Klasa O i A Jarosław. Lider LKS Skołoszów przegrał z Czarnymi Pawłosiów

Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1:2 (0:1)

Bramki: Lach 84 - Hamacher 28, Herman 53.

Święte: Czemerda - J. Kisielewicz, Gorczyca ż, Sebastyanka, Bogacz – Karbownik, Świecarz ż, A. Mucha (65 P. Kisielewicz), Lach żż cz [90+3], Kobrzyński – Kurdybacha (73 Zubrzycki). Trener: Rajmund Gorczyca.

Radymno: Rudiuk – Cholewa (52 Suchy), Stawiarski, Luft ż, Stysiał - Rożak, Herman żż cz[86], Sierżęga ż (46 Buczkowski ż), Lizak - Socha, Hamacher ż. Trener: Bogusław Sierżęga.
Sędziował Szczepański (Jarosław).

Derbowe spotkanie padło łupem gości, którzy już w 28 minucie otworzyli wynik meczu. Tuż po przerwie po trafieniu Hermana, Radka prowadziła dwoma bramkami. W końcówce Sanoczanka zdobyła gola kontaktowego, jednak na więcej za brakło już czasu. Obie drużyny mecz kończyły w dziesiątkę.

POZOSTAŁE MECZE: Pawłosiów – Skołoszów 3:0 (1:0) Czyż, Wilk, Skupień; Gniewczyna – Narol 3:1 (1:0) J. Słysz 8, Przeszło 75, Wojtas 90-karny – Gałka 60; Grochowce – Gorzyce 3:2 (2:0) Gosa 10, Bąk 22, 55 – Kiełbasa 70, Poprawa 85; Kańczuga – Młodów 3:0 (0:0) Barszczak 75, Dziedzic 68, 80; Orły – Morawsko 1:4 (0:2) Paluszek 90+1-karny – Skiba 21, Dylewski 30, M. Pajda 65, 85-karny; Czuwaj – Stubno 1:1 (1:1) Taras 32 - Kopeć 2; Lubaczów – Zarzecze 8:1 (5:0) Sęga dwie, Hojdak dwie, Cisek, Hulak dwie, samob – Szmuc 50; Ostrów – Leszno 1:2 (1:2) Duda – Głuszko Maik; Kaszyce – Szówsko 0:2 (0:1) Ciurko 2, Pietryna 50.

Klasa A Jarosław

Nienowice nieoczekiwanie straciły punkty w meczu z Węgierką, a Przedmieście Jarosław nie dało szans przyjezdnym z Tuchli. Hetman Laszki odprawił z kwitkiem Jankowice, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Halwa. Spotkanie Błękitnych Pełkinie ze Szkłem Młyny zostało przerwane w 75.minucie z powodu zejścia z boiska drużyny gości. – Sędzia strasznie nas wykartkował. Woleliśmy zejść przed czasem niż otrzymywać kolejne napomnienia. – opowiadał prezes Stanisław Sawiński. Lider z Piwody przegrywał z Surochowem, ale po godzinie gry ostro wziął się do roboty i ostatecznie rozgromił rywali.

WYNIKI: Laszki – Jankowice 3:0 (2:0) Ł.Halwa dwie, Król; Węgierka – Nienowice 2:2 (1:0) dla gospodarzy: Wojdyła 4, Kurasz 55; Manasterz – Munina 2:1 (2:0) Skibiak 1, Wodka 44 – Drozdowicz 65; Przedmieście Jarosław –Tuchla 3:0 (1:0) Samborski 3, Bukowy 63, Zając 70; Surochów – Piwoda 1:4 (0:0) Mazur 53 – Socha 63, 76, Pindak 84, Broda 90+4; Wietlin – Chłopice 1:6 (0:2) Kamiński – J.Malinowski trzy, Gomułczak, Łukasiewicz, Paszczyński; Pełkinie – Młyny 3:0 (3:0) mecz przerwany w 75.minucie z powodu zejścia z boiska drużyny gości; Kidałowice – Rokietnica 2:0 (1:0) Łasocha, Przybek.

Klasa A Przeworsk

W zaległym meczu z pierwszej kolejki, Promyk Urzejowice wysoko ograł Błyskawice Rozniatów i powiększył swoja przewagę w ligowej tabeli do czterech punktów. Lider w pierwszej połowie zdobył tylko dwa gole. Po przerwie za to był już bezlitosny zdobywając pięć goli.

Urzejowice – Rożniatów 7:1 (2:0) Wota 31, 68, A. Kondracki 37, 52, Drabik 48, 58,. J. Wąsacz 90 – M. Wilczek 75-karny.

Klasa A Przemyśl

Orzeł Torki rozgromił Ujkowice 7:0. Dwie bramki strzelił Gierczak. Wysoko, bo 5:0, wygrał mecz LKS Batycze a hat-trickiem popisał się Grzegorz Piejko. Lider tabeli - Wiar Krówniki - zaliczył kolejne przekonujące zwycięstwo. Po dwie bramki strzelili Dominik Janas i Krystian Szkulski. Dwa mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami.

Torki - Ujkowice 7:0 (7:0)

Bramki: K. Tomaszewski 5, 10, Gierczak 8, 25, Woźny 30, Wiątek 35, Chrobak 40;
Torki: Świerczek, Woźny, Baran, Chrobak, Gierczak, Łapisz, Podgórski, K. Tomaszewski, M. Tomaszewski, Wiątek, Wujek.

Ujkowice: Obłoczyński, Zając, Bubelski, Pałys, Krucan, Mazur, Mossur, K. Stachura, P. Stachura, Wołk.

WYNIKI: Żurawica - Maćkowice 3:3 (1:2) Biały 27, Bajwoluk 57, Rodzeń 64 - Sedlaczek 39, 45, Błoński 48; Batycze - Hureczko 5:0 Behiiovskyi, Grzegorz Piejko trzy, Głogowski; Fredropol - Kosienice 0:0; Kalników - Huwniki 0:0; Krówniki - Medyka 5:1 dla gospodarzy: Dominik Janas dwie, Krystian Szkulski dwie, Wesołowski; Dubiecko - Sośnica 3:1 (1:0) Kaczmarz 42, K. Baran 75, W. Szybiak 80-karny - Mroczek 52; Nakło-Starzawa - Jaksmanice 2:7. Pauza: Wyszatyce.

Klasa A Lubaczów

Piotr Szwed ze Startu Lisie Jamy strzelił dwa gole; jedną do bramki Rolnika, a drugą do swojej. Ostatecznie Start wygrał derbowe starcie 4:2. Aż 11 bramek padło w starciu Zdroju Horyniec z Victorią Stary Dzików. Gospodarze nie mieli litości i wygrali 9:2. Przed meczem uczczono pamięć śp. Józefa Kazika, byłego prezesa i działacza Zdroju.

WYNIKI: Wielkie Oczy – Zapałów 0:0; Wólka Krowicka – Lisie Jamy 2:4 (1:2) Piotr Hanus 18, P. Szwed 87-samobójcza – Sitarz 5, Gelmuda 11, P. Szwed 53, K. Nieckarz 73; Horyniec Zdrój – Stary Dzików 9:2 (1:1) Gryszczyk 6, R. Urban 51, 85, Małecki 61, Terembuła 62-samobójcza, Rogowski 65, 68, M. Urban 75, 90 – T. Ozimek 2, 56; Krowica – Cieszanów 2:2 (2:1) Hałus 26, Sycz 36 – Mazurek 39, Broź 57; Oleszyce – Futory 4:4 (2:3) Knap, Ważny, Sałek, K. Pytel – Źrałka, Czerski, Kudyba dwie; Łukawiec – Cewków 3:6 Kucharski, M. Powroźnik, Mokrzycki – K. Mrówka, F. Nieckarz dwie, S. Jabłoński, P. Czarny, R. Rokosz; Ruda Różaniecka – Antoniki 4:2 (2:1) dla gospodarzy Łysiak dwie, Kostek, Farion; Pauza Płazów.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0