Klasa O Jarosław. Lider wygrywa w Przemyślu. Derby powiatu przeworskiego na remis, derby powiatu lubaczowskiego dla Pogoni [FOTO]

Czuwaj Przemyśl - LKS Skołoszów 1:2 (1:1).
Czuwaj Przemyśl - LKS Skołoszów 1:2 (1:1). Łukasz Solski
Lider troszkę się napracował w Przemyślu aby pokonać Czuwaj. Drugi Start sprawę trzech punktów załatwił przed przerwą.

MKS Kańczuga - Błękitni Grzęska 1:1 (1:1)

Bramki: Dziedzic 14 – Ostrzywilk 24.

Kańczuga: Płocica – Ł. Borcz, K. Borcz, Gaweł, Krupa – Cząstka, Bawor (78 Preis), Piątek ż, Struś ż – Dziedzic ż, Grzebyk. Trener Arkadiusz Kiszka.

Grzęska: Niemiec – Jóźwicki, Jędryka, Zając ż (64 Guzek), Tutak – M. Kowal, Domka, Frankiewicz, Ostrzywilk (82 Harpula)
– Kyciński, Pieniążek ż (75 Słysz). Trener Łukasz Kowal.

Sędziował: Dubiel (Lubaczów). Widzów 100.

Gospodarze świetni rozpoczęli mecz, zdobywając gola już w 14 minucie. Później z ich strony było już tylko gorzej. Po błędzie defensywy, goście doprowadzili do wyrównania w 24 minucie. Przyjezdni w samej końcówce mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak nie wykorzystali dobrej okazji, dzięki czemu mecz zakończył się podziałem punktów.

POZOSTAŁE MECZE: Pogoń-Sokół Lubaczów - Gwiazda Wielkie Oczy 5:0 (1:0) Roman 24, 55, Hojdak 46, 61, Polucha 52;

Łęk Ostrów - Płomień Morawsko 1:1 (1:0) Bernal 35 – Mrozowicz 50;

MKS Radymno - Sanoczanka Święte 1:1 (1:0) Podibka 44 – Seryło 90+1;

San Hurko/Hureczko - Huragan Gniewczyna 3:2 (2:1) Fedak 19, 36, Milanik 82 – Jagieła 35, Gliniany 90+2;

Czuwaj Przemyśl - LKS Skołoszów 1:2 (1:1) Kowalik 65 – M. Buczkowski12, Kubas 58;

Start Pruchnik - Motor Grochowce 3:0 (3:0) R. Znamieńczyków 7, Stanik 23, 35;

Biało-Czerwoni Kaszyce - Granica Stubno 0:1 (0:1) A. Lew 45.

Juergen Klopp: Daniel Sturridge jest w świetnej formie, najlepszej odkąd go znam