Klasa O, A i B Jarosław. Najszybsza bramka w historii Krzeczowic - Paweł Gurak strzela w 4 sekundzie! [ZDJĘCIA]

Redakcja
Błękitni Grzęska (czarne stroje) pokonali UNUM Babice.
Błękitni Grzęska (czarne stroje) pokonali UNUM Babice. Grzegorz Kostka
Sobotnie mecze w klasie O Jarosław przyniosły aż cztery remisy, w tym w meczu czołowych drużyn. Lider bezbramkowo zremisował z trzecim Radymnem. Niespodzianka w Piwodzie, Santos przegrał z ostatnim do tej pory w tabeli Sanem.

Klasa O Jarosław

KS Szówsko – Sanoczanka Święte 1:1 (1:0)

Bramki: Bród 35 – Piwowar 53.

Szówsko:
Mroczka – Kucharski ż, Pietryna, Mikłasz ż, Kruk (84 Kłak), Jaworski, Brodowicz, Ciurko (46 Kubas), Bzdoń ż (83 Naspiński), Bród (76 Golba), Wielis (59 Opic). Trener: Radosław Gil.

Świete: Siara - K. Karbownik (46 Marek), T. Kisielewicz, J. Kisielewicz, Białowąs - Lach ż, A. Mucha, Andreasik ż, Piwowar, Chmielowski - Kobrzyński. Trener: Marcin Mucha.

Sędziował Cynk (Przeworsk). Widzów 100.

Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli gola po strzale Daniela Bróda i wydawało się, że kontrolują mecz. Sanoczanka odpowiedziała w drugiej połowie ładnym uderzenie z dystansu Dawida Piwowara. Mimo okazji z obu stron wynik meczu nie uległ już zmianie.

POZOSTAŁE WYNIKI: Stubno - Orły 0:0; Skołoszów - Radymno 0;0; Gniewczyna – Czuwaj 3:0 (1:0) Czerwiński 24, Trelka 78, T. Wojtas 78; Piwoda – Gorzyce 1:2 (1:0) Pindak 6 - Tołpa 55, Gargas 71; Urzejowice - Pawłosiów 1:1 (0:1) Bochnak - Młodnicki; Morawsko - Ostrów 1:0 (0:0) Hulak 48; Torki - Lubaczów 0:3 (0:1) Hojdak dwie, Cisek; Pruchnik – Lisie Jamy 5:1 (4:0) Boratyn dwie, Czarnecki dwie, Drzymała - Linek (karny).

Klasa A Jarosław

Victoria potwierdziła, że potrafi grać z „górą” tabeli. W niedzielę wykazała się lepszą skutecznością niż Wiraż. Beniamin Bara w swoim debiutanckim meczu strzelił gola dla Korony Tuchla, i to ładnego gola: bramkarza Przedmieścia pokonał uderzeniem z około 30 metrów. Hetman zagrał dobre spotkanie w Manasterzu i dzięki walkowerowi za mecz z dziesiątej kolejki od początku sezonu nie stracił jeszcze ani jednego punktu. Po raz drugi w tym sezonie zapunktowało Pogórze.

WYNIKI: Manasterz - Laszki 0:4 (0:2) Klaczkowski 80, 90, Wolański 7, Pik 20; Kidałowice - Chłopice 3:2 (2:0) Bichajło 30, Oczkowski 33, Rogowski 55 - Jakubik 48, Kalemba 66; Pełkinie - Munina 5:0 (2:0) Słysz 15, 60, Czwakiel 7, Stęchły 85, Kubrak 88; Wietlin - Dobkowice 0:2 (0:2) Burdzy 16, Wota 24; Węgierka - Surochów 1:2 (0:1) Mirek 51 - Surmiak 25, 61; Rokietnica - Nienowice 1:1 (1:0) Skop 44 - Krochmal 53; Młyny - Łowce 1:3 (1:1) Trojnar - Siwuń dwie, Skrzypek; Tuchla - Przedmieście 3:0 (1:0) Chanas 35, 75, Bara 65. Walkowery z 10. kolejki: Munina - Manasterz 3:0 (na boisku 1:2), Laszki - Kidałowice 3:0 (na boisku 0:0).

Klasa A Przeworsk

Błękitni w dwie minuty zdobyli dwie bramki co ustawiło mecz, ale nie obyło się bez nerwów w drugiej połowie. Ostatecznie drużyna z Grzęski w końcówce trafiła jeszcze dwa razy i zgarnęła trzy punkty. Ozdoba meczu była bramka Dariusza Żuka, zawodnik Błękitnych trafił idealnie w samo okienko strzałem z okolic 25 metra. W Woli Buchowskiej mecz nie doszedł do skutku, zespół gospodarzy z dziesiątkowały kontuzje i choroby. Wisełka wywiozła komplet punktów z Żurawiczek strzelając pięć goli. Piast ograł Zorzę, ale wcale nie przyszło mu to łatwo. W Krzeczowicach bramka rozstrzygająca losy meczu padła tuż po rozpoczęciu gry.

WYNIKI: Grzęska - Babice 4:2 (2:0) Żuk 33, K. Bartnik 34, Pieniążek 78, Domka 89 – Ł. Pawłowski 51, Kasprowicz 90+4; Nowosielce - Jagiełła 2:1 (0:0) S. Undziakiewicz 47, Wyczawski 66 – Rupar 60; Żurawiczki - Siennów 2:5 (0:2) Pelc 85, Mroszczyk 89 - Zięba 17, G. Kuras 41, Skrzypek 53, 75, 87; Wola Buchowska - Gorliczyna 0:3 vo, brak drużyny gospodarzy; Łopuszka - Wierzbna 2:0 (1:0) Jędryka 10-karny, B. Dziedzic 75; Majdan - Rozbórz 0:0; Krzeczowice - Rożniatów 1:0 (1:0) P. Gurak 1. Mecz Rożniatów - Rozbórz został zweryfikowany jako walkower 0:3.

Klasa O, A i B Jarosław. Najszybsza bramka w historii Krzecz...

Klasa A Przemyśl

Plasująca się w środkowej części tabeli Unia Fredropol sensacyjnie pokonała wicelidera z Nakła. Ze zwycięstwa cieszy się też ekipa Wiaru Huwniki, która do zera pokonała Cresovię Kalników. Dwa trafienia zaliczył Marcin Giergont. Meczem dwóch zawodników nazwać można z kolei pojedynek Strażaka Sośnica z Sanem Hureczko. Dla gospodarzy dwie bramki zdobył Bartosz Łoś. Natomiast dla Sanu trzykrotnie strzelał Sebastian Marciniak. Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek ekip z czuba tabeli. Punktami podzielili się Pogórze Dubiecko i Motor Grochowce.

Kaszyce - Maćkowice 4:2 (2:2)

Bramki: Sas 9, Maciej Grabowski 28, 50, Ziobro 85 - Kostecki 19, Sedlaczek 45;
Kaszyce: Baran, Majcher, Mateusz Grabowski, Kuta, Kuźmiński, Cyran, Bartosz Wielgosz, Piejko, Jakub Wielgosz, Maciej Grabowski, Sas.

POZOSTAŁE WYNIKI: Bircza - Żurawica 0:3 (0:2) M. Bąk 7, A. Bajwoluk 44, K. Bajwoluk 55; Dubiecko - Grochowce 0:0; Huwniki - Kalników 3:0 (1:0) Marcin Giergont dwie, Mariusz Ryczan; Trójczyce - Krówniki 3:0; Sośnica - Hureczko 2:3 (0:1) Bartosz Łoś dwie - Sebastian Marciniak trzy; Jaksmanice - Kosienice 2:1 (1:0) dla gospodarzy: Roman Mylianyk 22, Kamil Adamski 80; Fredropol - Nakło 2:1 dla gospodarzy: P. Duński, A. Bal.

Klasa A Lubaczów

Kolejne wysokie zwycięstwo odniósł lider horyniecki Zdrój, który tym razem bez problemów odprawił gości z Starego Lublińca 5:1 powiększając swoją przewagę nad resztą stawki. Drugi raz z rzędu zremisowali Błękitni Futory. Wysokim remisem zakończyło się spotkanie w Rudzie Rózanieckiej gdzie miejscowe Roztocze wygrywało już 4:1. Na trudnym terenie wygrała Gwiazda Wielkie Oczy, pomimo że do połowy remisowała tylko 1:1.

Wyniki: Młodów 3:1 Zapałów Zygarlicki, Kalita, Szamagara – Kozyra; Futory 1:1 Cieszanów Żrałka – Krzaczyński; Stary Dzików 0:7 Krowica Kopciuch 3x, D. Hałus 2x, A. Furgała 2x; Cewków 5:2 Korzenica R. Witko 3x, Trybuszek, Rogoża – Pieniążek, Kuziemko; Horyniec 5:1 Stary Lubliniec R.Urban 2x, Małecki, Hass, Pleskacz – Bielecki; Ruda Różaniecka 4:4 Czarni Oleszyce dla gości – Antosz 3x, W. Buksak; Wólka Krowicka 1:7 Wielkie Oczy dla gospodarzy Hanus Piotr.

Klasa B Jarosław

W meczu na szczycie Tęcza Jankowice gładko pokonała Iskrę. Mająca kłopoty kadrowe Wesoła nie nawiązała równorzędnej walki z Piastem II. LKS Duńkowice uciekł z pozycji outsidera, w górę tabeli pnie się Tęcza Wysocko. Defensywa Makovii już na początku meczu w Michałówce dwa razy dała się zaskoczyć i choć goście dosyć szybko zdobyli gola kontaktowego, na więcej nie było ich stać.

WYNIKI: Jankowice - Zabłotce 4:0 (3:0) Szkulski 9, 28, 60, Lis 21; Zadąbrowie - Tuczempy 1:6 (0:3) Gancarz - Gil trzy, Strawa dwie, Lis; Michałówka - Makowisko 2:1 (2:1) Jarmuła 4, 5 - Nienajadło 19; Wysocko - Łazy 2:0 (1:0) Woźnica 7, Janiec 56; Duńkowice - Rudołowice 4:0 (2:0) Hospod, Halejcio, Piechota, Paszek. Pauza: Cetula.

Klasa B Przeworsk

W Kisielowie padł iście hokejowy rezultat. W meczu padło dwanaście bramek a drużyny zgodnie trafiły po sześć razy. W drugiej połowie goście zdobyli pięć bramek. Lider z Hawłowic skromnie ograł Zarzecze. Jedynego gola zdobył w pierwszej połowie Hubert Grochoła. Huragan skromne zwycięstwo wywiózł z Świętoniowej. Błękitni pewnie ograli Manasterz.

WYNIKI: Tryńcza- Jodłówka 1:2 (0:1) Jakubiec – Capik, Stanik; Hawłowice - Zarzecze 1:0 (1:0) Grochoła; Kisielów - Mirocin 6:6 (3:1) Zając trzy, Schodziński dwie, Federkiewicz - Maślanka dwie, Pruchnicki dwie, Trojnar, Gwozdek; Świętoniowa - Rozbórz Długi 0:1; Maćkówka - Manasterz 4:1 (3:0) Drozd 22, 30, Drapała 45, Lasek 75-karny – Kielich 88; Gać - Niżatyce 0:3 (0:2) Matusz, Cygan, Gwizdała.

Klasa B Przemyśl

Mecz na szczycie rozegranym w Orzechowcach, kibice bramek nie obejrzeli. Zremisowały również trzecie w tabeli Batycze, z tą różnicą, że w Batyczach kibice obejrzeli cztery bramki. Jawor pokonał Artmax. W Nizinach gospodarze musieli uznać wyższość rywali z Walawy, przegrywając jedna bramką.

WYNIKI: Bolestraszyce - Ujkowice 0:3; Batycze - Medyka 2:2; Niziny - Walawa 1:2 (1:1) Nikholz - Kuźniar, Skotny; Orzechowce - Polonia II 0:0; Nehrybka - Pikulice 2:0 (1:0) Chmiel, samob. Pauza Olszany.

Klasa B Lubaczów

Tanew Wola Wielka rozgromiła na własnym boisku Miękisz Nowy, mecz lepiej rozpoczęli goście którzy po trzech minutach gry wyszli na prowadzenie, gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli i narzucili bardzo wysokie tempo, czego skutkiem było prowadzenie 4:1 do przerwy. Po zmianie stron Wola Wielka nie zwolniła i mecz zakończył się wynikiem 9:1. Równie okazałe zwycięstwo zanotowałą ekipa Huraganu Basznia Dolna, która pokonała na wyjeździe z Błękitnymi Zalesie. LKS Mołodycz przerwał passę dwóch meczy bez zwycięstwa i pewnie ograł Waltera Opakę.

WYNIKI: Łukawic – Antoniki 3:1; Płazów – Oleszyce 0:2; Wola Wielka – Miękisz Nowy 9:1 (4:1) bramki dla gospodarzy zdobyli: Baluszczak 5, Droździel 16, 65, 87, Sienkiewicz 17, 63, Radecki 35, 55, Trybała 78; Błękitni Zalesie – Basznia Dolna 1:6; Opaka – Mołodycz 0:3. Pauza Roztocze Narol.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani