Klasa O Jarosław. Łęk Ostrów zlał Błękitnych na ich stadionie, kolejne zwycięstwo Skołoszowa, pięć bramek w Grochowcach

W pojedynku beniaminków Błękitni wysoko ulegli Łekowi. Czuwaj zainkasował kolejny punkty wygrywając w Morawsku.

Płomień Morawsko - Czuwaj Przemyśl 0:2 (0:1)

Bramki: Świst 21-samob, Mariash 63.

Morowsko: W. Świst – Ł. Pajda ż (65 R. Gil ż), Szuflita, Lorynowicz, Mrozowicz - Stawiarski, Pilch żż cz[58], M. Pajda, Kalemba (55 Cena) – Hulak, Sawa ż.. Trener Jarosław Kos.

Czuwaj: Aleksander – Sykała, Fudali ż, Niedziela, Piżyński (87 Jaroch) – Jabłoński, D. Pałys (59 M. Świst), Mariash, Ledwożyw – Sanocki (84 M. Pałys), Łuc. Trener Piotr Błażkowski.

Sędziował: M. Łamarz (Jarosław). Widzów 150.

Płomień zagrał bardzo słabe spotkanie. Pierwsza bramka padła po błędzie bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie Czuwaj dołożył jeszcze jedną bramkę, która przypieczętowała ich zwycięstwo w Morawsku. Zwycięstwo w pełni zasłużone.

Błękitni Grzęska - Łęk Ostrów 2:6 (0:3)

Bramki: Domka 58-karny, Kyciński 80 – Domszy 14, Stopa 20, 66, 71, Duda 30, Broszko 82;

Błękitni:Niemiec - Zając (76 Słysz), Domka, Guzek ż (79 Popielarski), Kwaśniak (46 Ostrzywilk) - M. Kowal, Tutka, Frankiewicz (46 Jędryka), Harpula (46 Jóźwicki) - Pieniążek, Kyciński. Trener Łukasz Kowal

Łęk:Guziewicz - Kud, Skrzypek (60 Broszko), Sebastyanka, Prawecki - Oronowicz, Stopa ż (80 Krawiec), Grabski (83 Zubrzycki), Duda - Domszy, Bernal (78 Ośmak). Trener Grzegorz Guziewicz

Gospodarze zagrali bardzo słabo w obronie i już do przerwy było praktycznie po meczu. W drugiej połowie miejscowi zdobyli co prawda dwa gole, ale były one tylko na otarcie łez. Goście dorzucili kolejne trzy i pewnie wygrali.

POZOSTAŁE MECZE:

LKS Skołoszów - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:1 (1:1) Pilawa 34, M.buczkowski 86 – Roman 33;

Sanoczanka Święte - Granica Stubno 0:0;

MKS Kańczuga - Biało-Czerwoni Kaszyce 2:1 (2:0) Grzebyk 27, Bawor 36 – B. Wota 86;

Gwiazda Wielkie Oczy - San Hurko/Hureczko 2:2 (0:2) Hawrylak 76, Sęga 87 – P. Krajewski 25, Gierczak 35;

Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna 1:0 (0:0) samob 80;

Motor Grochowce - MKS Radymno 3:2 (1:1)Bąk 25, Rudnicki 77-karny, Holowatiuk 82 - Hamacher 32, Janik 75.

Lotto Ekstraklasa: Pogrom we Wrocławiu. Śląsk nie dał szans Piastowi Gliwice