Klasa O Dębica. Rezerwy Stali Mielec nie miały lekko z Radomyślanką Radomyśl Wielki

puch
Archiwum
Końcówka meczu Stali z Radomyślanką należała do Szymona Sobczaka, który, strzelając dwie bramki w przeciągu 10 minut, poprowadził lidera do zwycięstwa. Chemik zremisował z Kamieniarzem 2:2.

SOKiS Chorzelów – Lechia Sędziszów Małopolski 1:2 (1:1)

Bramki: Pazdro 20 – O. Ćwiczak 44, Makuch 89.

SOKiS: Skowron, Glica, M. Staniewski, Juszyński, Pietroński, Ochalik, Kopacz, T. Staniewski , Pazdro, Nachyła, Zalot (60 Kolin).

Lechia: Ł. Ćwiczak – Lesiński, Godek, Tatarski, Masilewicz, Pazdan, Makuch, Długosz (55 Kirilov), Salamon (68 Czółno), Branas, O. Ćwiczak.

Jako pierwsza prowadzenie objęła drużyna gospodarzy, goście za to pokazali, jak można budować napięcie. Najpierw, za sprawą Oskara Ćwiczaka, doprowadzili do wyrównania na minutę przed końcem I połowy, strzelając SOKiS –owi gola do szatni, a tuż przed końcem regulaminowego czasu gry w ślady kolegi z drużyny poszedł Jakub Makuch, dając tym samym gościom zwycięstwo.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Stal II Mielec – Radomyślanka Radomyśl Wielki 2:0 (0:0) Sobczak 73,83

Chemik Pustków – Kamieniarz Golemki 2:2

Płomień Zagorzyce – LKS Głowaczowa 0:1 (0:1) Socha 30

Olchovia Olchowa – Korona Majdan Królewski 1:2 (1:0) Kyciński 22 - Bartkiewicz 55, Durak 80

LKS Wiewiórka – KS Kaskada Ostrów/Kamionka 4:1 (0:1) Kulas 53, D. Kaczor 60, Pisarek 72, 75 - Cielak 45

Victoria Ocieka – Kolorado Wola Chorzelowska 1:3 (0:3) dla gospodarzy: Ochab 84

Mecz Victoria Czermin – Monis Bielowy/Strzegocice nie odbył się.