Klasa O, A i B Jarosław. Kolejny gol Bogusława Sierżęgi. Pierwsze punkty Oleszyc w sezonie [ZDJĘCIA]

red
Żuraw Żurawiczki (białe stroje) po zaciętym meczu przegrał z GKS Majdan.
Żuraw Żurawiczki (białe stroje) po zaciętym meczu przegrał z GKS Majdan. Grzegorz Kostka
W meczu klasy B Lubaczów Legia Oleszyce zanotowała pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pewnie pokonała u siebie Unię Łukawiec 3:0.

Klasa O Jarosław

Start Lisie Jamy – Huragan Gniewczyna 2:3 (0:0)

Bramki: Linek 69-karny, Polak 80 – Szewczyk 48, A. Słysz 78, Piątek 88.
Lisie Jamy: Michał Szularz (74 Antosz) – D. Klufas, Pytel, Mushak, Parciak (60 Kubiszyn) - Taratuła (60 Polak), Czerski, Linek, Hulak (86 Tobiasz Sęga), Sitarz – Sikora. Trener: Anna Klufas.

Gniewczyna: Motyka - Ł. Wojtas ż, Czerwiński, Sądelski, Korzeniowski – Niemiec ż (65 Chruściel), Szewczyk (90 Rachfal), T. Wojtas ż, Piątek ż, J. Słysz ż (70 A. Słysz) - Trelka ż (90 Gardziel). Trener: Patryk Szewc.

Sędziował Iwański (Jarosław). Widzów: 100
W pierwszej połowie kibice bramek nie obejrzeli, za to po przerwie padło ich aż pięć. Skuteczniejsi okazali się goście i to oni zgarnęli komplet punktów.

POZOSTAŁE WYNIKI: Gorzyce – Skołoszów 0:2 (0:1) Pilawa 31-karny, Kiełbowicz 88; Lubaczów – Święte 5:1 (3:0) Hojdak 14, 18, Grabowski 21, Hawrylak 66, Roman 74 – Piwowar 46; Pruchnik – Torki 1:1 (0:1) Drzymała - Mroziński 9; Urzejowice – Morawsko 2:1 (2:1) Bochnak 31, 37 – Kubas 39; Piwoda – Szówsko 5:1 (2:1) Pindak dwie, Broda dwie, Półtorak - Bałanda; Pawłosiów – Stubno 1:2 (1:2) Krysa - Harłacz, Gawron; Ostrów – Radymno 0:2 (0:1) Sierżega 3-wolny, Hamacher 65; Orły – Czuwaj 5:0 (3:0) Świst pięć.

Klasa A Jarosław

Grający w Wirażu Chłopice Artur Łukasiewicz znów błysnął strzelecką formą. W meczu z Węgierką zdobył 6 bramek! Tyle samo goli strzelił liderujący Hetman Laszki, który może się też pochwalić szczelną defensywą (tylko jeden stracony gol w sześciu meczach). Najbardziej okazałe zwycięstwo odniosła Victoria. Zwycięską passę Dębu przerwali Błękitni Pełkinie. Z pierwszych punktów cieszył Łęg Łowce. Zawodnicy Fredry Surochów w Nienowicach już do przerwy prowadzili 4:0 i zapisali na swoim koncie premierową wygraną.

WYNIKI: Laszki - Tuchla 6:0 (0:0) Wolański 65, 76, Junik 48, Klaczkowski 63, Kobylarz 68, Szymański 83; Dobkowice - Pełkinie 1:1 (0:0) dla gospodarzy: Wróbel 85; Chłopice - Wegierka 6:0 (3:0) Łukasiewicz 12, 25, 34, 63, 71, 76; Kidałowice - Rokietnica 8:0 (4:0) Bichajło dwie, Oczkowski dwie, Fedor dwie, Pawełek, Przybek; Manasterz - Młyny 2:0 (0:0) Skibiak 75, Florek 85; Nienowice - Surochów 2:5 (0:4) W. Łuc 61, J. Łuc 80-wolny - Gloc 5, Surmiak 14, W. Mazur 32, Pysiak 45, R. Mazur 90+2; Munina - Wietlin 1:2 (1:1) Drozdowicz 13 - Bednarz 26, sam. 83; Łowce - Przedmieście 3:1 (2:0) dla gospodarzy: Wałczyk, S. Siwoń, Gilarski.

Klasa A Przeworsk

Pierwszej porażki doznała Grzęska, wysoko przegrywając w Łopuszce. Piłkarze Alabastru dwie bramki zdobyli w ostatnich minutach pierwszej i drugiej połowie. Błyskawica nie pojechała na mecz do lidera. Na drugie miejsce wskoczyła Cresovia po wyjazdowym zwycięstwie w Wierzbnej. Zacięty mecz w Żurawiczkach, ale po ostatnim gwizdku cieszyli się goście. Siedem bramek również padło w Siennowie i tu też ze zwycięstwa cieszyli się goście.

WYNIKI: Żurawiczki – Majdan 3:4 (1:1) Jarosz 36, Buryło 56, Pelc 76 – Lachawiec 39, Kyć 47, Goch 72, Pernat 83; Gorliczyna – Rozbórz 3:0vo brak gości; Jagiełła – Babice 1:3 (0:2) Rupar 52 - Ł. Pawłowski 17, Buchowski 22, Dudycz 88; Wola Buchowska – Nowosielce 1:3 (1:1) Wójcik 15 - M. Kowal 44, 67, 78; Łopuszka – Grzęska 5:0 (3:0) D. Futoma 3, 77, Jędryka 23, Dziedzic 45, 90+2; Wierzbna – Krzeczowice 1:2 (1:1) dla gości: Mazurek, P. Górak; Siennów – Rożniatów 2:5.

Klasa O, A i B Jarosław. Kolejny gol Bogusława Sierżęgi. Pie...

Klasa A Przemyśl

Mieszana odczucia miał na pewno Łukasz Sedlaczek, piłkarz Gwiazdy Maćkowice. Najpierw bowiem pechowo pokonał własnego bramkarza w starciu z Koroną Trójczyce, ale później trafił już do właściwej bramki i uratował swojej drużynie jeden punkt. Wiar Krówniki do przerwy prowadził z Biało-Czerwonymi Kaszyce 2:1, ale w drugiej połowie do głosu doszli goście, w sporej mierze dzięki Maciejowi Grabowskiemu, który skompletował w całym meczu hat-tricka, a jego drużyna została liderem. Wciąż nie wiedzie się Leśnikowi Bircza, a także Żurawiance, które pozostają bez wygranej.

WYNIKI: Grochowce – Jaksmanice 2:2 (1:1) Orzechowski 40, 90+3 – Ślimak 18, Mylianyk 54; Krówniki – Kaszyce 2:4 (2:1) Janas dwie – Grabowski trzy, Stasiła; Maćkowice – Trójczyce 2:2 (1:0) Błoński 30, Sedlaczek 80 – Sedlaczek 50-samobójcza, Rogusq 75; Hurko/Hureczko – Fredropol 1:0 (0:0) A. Szczęsny 90+2; Kalników – Nakło 3:2 (2:0) Hamryszczak, Senejków, Kurek – Kędziora, Łapisz; Dubiecko – Żurawica 3:1; Bircza – Kosienice 1:4 (1:1) dla gości: Buksa dwie, Bobko, Baran; Sośnica – Huwniki 1:0.

Klasa A Lubaczów

Czarni Oleszyce wygrali na boisku beniaminka, a w meczu padło siedem bramek. Goście objęli prowadzenie już w pierwszej akcji meczu. Dla Czarnych to pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. Beniaminek ze Starego Lublińca wysoko ograł ekipę Zrywu Młodów, choć to goście prowadzili po pierwszych 45 minutach. Mecz w Futorach trwał zaledwie 33 minuty, a w Horyńcu w ogóle się nie odbył – goście nie dojechali.

WYNIKI: Korzenica – Oleszyce 3:4 (1:2) Nawłoka, D. Gargała, Piesiak – Kowal dwie, Szymański, Kubala; Futory – Ruda Różaniecka 3:0 Żrałka dwie, Szwed – w 33. minucie zakończony z powodu zdekompletowania drużyny gości; Cewków – Wólka Krowicka 4:0; Stary Lubliniec – Młodów 5:1 (0:1) dla gospodarzy: Tabor, Leja, Pata, Syryło, samobójcza; Cieszanów – Zapałów 1:2 (1:0) dla gości: Dańczuk 74, Kozyra 90+1-karny; Wielkie Oczy – Krowica 3:0; Horyniec – Stary Dzików 3:0 wo – goście nie dojechali.

Klasa B Jarosław

Makovia zaprezentowała dobrą skuteczność, z pięciu klarownych szans na gola wykorzystała cztery i pewnie zwyciężyła w Łazach. Z pierwszego zwycięstwa cieszyła się młoda drużyna Błękitnych Rudołowice.

WYNIKI: Duńkowice - Jankowice 1:3 (1:2) Pastuszek 30 - Lis 16, Szkulski 23, Dańczuk 59-wolny; Łazy - Makowisko 0:4 (0:1) Maciej Biela 10, 60, Nienajadło 54, Sycz 65; Cetula - Michałówka 1:0 (0:0) Ł. Gac 80; Rudołowice - Zadąbrowie 2:1 (2:0) Hałajko 15, Trzak 45-karny - Demski 75; Tuczempy - Wysocko 2:1 (0:1) Gil, Jasny - Janiec 44. Pauza: Zabłotce.

Klasa B Przeworsk

Siedem bramek padło w Hawłowicach, miejscowy Strumyk strzelił pięć i zgarnął trzy punkty. W Maćkówce kibice goli nie obejrzeli. W Rozborzu Długim meczu nie do kończono. W ostatnim meczu Zarzecze skromnie pokonało Gać.

WYNIKI: Maćkówka – Tryńcza 0:0; Hawłowice – Kisielów 5:2 (3:2) Domański, Grochoła dwie, R. Znamieńczyków, Taciuch - Kiper, K. Stecura; Manasterz – Mirocin 1:2 (0:1) dla gości: Fedor, Pruchnicki; Rozbórz Długi – Jodłówka przerwany przy stanie 1:2; Niżatyce – Świętoniowa 3:1 (2:1) P. Cygan, Kłos, Orzechowski - Mroszczyk; Zarzecze – Gać 1:0 (0:0).

Klasa B Przemyśl
Rada kwestię zwycięstwa załatwiła w pierwszej połowie, strzelając cztery bramki. Jawor Nehrybka musiał się sporo na męczyć, aby pokonać Niziny. W Olszanach drużyny podzieliły się punktami, strzelając po jednym golu.

WYNIKI:** Ujkowice – Orzechowce 2:4 (1:4) dla gości: Lenar trzy, Chryniszyn; Nehrybka – Niziny 2:1 (1:1) dla gospodarzy: Semko, Dudziak; Olszany – Bolestraszyce 1:1; Walawa - Polonia II 2:5; Pikulice – Medyka 6 listopad.

Klasa B Lubaczów

Legia Oleszyce zanotowała pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pewnie pokonała u siebie Unię Łukawiec 3:0. Zwycięską passę kontynuuje Roztocze Narol, które przed własną publicznością pokonało Basznię Dolną 3:1, bohaterem gospodarzy został się Marcin Mazurkiewicz, który zdobył dwie bramki.

WYNIKI: Mołodycz – Płazów 4:0; Opaka – Błękitni Zalesie 5:1; Antoniki – Miękisz Nowy 1:4; Oleszyce – Łukawiec 3:0; Narol – Basznia Dolna 3:1 (3:1) bramki dla gospodarzy zdobyli Mazurkiewicz dwie, Banaś. Pauza LKS Tanew Wola Wielka.