Klasa O, A i B Jarosław. Huragan bez szans w starciu z liderem ze Skołoszowa

Redakcja
Kibice na meczu Kosienice - Kaszyce.
Kibice na meczu Kosienice - Kaszyce. Samba TV
Coraz ciekawiej robi się za plecami lidera klasy O Jarosław ze Skołoszowa. Cztery drużyny mieszczą się w jednym punkcie. Lider rozbił Huragan, strzelając sześć goli. Cenne zwycięstwo odniósł San.

Klasa O Jarosław

MKS Radymno – Płomień Morawsko 0:2 (0:2)

Bramki: Stokłosa 16, Owarzany 25.

Radymno: Gelmuda - K. Luft, P. Luft, Stawiarski, Cholewa - Kania, Suchy, Socha - Stysiał, Buczkowski, Karakuszka (79 Rajzer). Trener: Bogusław Sierżęga.

Morawsko: Łakomy - Stokłosa, Kuźniar, Ł. Pajda, Draus (46 Niemczak) - Szuflita, Serafin, Mazur (64 Skiba), Pilch, Hulak (87 Tigranyan) - Owarzany. Trener: Jarosław Kos.

Sędziował Pawlus (Przemyśl). Widzów 150.

Goście z Morawska dość szybko zdobyli dwa gole, dzięki czemu mogli kontrolować przebieg spotkania. W końcówce meczu dwoma kapitalnymi interwencjami popisał się bramkarz Płomienia, Konrad Łakomy ratując komplet punktów dla przyjezdnych.

POZOSTAŁE WYNIKI: Lisie Jamy - Szówsko 1:0 (1:0) R. Klufas 90; Lubaczów - Urzejowice 3:1 (3:0) Hojdak 31, 44, Grabowski 40 - Al. Kondracki 60; Orły - Piwoda 0:2 (0:1) Broda 2, Wopjciechowski 87; Czuwaj – Torki 2:3 (1:2) Furtyk, Gniatek - Adamski dwie, Struś; Gorzyce - Pawłosiów 4:3 (3:1) dla gospodarzy: Kapusta dwie, Tołpa, Gargas; Ostrów - Pruchnik 3:1 (3:0) T. Duda 12, 25, P. Duda 37 – Szmuc 70; Święte - Stubno 3:0 (1:0) Lach 6, 69, Kobrzyński 63; Skołoszów - Gniewczyna 6:0 (3:0) Pilawa 1, 24, 62, Kiełbowicz 11, 65, Mariash 49.

Klasa A Jarosław

Rezerwowy Krystian Halwa niedługo po wejściu na boisko idealnie dograł do Kamila Bawoła, a ten z bliska dopełnił formalności i dał Hetmanowi Laszki 3 punkty w pojedynku na szczycie z Dębem. W Pełkiniach pierwsi z gola cieszyli się piłkarze Szkła Młyny, ale potem bramkę za bramką zdobywali gospodarze. PRO-100 Wietlin triumfował w Jarosławiu, a łupem bramkowym podzielili się kuzyni: Piotr i Dawid Bednarzowie.

WYNIKI: Dobkowice - Laszki 0:1 (0:0) Bawoł 67; Munina - Chłopice 0:6 Łukasiewicz cztery, Zagrodnik, Stępień; Pełkinie - Młyny 8:1 (4:1) Hołub 10, 30, Mazur 25, Gliniany 35, Pawełek 55, Piśko 66, Grunt 80, Łuc 85 - Andrushchyshyn 7; Nienowice - Manasterz 0:3 (0:1) Pietruszka, Hrysio, Skibiak (karny); Łowce - Kidałowice 0:2 (0:0) Bichajło, Iwański; Surochów - Rokietnica 5:0 (5:0) Surmiak 3, 20, R. Mazur 36, 39, W. Mazur 12; Węgierka - Tuchla 5:1 (4:1) Lizak 15, 60, Mirek 12, sam. 24, Kurasz 28 - A. Słotwiński 40-głową; Przedmieście - Wietlin 0:3 (0:1) P. Bednarz 74, 82, D. Bednarz 43.

Klasa A Przeworsk

Do sporej niespodzianki doszło w Gorliczynie, gdzie jeden z kandydatów do awansu przegrał z GKS Majdan. Dwie bramki w pierwszej połowie strzelił Rafał Gardzielik. Mistrzem jesieni została Wisełka, która w ostatnim meczu rundy pokonała Błękitnych. Jagieła sprawiła swoim kibicom miła niespodziankę wygrywając z Alabastrem i tym samym opuściła ostatnie miejsce w tabeli. W Babicach bramki nie padły. Dziewięć bramek padło w Rożniatowie, jednak to goście z Żurawiczek cieszyli się ze zwycięstwa. Błękitni, do przerwy przegrywali, jednak w pierwszych minutach drugiej odsłony szybko zdobyli dwa gole co dało im zwycięstwo. W Rozborzu Błyskawica i Piast podzieliły się punktami.

WYNIKI: Gorliczyna – Majdan 0:2 (0:2) Gardzielik 1, 36; Siennów - Wierzbna 3:1 (1:0) Sirko dwie, Pełka - Kiełbowicz; Jagieła - Łopuszka 3:2 (3:0) Rachwał 5, 34, 39 – Sitek 53, K. Dziedzic 56; Babica – Wola Buchowska 0:0; Rożniatów - Żurawiczki 4:5 (1:4) Kisała, Podgórski, Magoń, D. Wilczek - Jeżowski, Pelc, Mołoń, Przewrocki, Szewczyk; Rozbórz - Nowosielce 1:1 (0:0) Goń - Ł. Kowal; Krzeczowice - Grzęska 1:2 (1:0) P. Gurak 44-karny - Żuk 51, Pieniążek, 54.

Klasa A Przemyśl

Kosienice przegrały po zaciętej walce z drużyną z Kaszyc. Waleczną dyspozycją wykazali się także zmiennicy. Dla Tęczy w 81. minucie bramkę zdobył Stadnik, który kilkadziesiąt sekund wcześniej wszedł na boisko. Po drugiej stronie bramkę po wejściu zdobył też Ziobro.

Kosienice - Kaszyce 3:5 (1:4)

Bramki: Kuzioła 21, Stadnik 81 - samobój 17, O. Kuźmiński 24, Grzegorz Piejko 33, 74, J. Wielgosz 36, Ziobro 87.

Kosienice: F. Buczyński, D. Buczyński, Warta (80 Chawa), Partyka (70 T. Pańczyszyn), Kuzioła, Lusio, Lizun, K. Pańczyszyn, Kamler (46 Pilawa), Buksa (80 Stadnik), Bobko.

Kaszyce: J. Wielgosz, B. Wielgosz, Stasiła, Przybyszek, Piejko (75 Ziobro), O. Kuźmiński, Kuta (89 D. Hołub), T. Hołub, Grabowski, Cyran.

POZOSTAŁE WYNIKI: Nakło - Huwniki 5:2 (2:1) Michał Wnorowski dwie, Mateusz Hajduk, Mariusz Hajduk, A. Kędziora - Żaba, Giergont; Bircza - Sośnica 6:0 (6:0) - goście zeszli z boiska w 30 minucie; Krówniki - Hureczko 1:3 (0:1) dla gości: Adam Szczęsny dwie, S. Marciniak; Maćkowice - Grochowce 3:0 (1:0) R. Buksa, W. Kostecki, W. Partyka; Kalników - Dubiecko 0:1 (0:0) Paweł Kijanka 87; Trójczyce - Żurawica 3:1 (1:1) M. Łach, Ł. Majcher - Ł. Bąk; Fredropol - Jaksmanice 1:3 dla gości: P. Ślimak, P. Halendy, J. Homa.

Klasa A Lubaczów

Zdrój Horyniec mistrzem rundy jesiennej w lubaczowskiej A klasie. Podopieczni Rafała Maciuły udowodnili w sobotnie popołudnie że są bezapelacyjnie najlepszym zespołem w lidze, pomimo że w ostatnim meczu rundy przegrywali już 0:2. Kolejne dobre występy zaliczyli zawodnicy z Młodowa oraz Cewkowa, którzy zaczęli regularnie punktować w ostatnich kolejkach. Czerwoną latarnią ligi pozostała drużyna z Rudy Różanieckiej, która zgromadziła zaledwie jeden punkt w 13 spotkaniach i w raz z Victorią Stary Dzików zamykają ligową tabelę.

WYNIKI:
Zdrój Horyniec – Wielkie Oczy 4:2 (1:2) Hass, Bułas, Małecki, Pleskacz – Machczyński, Sikora, Czarni Oleszyce – Rolnik Wólka Krowicka 1:3 (1:1) Kubala - Prz. Hanus dwie, T. Kubiszyn, Graniczni Krowica – Czerwoni Cewków 0:1 (0:0) S. Jabłoński, Zryw Młodów – Victoria Stary Dzików 2:0 (1:0) Madej, Hakało, LKS Korzenica – Roztocze Ruda Różaniecka 8:1 (3:0) K. Pieniążek cztery, D. Gargała trzy, P. Waszczeniuk – Szwajka, Orkan Zapałów - Błękitni Futory 2:6 (1:5) mecz rozegrany 01.09 Junik, B. Dańczuk - Łakomy trzy, Bem dwie, Pytel.

Klasa B Przemyśl

W ostatnim meczu rundy jesiennej w Pikulicach gospodarze odprawili z dorobkiem trzech bramek Bizona Medyka. Tym samym dołączyły do grupy, która na wiosnę powinna między sobą rozstrzygnąć kwestie drugie premiowanego awansem miejsca. Mistrzem jesieni zostały rezerwy przemyskiej Polonii, które straciły w dziesięciu meczach tylko pięć punktów.

Pikulice – Medyka 3:1 (1:0) dla gospodarzy: Domin dwie, Partyka.

Klasa B Jarosław

Zaległy mecz z 5. kolejki był bardzo jednostronny. Piast II Tuczempy w Makowisku szybko wyszedł na prowadzenie, a w kolejnych minutach krok po kroku powiększał przewagę. Makovia miała dwie okazje bramkowe, ale ich nie wykorzystała, zresztą działo się to już przy wysokim prowadzeniu Piasta II, gdy losy spotkania praktycznie były rozstrzygnięte.

Makowisko - Tuczempy 0:7 (0:4) Lis 15, 28, 39, Suberlak 7, Trojnar 49-sam., Strawa 60, Jasny 69.

Klasa B Przeworsk

Sobol rundę jesienną kończy zwycięstwem nad Wisłoczanką. Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Po zmianie stron gospodarze zdobyli trzy bramki i zaksięgowali trzy punkty. Zwycięstwo pozwoliło Sobolowi awansować w tabeli na piąte miejsce.

Niżatyce - Tryńcza 4:1 (1:1) P. Cygan trzy, Orzechowski (karny) - Prasoł.