Huragan Gniewczyna - Santos Piwoda 1:0 (1:0)

Bramka: Jagieła 40-wolny.

Gniewczyna: Groch – T. Wojtas ż, Gurak, Chruściel (80 Rachfał), Kulpa – J. Słysz, A. Słysz, Jagieła, Ł. Wojtas – D. Konieczny (88 Gardziel), Bednarz. Trener Tomasz Wojtas.

Piwoda: :P. Skrzypek – Iwański, Wysocki, Piliszko, Opic – Harłacz (85 Dominik Skrzypek), Dawid Skrzypek, Furtyk (60 Wojciechowski), Gabura (77 R. Skrzypek) – Pindak, Broda (85 Cieliczka). Trener Jacek Harłacz.

Sędziował Rokita (Przemyśl). Widzów 200.

Losy meczu rozstrzygnęły się w 38 minucie. Wtedy to wychodzącego na czystą pozycję Jagiełe faulem powstrzymał Piliszko. Zawodnik gości obejrzał czerwoną kartkę a sam poszkodowany strzałem z rzutu wolnego zdobył zwycięską bramkę. Po przerwie obie ekipy mogły pokusić się o gola lecz na przeszkodzie stawali bramkarze lub konstrukcja bramki.

Granica Stubno - Promyk Urzejowice 4:0 (3:0)

Bramki: Senejkow 5, 30, 70, Ozibko 22.

Stubno: Kuźma – Gielarowski, Klepacki, Grabas (72 Polny), Hajduk – Ozibko, Harłacz, Karol Żoch (87 Osmoła), Kornel Zoch (55 Lew) – Senejkow (77 Styś), Gawron (70 Figiela). Trener Mariusz Błaszczyk.

Urzejowice: Hejnosz – Kłos, Lasek, Pelc (63 Ciupa), Białogłowski (82 Dziedzic) – K. Lemiech, Mikuła (85 P. Lemiech), Mroczka (75 Szczepański), Ziętek – Orzechowski (66 Wojtas), Bochnak. Trener Przemysław Lasek.

Sędziował Szczybyło (Lubaczów). Widzów 100.

Mecz do jednej bramki. Gospodarze już w 5 minucie otworzyli wynik i spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Formą strzelecką błysną Senejkow autor trzech goli.

Sanoczanka Święte - Pogoń-Sokół Lubaczów 1:2 (0:0)

Bramki: Modny 90-wolny – Roman 65, Łeski 71.

Święte: Kokot – Muszak, Serafin, Kuśnierz, R. Kisielewicz – Gorczyca, K. Karbownik, Modny, Mucha – Gembarowski (70 Walczyszyn), Kobrzyński. Trener Rajmund Gorczyca.

Lubaczów: K. Łakomy – Hojdak ż, Cisek, Zając, Tworko – Gelmuda, Polucha, Czerski, A. Łakomy (65 Ramian) – Roman, Łeski (85 Pukas). Trener Waldemar Pisarz.

Sędziował Szczepański (Przeworsk). Widzów 100.
Osłabieni gospodarze sporo czasu radzili sobie z atakami lubaczowian. W 65. minucie goście wyprowadzili kontrę, która przyniosła im prowadzenie. Kilka minut później wynik podwyższył Łeski. W 76. minucie Modny wycelował w poprzeczkę, natomiast dwie minuty później faulem taktycznym poza polem karnym ratował się Kokot, przez co osłabił drużynę. Rozmiary porażki w samej końcówce uderzeniem z rzutu wolnego zmniejszył Modny.

MKS Kańczuga - Błękitni Grzęska 2:2 (2:0)

Bramki: M. Cieleń 5, Majkutowski 20 – Pelc 55, Pieniążek 85.

Kańczuga: Lasek- R. Cieleń (75 Krupa), K. Borcz, Sykała, Gaweł – Hanus (53 Ł. Borcz), Podstolak, Zięba, Dziedzic – M. Cieleń, Majkutowski (82 Rybkiewicz). Trener Marek Rybkiewicz.

Grzęska: Niemeic – Jędryka, Kołodziej, Maj, Kyciński – Domka, Frankiewicz, P. Słysz (60 Strączek), Harpula - Pieniążek, Pelc (90 Pieczek). Trener Piotr Żak.

Sędziował Szymczycha (Jarosław). Widzów 150.
Gospodarze zaczęli wyśmienicie. Już po 5 minutach prowadzili a w 20 minucie dorzucili drugiego gola. Błękitni dość szybko w drugiej połowie strzelili gola kontaktowego i grając z wielką ambicją na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadzili do wyrównania.

LKS Skołoszów - KS Kisielów-Pełnatycze 2:1 (0:1)

Bramki: Pacuła 52, Kud 75 – Rychtyk 21.

Skołoszów: Buczkowski – Kud, Zabroni, Franków, Pacuła – Chmielowski, J. Broda, Bruk, Muzyczka (61 Sudoł) – Milanik (74 Sobejko), M. Broda (64 Gierczak).. Trener Grzegorz Gierczak.

Kisielów: Bieniasz – Lasek, Ożga, Taciuch, Świtalski – Gujda ż, Wiglusz (76 Podgórski), Stecko, Rychtyk – Kiebłasa, Wilczek. Trener Łukasz Kasperski.

Sędziował Kowal (Jarosław). Widzów 100.

Pierwsza część meczu nie zachwyciła, mało było składnych akcji oraz strzałów na bramki. Goście w 21. minucie wykorzystali błąd obrony i objęli prowadzenie. W 30. minucie Kiełbasa trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W przerwie w szatni gospodarzy przeprowadzono mobilizującą rozmowę i od początku drugiej połowy sunął atak za atakiem na bramkę Bieniasza. Wyrównał Pacuła, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego Chmielowskiego. Kwadrans przed końcem Kud zaskoczył bramkarza gości, dając trzy punkty.

POZOSTAŁE WYNIKI: Płomień Morawsko - Graniczni Krowica 3:2 (1:2) Marcin Kuziemko 32, Lorenowicz 57, A. Skiba 72 - P. Furgała 20, P. Chomyszyn 23-karny; Fenix Leszno - KS Węgierka 0:2 (0:1) Lizak 30, Fedor 65; Motor Grochowce - San Hurko/Hureczko 2:1 (1:0) Svvatyj 33, Kitor 77 - Kijanka 67.