Klasa O, A i B Jarosław. Czuwaj Przemyśl w końcu wygrał. Huragan Gniewczyna pokonał Czarnych Pawłosiów [ZDJĘCIA]

RED
Huragan Gniewczyna (żółto-niebieskie stroje) pokonał Czarnych Pawłosiów.
Huragan Gniewczyna (żółto-niebieskie stroje) pokonał Czarnych Pawłosiów. Grzegorz Kostka
Czuwaj Przemyśl w końcu wygrał. Wygrał i to bardzo okazale, strzelając cztery bramki. Bogusław Sierżęga znów trafił z połowy boiska.

Klasa O Jarosław

MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2:1 (2:1)

Bramki: Sierżega 8, Hamacher 15 – Hojdak 11.

Radymno: Mikus - Suchy, Stawiarski, Luft, Cholewa - Sierżęga, Pac, Socha, Kania, Buczkowski - Hamacher. Trener: Bogusław Sierżęga.

Lubaczów: Chekalov - Grabowski (Basznianin), Kamień, Paweł Hawrylak, Zając (Kuziemski), Tworko, Cisek (Sęga), Szczybyło, Roman (Dawidowicz), Piotr Hawrylak (Krzemiński), Hojdak. Trener: Valerij Sokolenko
Sędziował Pawlus (Przemyśl). Widzów: 150.

Wszystkie bramki padły w pierwszym kwadransie. Pierwsza bramka to zasługa Bogusława Sierżęgi, który podobnie jak w meczu z Sanem, trafił z połowy boiska. W drugiej odsłonie więcej z gry mieli goście, ale nie potrafili zdobyć gola na wage remisu.

POZOSTAŁE WYNIKI: Szówsko – Orły 4:0 (2:0) Pietryna 14, 60, Brodowicz 35, 73; Czuwaj – Ostrów 4:0 (1:0) Sanocki 23, 75, 78, Furtyk 66; Skołoszów – Lisie Jamy 4:1 (3:0) Mariash 8, Pilawa 20, 51, Maik 40 – samob 70; Gniewczyna – Pawłosiów 3:1 (1:1) Szewczyk, K. Niemiec, J. Słysz - Wańkowicz; Torki – Piwoda 1:2 (1:0) Struś 20-karny - Krajewski 80, 90+2; Święte – Gorzyce 3:2 (0:1) Karbownik 49, Bruk 75, M. Mucha 86 – Groch 21, Tołpa 60; Stubno – Urzejowice 1:2 (0:0) dla gości Drabik 85, Gaweł 90; Morawsko – Pruchnik 1:1 (1:0) Pilch 16 – Parawa 64.

Klasa O, A i B Jarosław. Czuwaj Przemyśl w końcu wygrał. Hur...

Klasa A Jarosław

Korona Tuchla wciąż może się pochwalić mianem zespołu bez porażki, chociaż na razie nieco częściej remisuje niż wygrywa. Na czele tabeli bez straty punktów są Hetman Laszki i Dąb Dobkowice.

WYNIKI: Tuchla - Manasterz 1:1 (0:0) Fedan 67-karny - Gałas 65; Surochów - Dobkowice 1:2 dla gospodarzy: Długoń; Pełkinie - Chłopice 2:2; Węgierka - Laszki 0:5 (0:2); Młyny - Kidałowice 2:3 (1:1) dla gospodarzy: Strzelecki 17, Trojnar 50; Przedmieście - Nienowice 1:1 (0:1) P. Środek 80 - Zoch 15; Rokietnica - Wietlin 1:2 (0:1) dla gospodarzy: Lonc 85; Łowce - Munina 3:4 (2:2) dla gości: Blok, Fedyk, Drozdowicz, Wywióra. Mecz z 4. kolejki Manasterz - Węgierka (na boisku 0:1) zweryfikowano jako walkower 0:3.

Klasa A Przeworsk

W Babicach gospodarze dwukrotnie doprowadzali do remisu, ale za każdym razem goście z Siennowa trafiali po raz kolejny i to oni zgarnęli komplet punktów. Pierwsze zwycięstwo odniósł Piast Nowosielce. Grzęska musiała sporo się napocić aby pokonac Ostrovię.

WYNIKI: Majdan – Jagiełłą 4:0; Babice – Siennów 2:3 (1:2) dla gospodarzy: Gonet 11, Wróbel 51; Rożniatów – Gorliczyna 1:2 (0:1) Wilczek 78 -Kojder 34, Kyciński 90+4; Rozbórz - Wierzbna 1:3 (1:1) Michalik – Pich, Kiełbowicz dwie; Krzeczowice - Łopuszka 0:0; Grzęska – Wola Buchowska 3:2 (0:1) Domka 55, 74, Solarz 78 – B. Goń 36, W. Goń 66; Nowosielce – Żurawiczki 4:1 (2:1) Ł. Kowal 16, 66; Undziakiewicz 30, Kojder 89 - Magoń 25.

Klasa A Przemyśl

Bardzo zacięte spotkanie rozegrali zawodnicy Korony Trójczyce i Sanu Hureczko. O podziale punktów zdecydowała bramka Sebastiana Banasia, który pokonał golkipera rywali w doliczonym czasie gry. Zdecydowanie bardziej jednostronny mecz odbył się w Krównikach, gdzie miejscowy Wiar nie dał szans Leśnikowi Bircza.

Trójczyce - Hureczko 3:3 (1:1)

Bramki: Maciej Sierant 23, 90, S. Banaś 90+2 - S. Marciniak 28, K. Horak 64, A. Szczęsny 77.

Trójczyce: Sierant, Rogusq (66 Jankowy), Podgórski (85 Mateusz Łach), Majcher, Maciej Łach, Korniat (66 B. Hołyszko), Horak, G. Hołyszko, Piwiński (75 Lorenowicz), Stasiła (46 Niemiec), Banaś.

Hureczko: Żołyński (46 Walczyszewski), Szczęsny, Marciniak (80 Łach), F. Kot, A. Kot (30 Fedak), Horak (88 Frań), Czernicki (77 M. Krajewski), P. Krajewski, Fedak (85 Pisulak), Delikat, Danielak.

POZOSTAŁE WYNIKI: Kosienice - Kalników 2:1 (2:1) Buksa 16, Buczyński 45 - Hamryszczak 34; Krówniki - Bircza 4:1 (3:1) Gaca 13, Damian Czekański 19, 23, 64 - Benko 21; Nakło-Starzawa - Maćkowice 5:1 (2:0) dla gospodarzy:Karol Wasiewicz trzy, M. Hajduk, A. Kędziora; Huwniki - Kaszyce 1:0 (0:0) Maciej Gierczak 82; Sośnica - Żurawica 2:2 (2:2) gospodarze w 26 i 39 minucie - Bąk 7, Kohut 18; Fredropol - Grochowce 1:0 bramka samobójcza; Dubiecko - Jaksmanice 3:2 (2:0) Jakub Bury 18, 27, 66 - Ślimak 55, Ścigaj 64.

Klasa A Lubaczów

Graniczni tuż przed przerwą objęli prowadzenie w starciu z Juwenią, a po zmianie stron dobili rywala, strzelając jeszcze trzy bramki. Goli nie obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Starym Dzikowie. Z kolei aż siedem bramek zaaplikowali gościom z Młodowa piłkarze Zdroju Horyniec. Pierwsze punkty stracili Błękitni, którzy podzielili się punktami z Rolnikiem.

WYNIKI: Krowica – Cieszanów 4:0 (1:0) Sycz 40, Cyran 49, P. Chomyszyn 67, Terech 81; Stary Dzików – Cewków 0:0; Oleszyce – Stary Lubliniec 1:3; Wólka Krowicka – Futory 2:2 Janiszewski, M. Kubiszyn – Żrałka, K. Kudyba; Horyniec – Młodów 7:0 (3:0) K. Mazurkiewicz dwie, J. Rogowski, P. Małecki dwie, K. Kazik; Ruda Różaniecka – Wielkie Oczy 0:4; mecz Korzenica – Zapałów 4:6 (1:3) Gargała 32, 77, Pieniążek 79-karny, Skrzypek 88 – Dańczuk 12, 41, Broda 37, Ożga 50, 74, Wieliczko 90+2.

Klasa B Jarosław

Krystian Szkulski, którego Tęcza Jankowice pozyskała przed sezonem, zdobył w niedzielę aż pięć bramek, a spadkowicz z A-klasy rozprawił się z Dębem Cetula w dwucyfrowych rozmiarach. Okazałe zwycięstwo zanotowała też Iskra Zabłotce. Do ostatnich minut trzymał w napięciu mecz Michałówka - Wysocko. Hat-trickiem popisał się piłkarz Sanovii, Waldemar Jarmuła.

WYNIKI: Łazy - Tuczempy 1:3 (0:2) Skoczylas 65 - Strawa 10, Gil 24, Pacuła 69; Zabłotce - Rudołowice 7:1 (6:0) dla gospodarzy: Wojtowicz dwie, Jasiewicz dwie, Dubanik, Wielgosz, Gołdynia; Zadąbrowie - Duńkowice 2:1 (2:0) Zagulak 10, 38 - Czarny 70-karny; Jankowice - Cetula 10:1 (3:0) Szkulski 2, 12, 53, 81, 87, Lis 22, 54, Jakubik 57-karny, sam. 70, Maga 83 - Zagrobelny 65; Michałówka - Wysocko 3:3 (1:2) Jarmuła 6, 75, 89-karny - sam. 15, Białowąs 25, Wielgos 85. Pauza: Makowisko.

Klasa B Przemyśl

Jawor w Batyczach do przerwy przegrywał jedną bramką. Ostatecznie jednak wygrał mecz, a po przerwie strzelił trzy bramki. Podobna sytuacja miała miejsce w Walawie a komplet oczek wywiozła drużyna z PIkulic. Zacięty mecz rozegrano w Medyce. Po końcowym gwizdku ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Wyniki: Ujkowice - Polonia II 0:1; Walawa – Pikulice 1:3 (1:0) dla gospodarzy: Kościk 45; Medyka – Olszany 3:2 (2:1) dla gospodarzy: Kopeć, Cwynar, Orłoś (karny); Batycze – Nehrybka 1:3 (1:0) dla gości: Semko, Głuszko, Kuryś; Niziny – Orzechowce 0:1 (0:1) A. Kot 30; Pauza Bolestraszyce.

Klasa B Przeworsk

Kibice w Mirocinie obejrzeli zacięty mecz, w którym padło siedem goli a ostacznie z kompletu punktów cieszyli się gospodarze. Jodłówka komplet oczek zgarnęła dzięki golowi samobójczemu rywali z Manasterza. Kisielów przegrywał do przerwy z Mackówką, po przerwie zdobył trzy bramki i trzy punkty.

WYNIKI: Mirocin – Zarzecze 4:3 (2:0) Fedor dwie, Pruchnicki, Gwozdek - Wasyłyk, Kijanka, Mazur; Rozbórz Długi – Niżatyce 1:1 (1:0) dla gości Drabik; Jodłówka – Manasterz 1:0 (0:0) samob; Gać – Hawłowice 0:6 (0:2) Grochoła cztery, P. Znamieńczyków, P. Woźnica; Kisielów – Maćkówka 3:1 (0:1) Kiper, T. Stecura, Pajda - Głąb 28; Tryńcza - Świętoniowa 2:2 dla gospodarzy Bury, Kozioł.

Klasa B Lubaczów

Roztocze Narol po raz kolejny odnosi wysokie zwycięstwo, tym razem pokonuje na wyjeździe LKS Miękisz Nowy 10:0 i prowadzi w tabeli. Kompletem punktów mogą się również pochwalić drużyny Woli Wielkiej oraz LKS-u Mołodycz. Wola Wielka wysoko pokonała u siebie Unię Łukawiec, natomiast Mołodycz wywozi trzy punkty z Baszni Dolnej.

WYNIKI: Płazów – Opaka 0:1; Miękisz Nowy – Roztocze Narol 0:10; Wola Wielka – Łukawiec 5:0; Basznia Dolna – Mołodycz 2:4; Antoniki – Oleszyce 4:1; Pauza: Błękitni Zalesie.