Klasa O i A Jarosław. Czuwaj gonił, dogonił i wygrał z Sanoczanką Święte

red
W klasie O Jarosław Skołoszów skromnie wygrał w Gorzycach, a jedyną bramkę zdobył Paweł Modny już w 7 minucie meczu, skutecznie egzekwując rzut karny. Granica cztery bramki zdobyła na wyjeździe.

Klasa O Jarosław

Czuwaj Przemyśl - Sanoczanka Święte 4:1 (1:1)

Bramki: Sanocki 34, Świst 52, 86, Fudali 82 - Andreasik 10.

Czuwaj: Aleksander – Kochanowicz ż (50 Niedziela), Kocaj, Fudali ż, Gierczak (88 Mrozek) - Sanocki ż (87 Hamryszczak), Pałys (55 Seryło), Zając (83 Błażkowski), Łoha - Świst, Furtyk. Trener: Piotr Błażkowski.

Święte:
Czemerda - J. Kisielewicz (46 Gilarski), T. Kisielewicz żż cz[66], G. Karbownik, M. Mucha – Lach (72 K. Karbownik), Kołcz ż, Chmielowski, Zarębiński, Andreasik ż- Kobrzyński (79 Walczyszyn). Trener: Marcin Mucha.

Gospodarze dobrze zaczęli, bo już w 10 minucie objęli prowadzenie. Czuwaj jednak nie poddał się i jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze trzy gole i pewnie zaksięgowali komplet oczek.

POZOSTAŁE MECZE: Morawsko - Leszno 2:0 (1:0) Pilch 8-karny, Kacper Adamarek 90+1; Orły - Lubaczów 0:2 (0:1) Hojdak, Batycki; Młodów - Stubno 0:4 (0:1) Noga dwa, Sanejkow, Łychacz; Gorzyce - Skołoszów 0:1 (0:1) Modny 7-karny; Ostrów - Kaszyce 1:0 (0:0) Sebastianka 70-karny; Gniewczyna – Radymno 0:0; Grochowce - Szówsko 2:3 (2:0) Falko 25, 34 – Bałanda 65-karny, Brodowicz 76, Ciurko 89; Pawłosiów - Narol 3:0 vo; Kańczuga - Zarzecze 3:0 vo.

Klasa A Jarosław

WYNIKI (3 maja): Przedmieście - Piwoda 0:4 (0:0) Krajewski dwie, Pindak, Skowronek; Kidałowice - Laszki 1:2 (0:1) Fedor 65 - Król 24, Bawoł 72; Pełkinie - Tuchla 7:0 (3:0) Słysz cztery, Łuc dwie, Gliniany; Munina - Chłopice 2:2 (2:2) Poliszak 20, Iglantowicz 30 - Łukasiewicz 6, Prawecki 45; Nienowice - Jankowice 1:1 (1:0) Metz 25 - Łagoda 88; Manasterz - Surochów 3:2 (1:1) D. Domin 24, Pucyło 64, Skibiak 75 - Surmiak 26, Mazur 86; Rokietnica - Młyny 1:0 (1:0) Pawłowski 30-karny; Węgierka - Wietlin 1:1 (0:1) Nosal 67 - Piróg 45.

Klasa A Przemyśl

San Hureczko rozgromił u siebie Grom Wyszatyce. Hat-trickiem popisał się Sebastian Marciniak, po dwa gole strzelili Danielak i Fedak. Wysoki wynikiem zakończył się również mecz Gwiazdy Maćkowice z wyżej notowanym Strażakiem Sośnica. Przedostatnia ekipa rozbiła Strażaka 8:2, dwoma bramkami popisali się Łukasz Kulikowski i Radosław Buksa. Pewne wygrane zaliczyli lider i wicelider. Wiar Krówniki pokonał i siebie Cresovię Kalników, natomiast Orzeł Torki poradził sobie na wyjeździe z LKS-em Nakło-Starzawa. Wyrównane spotkanie zagrali LKS Batycze i Żurawianka Żurawica - bramki padać zaczęły dopiero pod koniec spotkania. Gospodarze uratowali remis w ostatnich sekundach pojedynku. Dla gości dwukrotnie strzelał Grzegorz Beer.

WYNIKI: Hureczko - Wyszatyce 8:0 (6:0) S. Marciniak trzy, Danielak dwie, Fedak dwie, Kot; Nakło-Starzawa - Torki 1:5 dla gości: O. Tlumak, F. Tomaszewski, G. Gierczak, Hubert Baran dwie; Jaksmanice - Fredropol 5:3 (3:1) dla gospodarzy: R. Mylianyk dwie, A. Gajda, M. Urban, A. Ścigaj; Maćkowice - Sośnica 8:2 (2:2) Radosław Buksa dwie, Łukasz Kulikowski dwie, V. Partyka, M. Hamryszczak, D. Dratwa, W. Kostecki - Patryk Gancarz dwie; Medyka - Dubiecko 1:2 (1:1) Serafin 34 - Skubisz 40, Szybiak 72; Huwniki - Kosienice 3:1 (1:1) Giergont, Saj, Frąckiewicz - F. Buczyński; Batycze - Żurawica 2:2 (0:0) gospodarze w 70 i 90 minucie - Grzegorz Beer 85, 88; Krówniki - Kalników 6:2 dla gospodarzy: Szkulski dwie, Czekański, Siwiecki, Janas, samobój. Pauza: Ujkowice.

Klasa A Lubaczów

WYNIKI Z 3 MAJA: Cieszanów – Lisie Jamy 0:2 (0:1) P. Szwed, R. Klufas; Antoniki – Wólka Krowicka 0:6 (0:0) S. Mosiężny dwie, M. Kubiszyn, D. Furgała, M. Kida; Krowica – Horyniec 1:7 dla gości: M. Urban trzy, K. Kazik trzy, S. Rogowski; Wielkie Oczy – Łukawiec 2:1 (1:0) K. Kuchta, Paweł Hawrylak – Rakoczy; Płazów – Cewków 3:7 (0:4) Bukowy dwie, Sikora - Witko cztery, Sołtys, Trybuszek, Jabłoński; Zapałów – Stary Dzików 1:2 (0:0) dla gospodarzy M. Mucha; Ruda Różaniecka – Futory 3:4 (0:1) dla gości: M. Bem dwie, A. Łakomy, J. Romaniszyn; Pauza: Czarni Oleszyce.