Klasa O Dębica. Beniaminek z Olchowej z kompletem punktów

Marcin Jastrzębski
Archiwum
Beniaminek rozgrywek z Olchowej wygrał drugi mecz z rzędu. Podopieczni Aleksandra Sidorczuka zaskoczyli Przecław.

Team Przecław – Olchovia Olchowa 1:2 (1:0)

Bramki: Sroka 20 – Tryczyński 58, Olech 81.

Team: Foltak – Siembab, Skrzypek, K. Jemioło (65 Pająk), Padykuła, Sroka ż, Mazur, Kopacz (50 Stochmal), Słomba, Ćwik, Struzik. Trener Paweł Szyler.

Olchovia: Grzesiak (46 Cichowski) – M. Ziobro, Wereszyński, Pokrywka, Bogdan - Feret (65 Ożóg), Łukaszewski, Baran, Khoptowyj, Różak (90 Czerniak) - Tryczyński (70 Olech). Trener Aleksander Sidorczuk.

Sędziował J. Chmiel (Dębica). Widzów 100.

Kibice przed przerwą zobaczyli ładną bramkę. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Sroka i doświadczony Marcin Grzesiak musiał skapitulować. Doświadczenie i ogranie na wyższym poziomie wielu zawodników Olchowej zdecydował o końcowym korzystnym dla goście rezultacie. Już przed przerwą goście zmarnowali pierwsze sytuacje. – Olchovia miała dużo argumentów, szczególnie w ataku. My skupiamy się na ogrywaniu młodzieży, tym razem w pierwszej jedenastce miałem 6 młodzieżowców – zaznacza Paweł Szyler, trener Teamu.

Lechia Sędziszów Małopolski – Wilga Widełka 2:0 (0:0)

Bramki: P. Branas 70-głową, 81.

Lechia: Kwaśny – M. Daniel, Doroba ż, Godek, Tatarski ż – P. Branas, Czółno (84 Hulek ż), Róg, Lesiński, Potwora ż (66 Magdoń ż) – Szeliga (77 Ćwiczak). Trener Paweł Idzik.

Wilga: Sito – Da. Płoch ż, Skupiński ż, Pruchnik ż, Ł. Panek – Ł. Gaweł, T. Ozimek (90 Blicharz), Rumak (81 Guzior), Krystel, Pastuła – M. Panek. Trener Paweł Skupiński.

Sędziował Tomasiewicz (Dębica). Widzów 100.

Lechiści przerwą dwie „setki”. Piłka trafiła w słupek po uderzeniu głową Pawła Branasa (dośrodkował Marcin Daniel), minimalnie celnie (również głową) uderzał z kilku metrów Marek Szeliga po dośrodkowaniu Fabiana Tatarskiego. Lechia dopięło swego 20 minut przed końcem. Po rzucie rożnym piłkę głową do siatki skierował Branas. Ten sam zawodnik ustalił wynik, gdy Wilga spróbowała ruszyć do ataku i miejscowi mieli trochę więcej miejsca.

POZOSTAŁE WYNIKI: Victoria Czermin – Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 (0:0) Abramowicz 39; KS Bielowy/Strzegocice – Raniżovia Raniżów 0:3 (0:1) Pietrucha 36, 84, Żabiński 70-karny; Chemik Pustków – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0:0; Sokół Kolbuszowa Dolna – Kamieniarz Golemki 3:1 (0:1) Adranowicz 70, Maziarz 74, Świst 90 - Majewski 8; Kaskada Kamionka - Wiewiórka 2:6 (2:2) Cielak, Borek - K. Czerwiec dwie, K. Kaczor trzy, Kędzior. Mecz Stal II Mielec – Radomyślanka Radomyśl Wielki został odwołany z powodu zalania boiska Gryfu Mielec. We wtorek (15 sierpnia): Olchovia – Bielowy 4:0.