Klasa O, A i B Rzeszów: 12 goli Plantatora Nienadówka, Stal Łańcut ucieka konkurencji

red
Bratek Bratkowice - Wislok Czarna Krzysztof Łokaj
Wyniki meczów piłkarskich w klasie O, A i B podokręgu Rzeszów (22-23 sierpnia 2020).

Klasa O

Sokół Sokołów Młp. pokonał w derbach KS Stobiera 4:0. Wynik można uznać za niespodziankę, bo goście całkiem nieźle rozpoczęli ten sezon. Bohaterem spotkania bez wątpienia był Michał Uram, który ustrzelił hat-tricka zwieńczonego ładną bramką na 4:0.

Błażowianka po bezbarwnej pierwszej połowie odrobiła wszystkie straty po przerwie. Karnas mógł zdobyć gola na wagę kompletu punktów, ale trafił w poprzeczkę z kilku metrów.

Reslogistic Błażowianka - Czarni Czudec 2:2 (0:2)
Bramki: Wania 48, Karnas 58 - Pietrasiewicz 34, 36.

Błażowianka: Shulhan - Woźniak (46 Wyskiel), Rzepecki, M. Kruła, W. Kruczek, P. Kruczek, Karnas, P. Kanach, R. Kanach (70 P. Kruła), Malinowski (82 Róg Ż), Wania. Trener Piotr Górka.

Czudec: Żybura - Wącek (65 Pszonka Ż), Wawrzonek (60 Kuter), Sierżęga, Paluch Ż, Magnuszewski Ż, Kowal, Górecki, Wilusz (65 Magański), Pietrasiewicz (72 Szypuła), Grodzki (30 Pałys). Trener Krzysztof Sierżęga.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Stal II Rzeszów - Strug Tyczyn 2:2 (0:2)
Ostrowski 54-sam., Arkuszewski 69 - Domino 25-sam., Korbecki 23;

KS Zaczernie - Jedność Niechobrz 2:2 (1:1)

Dec 25, Guzior 68-karny - Dariusz Szeliga 31, Rachwalski 90, w 60. minucie Lekki (Jedność) otrzymał czerwoną kartkę;

Przybyszówka Rzeszów - Błękit Żołynia 1:2 (1:1)
Sokal 45 - Cupryś 10-karny, Magryś 52,

Stal Łańcut - GKS Niebylec 2:0 (1:0)
Drob 37, Bieniasz 78, w 80 minucie Noga (Stal) otrzymał czerwoną kartkę;

Start Brzóza Stadnicka - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:1 (1:0)
Panek 45 - Bałut 70;

Bratek Bratkowice - Wisłok Czarna 0:1 (0:0)
Wójtowicz 62, w pierwszej połowie Czarna nie wykorzystała karnego,

Sawa Sonina - Strumyk Malawa 1:2 (1:1)
B. Gwizdak 45 - Kierepka 25, Bober 65;

Sokół Sokołów Młp. - KS Stobierna 4:0 (3:0)
Serwatka 10, Uram 22-karny, 42-karny, 72.

Włókniarz Rakszawa pauza;

Klasa A

Grupa 1

W związku z podejrzeniem, że kilku zawodników ŁKS-u Łukawiec mogło mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, mecz tej drużyny z Piastem Nowa Wieś został przełożony. W przegranym spotkaniu z Zimowitem/Koroną II jedyną bramkę dla Nosówki zdobył Sławomir Sitek, niegdyś żużlowiec rzeszowskiej Stali. Tuzin goli stracił Diament Pstrągowa.

Zimowit/Korona II Rzeszów - Nosówka 3:1 (1:1)
Buczek dwie, Mazur - Sitek;

Pstrągowa - Nienadówka 0:12 (0:5)
Kot 2, 29-karny, 89, Chorzępa 55, 67, 90, Adamczyk 22, 34, H. Ożóg 45+2, 75, Ciupak 70, Baran 90+1;

Cyrek 36, Śledź 48, Bem 85.

Mecz Nowa Wieś - Łukawiec zostanie rozegrany 16 września.

Pauzował Borek Stary.

W czwartek rozegrano spotkanie Budziwój - Rudna Wielka 2:2 (0:1)
Nieckarz 68, Członka 70 - Brudek 26, Kuźmiak 74.

Grupa 2

17 goli w czterech meczach to imponujący bilans Styrobudu. Zespół Łukasza Prucnala rozgromił Białobrzegi. Mocny początek w Korniaktowie miała Markowa, ale prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą. W meczu „na szczycie” Bachórz uratował remis w ostatniej akcji meczu.

Grupa 3

Lider tabeli Pitmark Jaślany przegrywał z plasującą się w połowie tabeli Huciną 0:2, ale zdołał odrobić straty i wygrać 3:2. Podobny scenariusz rozegrał się w meczu Barki Breń Osuchowski z Błękitnymi Siedlanka. Gospodarze wygrywali już 3:0, ale nagle Błękitni ruszyli do ataku. Bramka na 4:3 dla Siedlanki padła w 90 minucie spotkania.

Ostrowy Baranowskie - Chrząstów 2:6 (1:3)

Bramki: Stec 37, Szalony 55 - Yalama 7, Piotr Korytko 26, 44, 54, 66, samobójcza 67.
Ostrowy Baranowskie: Lesiński, Rzeszut, Stec, Ziółkowski, Mikoś, K. Mikoś (12 Mielczarek), Parys, Pięta, Szalony, Świst, Wójcik (Zieliński).

Chrząstów: Yalama (75 Świątek), Przygoda (55 Pisarczyk), Barnaś, Kasprzak, Kędzior, Korytko (70 Hadam), Krępa (46 Wąż), Lasek, Magda, Misztal (78 Machała), Zabrzeński (62 Turkot).

Hucina - Jaślany 2:3 (2:0)
dla gości: Kacper Głaz, Dawid Trela, Dawid Marczewski;

Sokół II Kolbuszowa Dolna - Wisłoka Borowa 6:0 (2:0)
B. Dziedzic dwie, T. Chmielowiec, J. Serafin, T. Okoniewski, B. Szalony;

Cmolas - Pień 3:1 (3:0)
dla gospodarzy: M. Tomczyk dwie, M. Suszek;

Ruda - Wadowice Górne 1:4 (0:1)
dla gości: Strycharz, Bzduła, Suchy, Wrzesień;

Breń Osuchowski - Siedlanka 3:4 (2:0)
F. Zięba, T. Pisarczyk, D. Błach - K. Stobierski, P. Skrzypek, A. Rajpold, P. Rajpold;

Wierzchowiny - Trześń 0:2
Mytych, Kasza;

Raniżów - Kolbuszowianka 1:2 (0:1)
Tęcza - Wróblewski, Kuna;

Babicha - Padew Narodowa 7:1 (3:1)
Kamil Niemasek cztery, Adrian Zalot trzy - Kamil Mierzwa 40.

Pauzowała Wola Mielecka.

Klasa B

Grupa 1

Świlczanka Świlcza pokonała wysoko, bo aż 8:2 Białą Rzeszów i było to najwyższe zwycięstwo w drugiej kolejce. Pewnie ze swoimi rywalami rozprawiały się również TS Noverra Głogów Małopolski, Orzeł Wysoka Głogowska oraz Jasionka.

Grupa 2

Długa przerwa w rozgrywkach nie wpłynęła negatywnie na formę strzelecką zespołów z grupy 2. Najlepsze wejście zanotował Granit Wysoka Strzyżowska pokonując 7:1 Orły Pstrągówka. Dla tych ostatnich honorowego gola zdobyl pięknym strzałem z wolnego Paweł Petka. Świetnie sezon otworzyli piłkarze z Kozłówka, bo już w pierwszej minucie gola strzelił Gajda. Niestety dalsze losy meczu były mało optymistyczne dla Huraganu.

Orły Pstrągówka - Granit Wysoka Strzyżowska 1:7 (0:4)
Petka 60-wolny - D. Niebylecki trzy, Król trzy, Wilusz;

Płomyk Lutoryż - Start Lubenia 1:1 (1:0)
W. Kowalski 20 - Wajda 55;

Grunwald Połomia - LKS Hermanowa 1:2 (0:2)
Pałys 80 - Jaworski 25, Kuśnierz 35-karny;

Huragan Kozłówek - Sokół Grodzisko 3:6 (3:3)
Gajda 1, A. Kuta 16, Jarzyna 24 - Cynarski 17, Paruch 18, Książek 42, Róg 47, 70, Wojnarowski 85;

Grunwald II Rzeszów - KS Godowa 3:5 (0:3)
Klimek dwie, Patryn, Baran, Moskal,

Korona Dobrzechów pauza;

Grupa 3

Galicja Chmielnik spisała się na szóstkę i odprawiła z kwitkiem Polonię Hyżne. Podziałem punktów zakończyło się starcie Kraczkowej z rezerwami Stali Łańcut.

Halo Hyżne – Krzemienica 3:4 (0:2)
Surmacz 47-samobójcza, Ziarno 69, Kotarba 80 - Bieniasz 21, 74, Surmacz 38, Mac 57.

Klasa B3 Rzeszów. Cios za cios. HALO Hyżne przegrało u siebi...

Grupa 4

Trzebuska już od pierwszej minuty przegrywała z Łąką, ale zdołała zremisować. Głuchovianka Głuchów zwyciężyła Budy Łańcuckie na wyjeździe i udanie zainaugurowała rozgrywki.

Strażów - Smolarzyny 2:1;

Wólka Podleśna - Terliczka mecz przełożony na 2 września.

Grupa 5

Rzeszów 5
Jednego gola do dwucyfrówki zabrakło graczom z Dulczy Wielkiej. Arbiter meczu podając wynik dla „Łączy nas piłka” podał jednak wynik 3:10. Nawet działacze zwycięskiej ekipy zaprzeczali.

Trzciana – Rzędzianowice 1:1 (1:0)
Polak 25 – Miłoś 75;

Gliny Małe – Dulcza Wielka 3:9 (2:4)
Frask, Bogdan, Mokrzycki - Kij trzy, Wolak dwie, Michał Giża dwie, Mateusz Giża, Kamil Giża;

Grupa 6

Skorpion Wylów lepszy od Gromu Krzemienica po zaciętym boju. Jutrzenka Ławnica pewnie ograła Pławiankę Orłów 3:0. Goleszów zwyciężył w Dębiakach 2:1.

Wylów - Krzemienica 3:2 (2:2)
gospodarze w 25, 45, 47 - Świtek 5, Nowak 10-wolny;

Ławnica - Orłów 3:0 (1:0)
N. Kędzior, T. Kędzior, M. Kasza;

Dębiaki - Goleszów 1:2;

Wola Chorzelowska II - Grochowe 2:2 (1:1)
A. Rado, Pietras - Daniel Soja 10, 65.

Mecz Trześń - Malinie nie odbył się, ponieważ Sokół Malinie wycofał się z rozgrywek.

grupa 7

Werynianka Werynia w drugiej połowie zdobyła pięć bramek i wysoko pokonała rywali. Nie doszedł do skutku mecz w Przyłeku, drużyna gości nie wstawiła się na mecz. Widełka komplet punktów wywiozła z Dobryninu.

Przedbórz – Kosowy 2:2;
Werynia – Trzęsówka 6:0 (1:0)