Klasa O Jarosław. Czuwaj Przemyśl gromi kolejnego rywala. Bramkarz Płomienia zatrzymał Sanoczankę

kostek
Czarni Pawłosiów wysoko pokonali beniaminka z Młodowa.
Czarni Pawłosiów wysoko pokonali beniaminka z Młodowa. Grzegorz Kostka
Czuwaj Przemyśl w drugim meczu, strzelił sześć goli. W Świętym Sanoczanka wysoko przegrała z Płomieniem, którego bramkarz wyłapał kilka "setek".

Pogoń-Sokół Lubaczów - Granica Stubno 1:1 (1:1)

Bramki: Hojdak 45+1 – Jaroch 17

Lubaczów: Łakomy - Wojtowicz, Ł. Kamień, K. Kamień, Tworko - Cisek, Hojdak, Sęga (80 Tasior), Serafin ż (65 Polucha), Zając (89 Hulak) – Basznianin. Trener: Zbigniew Kuczyński.

Stubno: Wierzbicki - Dacyk, J. Styś, Tomaszewski, Zubrzycki - Poszpur, Harłacz, Kowal (52 Ficek), D. Mikulec ż – A. Styś (90 Kopeć), Jaroch. Trener: Tomasz Harłacz.

Sędziował: P. Kowal (Jarosław).

Granica dobrze rozpoczęła mecz i po 17 minutach prowadziła 1:0 po premierowym trafieniu dla zespołu ze Stubna, Waldemara Jarocha. Miejscowi do wyrównania doprowadzili w doliczonym czasie pierwszej połowie. Po zmianie stron mimo okazji z każdej ze stron wynik meczu nie uległ już zmianie.