Klasa O Jarosław: Dziesięć bramek KS Szówsko [WYNIKI MECZÓW]

Kostek
Archiwum
Archiwum G. Kostka
We wtorkowe popołudnie odbyła się zaległa 24. kolejka piłkarskiej klasy O Jarosław. Efektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze z Szówska. Wicelider Skołoszów zrównał się liczbą punktów z prowadzącym MKS-em Kańczuga, który stracił punkty w Przemyślu.

Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 0:4 (0:2)

Bramki: K. Niemiec 13, Mirek 29, 56, Rachfał 79.

Święte: Nieckarz - G. Karbownik, J. Kisielewicz, Andreasik (58 Walczyszyn), Rodzeń - Lach ż, Mucha, Gilarski, Czykalski, Chmielowski - Kobrzyński. Trener: Marcin Mucha.

Gniewczyna: Gardziel - Rachfal, Ł. Wojtas, B. Słysz, Krzanowski, Niemiec ż, Nikanovych, Ostrowski, Rajtak, J. Słysz, Mirek. Trener: Patryk Szewc.

Sędziował Grodecki (Przemyśl).

Widzów: 100

W pierwszej połowie inicjatywa należała do gości, którzy kto zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie Huragan dołożył dwa kolejne trafienia. Wygrać mógł wyżej, lecz nie wykorzystał rzutu karnego.

POZOSTAŁE MECZE:
Kaszyce – Gorzyce 3:1 (2:0)

Sas 2, 35, Grabowski 70 - Tołpa 60;

Lubaczów – Młodów 3:1;

Szówsko – Leszno 10:0 (3:0)
Kruk 7, Ciurko 21, Pietryna 43, Brud 54, 65, 71, J. Kłak 62, Bałanda 77, 90 Golba 80;

Czuwaj – Kańczuga 0:0;

Radymno – Stubno 1:2 (0:1)
Lizak 68 - J. Styś 45, Gawron 52;

Pawłosiów – Grochowce 2:3 (1:1)
Sikora 45, Rychtyk 67 – Mykytyn 30 Gosa 80, Cichocki 83; Ostrów – Orły 0:1 (0:1) Jaroch 41.