Klasa O, A i B Dębica. Paszczyniak Paszczyna nie miał litości dla Borkovii Borek Wielki

Miłosz Bieniaszewski
Borkovia Borek Wielki (na czerwono) uległa wyżej notowanej Paszczynie aż 2:9
Borkovia Borek Wielki (na czerwono) uległa wyżej notowanej Paszczynie aż 2:9 Marcin Jastrzębski
W klasie O Dębica z drużyn plasujących się w czołówce punkty straciła tylko Czarnovia, która po remisie z Radomyślanką obsunęła się nieco w tabeli.

Klasa O Dębica

Drużyny z ogona tabeli nie mają powodów do radości. Spośród nich zapunktował jedynie Chemik, który zdołał odrobić dwubramkową stratę.

Czarna – Radomyśl Wielki 1:1 (0:0)

Bramki: Bałut 90 – Ślęczka 47.

Czarna: Balasa – Siwula, Socha, Wolak, Mazur (85 Ziarko), Miazga (65 Wadas), Augustyn ż, Łukaszewski (57 B. Bałut), Domek (78 Piekarczyk), Jeleń (85 Morys), D. Bałut. Trener Dariusz Łukaszewski.

Radomyśl Wielki: Kieraś ż – Dudek ż (73 Piotr Guzik), Gruszka, P. Szydło, Motyka, Halada (84 Paweł Guzik), Smagacz, K. Szydło, Ślęczka, Szewczyk, Płudowski (46 Łękawa). Trener Jacek Klisiewicz.

Sędziował Farion (Krosno).

POZOSTAŁE WYNIKI:

Trześń – Olchowa 3:0 (2:0) M. Dopart 2, 65, Wójciak 6;

Chemik – Wolica Piaskowa 2:2 (1:2) Jezuit 44-k., Tomaszewski 62 – Długosz 20, Kanach 42;

Ocieka – Smoczanka 0:3 (0:3) Baran 58, Lis 62, Stępień 83;

Czermin – Zagorzyce 3:1 (1:1) Lonczak 39, Krężel 54, Kłos – Chudyba 44;

Golemki – Wola Chorzelowska 3:1 (1:1) Pękala, Kantor, Waśko – A. Rado;

Podborze – Chorzelów 3:3 (2:1) P. Bielik 21, 82, Żala 29 – Turkot 36, Ochalik 55, Dąbrowski 90;

Wiewiórka – Stal III Mielec 0:4 (0:1) Kron 40, Szumilas 49, Buczek 65, Pyryt 83;

Głowaczowa – Majdan Królewski 6:3.

Klasa A Dębica

Piłkarze Paszczyniaka nie mieli litości dla Borkovii. Podopieczni trenera Macina Grzesiaka wygrali aż 9:2. Emocjonująca była końcówka meczu w Nagoszynie. Miejscowy LKS wyrównał w 83. minucie na 1:1, ale nie zdołał ostatecznie uratować punktu, bo decydującego gola dla LKS-u Żyraków zdobył w 90. minucie Papiernik.

Team Przecław pewnie pokonał u siebie Progres choć do przerwy gościom udało się utrzymać wynik remisowy.

WYNIKI:

Nagoszyn – Żyraków 1:2 (0:1) Bieszczad 83 – Łączyński 22, Papiernik 90;

Ostrów-Kamionka – Nockowa 3:0;

Pustków – Stasiówka 1:2 (1:2) Krawczyk 30 – Śliwa 16, Strzałka 33;

Frysztak – Krzywa 1:2 (1:1) dla gospodarzy Banek;

Straszęcin – Górne 3:0;

Przecław – Kawęczyn Sędziszowski 4:1 (1:1) Rusin 23, Mazur 56, Stochmal 67 i 81 – Chmiel 45;

Borkovia Borek Wielki – Paszczyniak Paszczyna 2:9 dla gości Cetnarski trzy, Maruszak dwie, Mazur, Fryz, Podjasek dwie;

Zasów-Mokre – Wielopole Skrzyńskie 3:3 (1:0) dla gości Mędrygał 52, Wanat 65 i 81; Łopuchowa – Mała 1:4.

Pauza Lubzina.

Klasa B Dębica

Grono rywalizujących wiosną drużyn skurczyło się do jedenastu. Do wycofanych wcześniej z rozgrywek rezerw Chemika dołączył także Dragon Korzeniów.

WYNIKI:

Bystrzyca – Klęczany 2:5 (1:3) Kościak, Pazdan – Olech dwie, Długosz, M. Drozd, Mazur;

Lechia II – Borowa 7:1 (3:1) Salamon 33, 52, 61, Jaworek 13, 40, Dziura 75, J. Posłuszny 76 – Waśko 36;

Będziemyśl – Bzeźnica 1:5 (1:1) Piotrowski – Wicek dwie, K. Jaskot, Dybowski, Tabian;

Gnojnica – Zawada 4:3 (2:2) Mateusz Papiernik 15, Sroka 22, Michał Papiernik 87, M. Bieś 90+4 – Rojek 34, Bandzyra 36, P. Strzałka 47;

Stara Jastrząbka – Chemik II 3:0 vo.;

Korzeniów – Brzostek 0:3 vo.

Żdżary pauzowały.

Mecz 16 kolejki: Żdżary – Stara Jastrząbka 1:3 (1:1) Wojciechowski – Pudło dwie, Olejarz.