarzy: Wojciech Kuzioła dwie, K. Pańczyszyn; Maćkowice - Jaksmanice 3:3 (2:2) Ł. Sedlaczek, D. „Messi” Dratwa, R. Buksa - Artur Ścigaj dwie, K. Furman. Pauza: Fredropol.

Klasa A Przeworsk

Gorliczanka rozgromiła Iskrę zdobywając dwanaście bramek, z czego sześć zdobył najlepszy strzelec Klasy grupa Przeworsk – Jacek Kyciński. Jest to zwycięstwo największą różnicą bramek w tym sezonie w tejże grupie. Cresovia równo rozłożyła siły, zdobywając po jednym goli w każdej połowie. W meczu na szczycie Rozniatów przegrał z Promykiem, tym samym zespół z Urzejowice zapewnił sobie awans do Okręgówki. Gratulujemy. Cresovia strzelała w obu połowach i odprawiła Piasta, podobnie jak Alabaster. Błyskawica była bliska pokonania Wisełki. Goście jeden punkt uratowali w końcówce meczu.

WYNIKI: Gorliczyna - Cieszacin 12:0 (9:0) Kyciński 5, 9, 17, 38, 41, 70, Kojder 11-karny, 29, Strączek 19, 72, Cząstka 23, Wołowiec 90; Krzeczowice - Nowosielce 2:0 (1:0) Tyka, Białogłowski; Rożniatów – Urzejowice 0:2 (0:1) Pawełek dwie; Łopuszka – Wierzbna 2:0 (1:0) Socha 40, Bawor 89; Rozbórz - Siennów 1:1 (1:0) Tarociński 41 - Zięba 83; Majdan – Babice 2:1; Grzęska – Jagiełła 6:1 (3:0) Solarz 1, 81, Hołub 26-karny, 66-karny, Domka 42, Piątek 86 – Szewczyk 58.

Klasa A Lubaczów

Dramatyczne chwile w Horyńcu-Zdroju, gdzie przy wyniku 2:1 dla gospodarzy doszło do potwornego zderzenia bramkarza Zdroju z napastnikiem Startu Lisie Jamy. Mecz został przerwany, na boisko natychmiastowo zostały wezwane służby medyczne.

Aż 12 goli obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Oleszycach. Miejscowi fani mogli być zadowoleni, bo miejscowi Czarni zaaplikowali rywalowi z Rudy Różanieckiej 11 bramek. Klasycznym hattrickiem popisał się w tym spotkaniu Tomasz Sałek. Goście honorowe trafienie zanotowali w samej końcówce. Orkan wysoko przegrał w Krowicy – a od 49. minuty musiał sobie radzić w osłabieniu.

WYNIKI: Oleszyce – Ruda Różaniecka 11:1 (6:0) Sałek 2, 16, 27, Ważny 10, 37, Knap 30, Jabłoński 29, K. Pytel 65, 70, Malik 73, Młodowiec 79 – J. Farion 84; Płazów – Wielkie Oczy 5:1 (3:0) P. Ważny, D. Bundyra-karny, W. Sikora trzy – F. Baran; Łukawiec – Stary Dzików 3:1 (2:0) Kolano 5, Kaciuba 7, 68 - Puk 61; Wólka Krowicka – Futory 4:2 (1:1) Piotr Hanus 17, 90, R. Furgała 65, 67 - Bem 26, Czerski 58; Antoniki – Cieszanów 1:1; Krowica – Zapałów 6:1 (2:0) P. Chomyszyn trzy, A. Furgała dwie, K. Terech - Walkowicz 71; Horyniec-Zdrój – Lisie Jamy w 65. minucie przy wyniku 2:1 został przerwany po zderzeniu bramkarza Zdroju z napastnikiem Startu (bramkarz gospodarzy został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR, natomiast napastnik gości karetką); Pauza Cewków.

Klasa B Przemyśl

Iskra przyklepała zwycięstwem nad Wesołą trzecie miejsce w końcowej tabeli. Walawianka na własnym boisku musiała uznać wyższość Korony z Olszan. Artmax skromnie pokonał Czarnych i awansował na siódme miejsce w ligowej tabeli.

WYNIKI: Zabłotce – Zadąbrowie 2:1 (1:0) Gończ 20, Wojtowicz 77 – Ficak 90+2; Walawa – Olszany 1:2; Pikulice – Bolestraszyce 1:0; Orzechowce – Trójczyce 0:2 (0:2) Sierant 24, 39.

Klasa B Przemyśl. Artmax Pikulice pokonał Czarnych Bolestras...

Klasa B Przeworsk

Do Żurawia, który awans zapewnił sobie w poprzedniej kolejce, dołączyła Ostrovia po zwycięstwie nad Startem. Wisłoczanka, która miała udaną wiosnę, na zakończenie sezonu przegrała na własnym boisku z Hawłowicami. Sobol dość niespodziewanie tylko zremisował w Jodłówce. Maćkówka wysoko przegrała z Huraganem.

WYNIKI: Kisielów – Świętoniowa 2:4 (1:1) dla gospodarzy: Hadała, Zając; Tryńcza – Hawłowice 0:3; Wola Buchowska – Mirocin 3:0 T. Ilasz dwie, M. Ilasz; Manasterz – Żurawiczki 0:4 (0:2) Majkutowski 31, 39, Mroszczyk 47, Rząsa 83; Jodłówka – Niżatyce 1:1 (0:0) dla gości: Michno; Maćkówka - Rozbórz Długi 2:8 (0:4) dla gospodarzy: Granda 52, Surówka 72.