Klasa O Jarosław. Lider z Przeworska nie miał litości dla dotychczasowego wicelidera. Pewna wygrana Kańczugi i Granicy [ZDJĘCIA]

Orzeł (biało-czerwone stroje) nie miał litości dla kolejnego rywala
Orzeł (biało-czerwone stroje) nie miał litości dla kolejnego rywala Grzegorz Kostka
Piłkarze Orła podrażnieni stratą punktów tydzień temu w Grochowcach, rozbili dotychczasowego wicelidera z Morawska. Pewne zwycięstwa MKS Kańczugi i Granicy Stubo.

Orzeł Przeworsk - Płomień Morawsko 8:2 (4:1)

Bramki: Bednarz 2, 44, 74, Boratyn 23, 55, Lech 39-karny, 84, 89 – Hulak 28, Adamarek 66.

Orzeł: Przewrocki – Misiąg, Salwach, Słoma (78 Gurak), Kowal (58 Szybko) – Pigan (78 Bogacz), M. Gwóźdź, Lech, Flis (58 Najsarek) – Boratyn, Bednarz (78 Bednarz). Trener Grzegorz Sitek.

Płomień: Mroczka (25 Czyż) – Kuźniar, Lorynowicz (46 Cena), Stawiarski, Niemczak – Szuflita, Hulak, H. Gwóźdź, Mazur, Grabiec ż - Adamarek. Trener Jarosław Kos.

Sędziował: Szczybyło (Lubaczów). Widzów 200.

Lider nie miał litości dla dotychczasowego wicelidera. Orzeł dominował przez całe spotkanie a strzelanie bramek zaczęli już w drugiej minucie. W drugiej połowie, gdyby gospodarze mieli lepiej nastawione celowniki, płomień wyjechał by z bagażem dwu cyfrowym goli.

POZOSTAŁE MECZE:

Łęk Ostrów - LKS Skołoszów 2:1 (2:1) Stopa, Trelka – Pilawa,
obie drużyny mecz kończyły w dziesiątkę;

MKS Kańczuga - Biało - Czerwoni Kaszyce 5:1 (1:1) Struś 36, Piątek 56-karny, K. Borcz 81, Dziedzic 89, 90 - Łach 31-karny;

Granica Stubno - MKS Radymno 5:0 (2:0) Ficek 11, 44, Pempuś 68, 72, Harłacz 74;

Pogoń-Sokół Lubaczów - GKS Orły 4:1 (2:0) Hojdak 2, 31, 66, Polucha 49 – Zajączkowski 50;

Czuwaj Przemyśl - Roztocze Narol 1:1 (1:0) Pałys 35 – Gałka 48;

Sanoczanka Święte - Motor Grochowce 2:0 (2:0) Kobrzyński 2, Kiełbowicz 40;

Czarni Pawłosiów - Zorza Zarzecze 1:0 (1:0) Skupień 30.